Хонда се заби в дърво след засечка от черно БМВ на пътя Бургас – Поморие
Инцидентът е станал в района на кв. Сарафово, образувало се е огромно задръстване
"Хонда Акорд" се заби зверски в крайпътно дърво, след като бе засечена от черно БМВ на пътя Бургас – Поморие, съобщават за Флагман.бг свидетели на сблъсъка. Инцидентът е станал в района на кв. Сарафово. Според информация на очевидци, японското возило се е движело в посока Поморие, когато внезапно на пътя му изскача черно БМВ, което с бясна скорост преминава покрай него. Вследствие на това водачът на Хондата не успява да удържи волана и се забива челно в дърво.
Щетите по автомобила са доста сериозни, за щастие водачът е невредим и се е разминал само с уплаха. Цялата предница на колата е на хармоника. На място има полицейски екип, очаква се Пътна помощ да изнесе смазаната кола, шофирайте внимателно в района, тъй като се е образувало огромно задръстване.
Трагедия на празника: Момиче е намерено мъртво в Благоевград
В Русе издигнаха паметен знак на Стоян Михайловски в навечерието на 24 май
Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия
След пороите: Издирват 55-годишен мъж в Севлиево
С какво да се подслаждаме кафето - трима диетолози са категорични в отговора си
Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен
Дневен хороскоп за 24 май 2026: Овенът да си обуздае апетита, а Везните да не си правят планове днес
Селфи едва не доведе до фатален край с ученик, повлечен от Янтра
Георги Колевичин покори Еверест
Пече се огромна сензация на Световното по хокей
Пица на тиган - лесна рецепта
Оптимизъм във ФК "Черноморец 1919" и лют екшън в Перник на финала на Втора лига

Аз бях с моя личен лакей Ванко The Dum
Барахме си циците и се кефехме сами на себе си как за пореден път помогнахме на човек в беда.
Едно малко дете си беше оплело хвърчилото в един простор и ние трябваше по най бързия начин да се телепортираме до мястото на събитието.
Ванко Умното грухтеше бараше се за цицата и малкото чушле едновременно докато снима
И даваше от безцените си житейски съвети
Тоя с колата от зрънчо го раздаваше лош с тия
жанти вика аз съм thug life беше надул генгста парадайс сложиш тонирания рейбан аз му вика whaaaaaat. Набих му 3-та газ до края и маняка хвърли боба от турболенцията на биймъра
Пишете кога е станало когато давате съвети. Май това беше на 22/09 в 01:30. До кога да внимаме когато преминаваме ?