×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 1/3 от всички лекари у нас са над пенсионна възраст
  • Започва Страстната седмица
  • Иран каза „не“ на Тръмп: Ормузкият проток остава затворен
  • Григор Димитров запази позиция, голям скок за Иван Иванов
  • Земетресение в Северна Гърция
  • На мъжете в Германия под 45 г. им трябва одобрение от властите за по-дълъг престой в чужбина
  • Възрастта за пенсия във Великобритания се вдига на 67 години
  • Тръмп с ултиматум Иран до вторник вечер да отвори Ормузкия проток
  • Отиде си големият певец, композитор и поет Михаил Белчев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Какво се случва с ФК „Черноморец 1919“? „Акулите“ с втора поредна загуба, промоцията се превръща в блян


Какво се случва с ФК „Черноморец 1919“? „Акулите“ с втора поредна загуба, промоцията се превръща в блян
Късата резервна скамейка, както и пренавиването, са част от причините за срива в първенството, смятат в управата на клуба
22 Септември 2019, Неделя, 19:22 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

След силния старт отборът се срина. Дали не е дошло времето за треньорска рокада?

ФК „Черноморец 1919“ допусна втора поредна загуба и седмица, след като се издъни у дома срещу прекия си конкурент за първото място в Югоизточната „В“ група ОФК „Созопол“, „акулите“ паднаха от средняка „Розова долина“ с 2:1.

Още в 8-ия кръг „сините“ изостават на солидна дистанция от върха и мечтата промоция изглежда се превръща в блян, а всичко започна толкова добре. ФК „Черноморец 1919“ стартира ударно сезонът – с 3/3 – победи над „Сокол“ в Марково, „Гигант“ в Съединение и домакински успех срещу коравия тим на „Миньор“ (Раднево).

Първаото препъване бе в четвъртия кръг срещу абсолютния аутсайдер в групата „Родопа“ (Смолян) – 0:0. Това е и единствената точка спечелена от „Родопа“ през това първенство.

Седмица по-късно - на 31 август, селекцията на Радостин Кишишев не успя да победи у дома „Марица“ Пловдив, а в седмия кръг последва истинска катастрофа – загуба на ст.“Черноморец“ от най-сериозния конкурент за първото място – ОФК „Созопол“ с 1:2. Вчера бе записана нова загуба, която доста сериозно отдалечили отборът от върха.

По информация на Флагман.бг организационно „Черноморец 1919“ няма никакви проблеми. Плащанията не са забавени и с ден, резервната скамейка е къса, но има достатъчно опитни футболисти като Мартин Теменлиев, Любомир Божинов, Мустафа Мустафа, Станислав Дрянов и Трайчо Грозев.

Много от феновете на „акулите“ задават въпроса дали не е назрял моментът за треньорска рокада.

Радостин Кишишев е легенда за българския футбол и безспорно може да помогне, но дали не е необходимо да отстъпи крачка назад, питат се привържениците на „Черноморец 1919“.

По информация на Флагман.бг ръководството на клуба има пълното доверие на Радостин Кишишев и вярва, че сривът е временен и той може не само да извади отборът от дупката, но и да го вкара в професионалния футбол.

Тинката е безценен за клуба. Не е редно да бъде обвиняван за временни неуспехи. Крайно време е в България да спрем да сменяме треньорите при всяка загуба, а да ги оставим спокойно да развият отбора си. Знаем, че Радостин Кишишев може да го направи“, каза човек от управата на „Черноморец 1919“ пред Флагман.бг, с което даде да се разбере, че Кишишев твърдо остава на поста си.


В категории: Спорт


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
25
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Морето носи огромна заплаха: готови ли сме? Морето носи огромна заплаха: готови ли сме? 06/04/2026, Понеделник 20:21 1
25
Коментара по темата
25.
Човека оркестър
26.09.2019 23:31:30
2
0
Искаш да кажеш че само Кишишев става а другите нищо не правят и не стават. Голям анализатор. Ама нещо много грешиш. Всеки прави нещо в клуба и то безвъзмездно доколкото знам а такива разбирачи зад клавиатурата по добре да се скрият някъде.
24.
do Gei Faitars 16
24.09.2019 21:09:51
32
5
Ще гледам майка ти до като и пълня бузите помияр :) Да се видим на живо?
23.
до 22
24.09.2019 13:40:39
2
2
Тоест искаш да кажеш, че вас са ви били със съдиите, иначе да ги бяхте отперели с 3-4 гола? Все си мисля, че ако отбор хване съдия, ще е за да спечели, при все че Загорец вече води еднолично, а мача ти е домакински.
Не ги чети тези дъвки за балъци :„Категорично искам да заявя, че в Миньор се работи изключително професионално, на ниво над Трета лига...." и с тази професионална работа са 7-ми във В, те по-онеправдани и от вас милите :).

При вас състоянието на отбора не е моментно, а започва да става постоянно, тук трябва да се замислите, а не да се оглеждате в другите.
22.
Az до 13
24.09.2019 12:10:20
0
4
Остави настрана моментното състояние на Черноморец Бургас. Това е тема за друг разговор!
Показах ти мнението на друг отбор играл със Созопол .... повтарят се методите и средствата за постигане на определени цели!
21.
лаик
24.09.2019 12:02:27
4
7
Когато политик влезе в спорта и застане начело на клуба, не очаквайте нищо добро.
20.
до 18
24.09.2019 11:04:56
3
4
Пич, спри се с тези глупости. Вие сте 5 (ПЕТИ) във В група. Миналата година свършихте 4 (ЧЕТВЪРТИ). Тогава обвинявахте Нафтата, че купували мачовете си и затова вие сте падали, сега Созопол купували, явно Загорец и Розите и те купуват, че са пред вас. Само вие сте честни и онеправдани и има огромна конспирация срещу вас - Нафтата, Созопол, Загорец, илюминатите, рептилите, соросидите и марсианците са в заговор само и само да не вземете ШЛ, иначе щяхте да сте минали Реал по купи!

Вижте си отбора, че нищо не играете, организацията ви трагична, треньора ви комичен. Все в другите се оглеждате, връзвате се на празни обещания и си карате ден за ден.
19.
до 18
24.09.2019 11:04:53
5
7
Пич, спри се с тези глупости. Вие сте 5 (ПЕТИ) във В група. Миналата година свършихте 4 (ЧЕТВЪРТИ). Тогава обвинявахте Нафтата, че купували мачовете си и затова вие сте падали, сега Созопол купували, явно Загорец и Розите и те купуват, че са пред вас. Само вие сте честни и онеправдани и има огромна конспирация срещу вас - Нафтата, Созопол, Загорец, илюминатите, рептилите, соросидите и марсианците са в заговор само и само да не вземете ШЛ, иначе щяхте да сте минали Реал по купи!

Вижте си отбора, че нищо не играете, организацията ви трагична, треньора ви комичен. Все в другите се оглеждате, връзвате се на празни обещания и си карате ден за ден.
18.
Az до 13
23.09.2019 18:27:31
1
2
Изпълнителният директор на Миньор (Раднево) – Методи Дамянов, сподели своята гледна точка за отминалия двубой от Трета лига – Югоизток – гостуване на Созопол. Срещата приключи 0:0, но предизвика доста емоции. Гостите завършиха с 10 души, след червен картон на Димитър Видев.

„Категорично искам да заявя, че в Миньор се работи изключително професионално, на ниво над Трета лига. Категорично не съм съгласен, че сме спечелили точката с лежане, грубости и провокации. Нашият отбор играе отличен футбол и го показахме и в този мач.

Абсолютно отговорно заявявам, че ние никога не сме работили със съдии и никога няма да го направим. Но пък имаме сериозни претенции към арбитрите в този мач. Няколко атаки ни бяха спрени с несъществуващи засади. Още в началото на двубоя пък не ни бе отсъдена дузпа. Ако се беше свирило нормално, изобщо нямаше да се стигне до тези нерви, които съпътстваха срещата.

Мога спокойно да заявя, че изиграхме изключително силен мач срещу основния претендент за влизане във Втора лига. Пропуснахме да победим, за което сами сме си виновни. Изпуснахме няколко положения, включително и когато вече бяхме с човек по-малко, с които можеше да си тръгнем и с трите точки“, коментира Дамянов
17.
хи хи хи
23.09.2019 11:15:31
10
14
шараните как злобеят само. каквито и глупости да пишете, ние сме професионалисти, а вие сте селски отбор. и имате мислене на селски отбор. само агнета дето не колите като победите.
16.
Green Fighters
23.09.2019 09:46:01
12
16
Шаранчета, не се надъхвайте много в нета. На живо пак ще гледате в земята.
15.
До 12я мазен сопол
23.09.2019 01:05:00
24
14
Глупчо,по добре истински мач с розите,отколкото продаден/и мачове с Монтана,септември и още ще има.
14.
До 12
23.09.2019 00:58:53
21
13
Вие, пък щото редовно биете Созопол. То е и голяма гордост да не можеш да изкараш и един сезон в Б окръжна, а веднага да търсиш къде да се забиеш като кърлеж. Мастер беше добра коза за осмукване. Сигурно е обаче, че сега сте много горди в тото менажерията. И то е много ясно, защото цървул няма как да стане трандафор.
13.
До 9
23.09.2019 00:40:01
8
24
Страшно посмешище е 5-то място в Б, с един от най-малките бюджети в групата и с домакинстване в Созопол. Къде къде по-гордо е да падаш от Розова долина и да се радваш на Х с Родопа в аматьорската В група. За загубите от Созопол няма да говорим, вие сте им абонати. Кажи сега след като нямало бази, интерес и пари, както и няма изглед скоро да има (вие не подкрепихте исканията за нов стадион), защо изобщо се мъчите с организиран, макар и аматьорски футбол. Само да излагате името на най-стария бургаски отбор?
12.
Жоан
22.09.2019 23:48:39
23
13
Много познат почерк на материала, Ванка. Все едно е писан от човек, който една стотинка не дава за Черноморец, но на на съвети и експертиза винаги е първи. Нищо странно няма, има добри серии има и лоши. Запалянковците на Черноморец никога не са били глорихънтари,защото Черноморец не е проект, Черноморец е любов. Клуба следва естественото си развитие, всяко преодоляно ниво на родния футбол ни е изстрадано, не нагласено, не подарено, не Обединено, затова е и толкова сладко.
11.
До 8
22.09.2019 23:47:30
38
11
Марш на село мазут миризлив.прозрачен си
10.
До 8
22.09.2019 23:32:43
24
7
Пояснявай, че пишеш за НХК-то. Сега за Черноморец. Много ми е странно като пишете за провалени сезони и дрън-дрън глупости. Какво да правим в Б група бе хора? Да ставаме за посмешище, като каменовци ли? Да играем домакинствата си в Созопол ли? КЕШ ли да гоним после? И защо след като е явно, че в Бургас нямаме бази и стадиони, нямаме и пари, няма вече и интерес към този спорт. Нека да атакуваме профи футбола, когато сме готови, а не да се превръщаме в посмешище, като един крайградски отбор.
9.
Не става така
22.09.2019 23:25:06
3
16
Само с един знаещ и можещ Кишишев не става. Какво прави там Калоян Помориеца,нищо не е свършил до момента.Какво прави там Диян Славов пълен смях.Какво прави там Явор ? Така не може Тинка махай се всички изброени и други ти се правят на близки ,а говорят зад гърба ти. Накрая ще си измият ръцете с теб, а те с нищо не помагат.
8.
до всички
22.09.2019 23:12:04
4
43
Очаквано се случи това . Неправилна политика в клуба -липсата на професионални и познаваеми футболисти , грешен подход в школата -децата бягат и си търсят развитието . Нищо общо с отбора на Бургас ! Верността и подкрепата на феновете се изчерпа , след като цял град говори , че клуба стана частен и работи за определени от тях лица . Стига вече , опомнете се !
7.
ха ха ха
22.09.2019 21:48:50
6
17
фанта, тия си ги разправяй на себе си, за да се успокояваш. некадърниците така говорят. ама ние сме честни, ама ние това, ама ние онова. а те другите са лошите. нищо не сте пич. един селски отбор от некадърници. и треньора и футболистите и феновете.
6.
Боби
22.09.2019 21:42:34
3
41
С един човек в управата, разбиращ от футбол /Тинката/ - толкова! Само с лаици, фенове и т..н. няма как да стане!
Коце, взимай мерки че клуба заминава. Виж школата, виж и мъжкия отбор - всичко е трагедия...
Бием Айтос и Грудово и до там, излезем ли от бургаска област и ни лъсват задниците.
5.
Hgu
22.09.2019 21:14:45
5
12
Ти ката си е идеален! Акули напред :D
4.
Бургазлия
22.09.2019 20:33:30
25
14
Горе главите!всичко ще се нареди.заедно всички напред
3.
Фантафен
22.09.2019 19:43:28
26
11
Става най-логичното . Черноморец не купува мачове и не урежда съдийски бригади .Разчитат на Кишишев за всякакви спортно-технически въпроси и съответно резултатите са такива .
Най-лошото е , че никой не иска нищо да се промени , което е гаранция за поредна неуспешна година в трета лига !
2.
нафта фен
22.09.2019 19:32:59
12
28
какво да му гледат на техният отбор, нали виждаш, че за нищо не става. те затова са редовни писачи на статиите за нас. единственият професионален бургаски отбор. САМО НАФТА, оле
1.
фанта-манта
22.09.2019 19:30:32
13
29
сега стадиона "казанлъшка роза" ли ще се казва. ха ха ха смешници. малоумните им фенове, вместо да си гледат селското отборче, се чудят как да се дъвчат с нафтата.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тъжен ден за България заради раздялата с рицаря на изпятата поезия, Йорданка Христова плаче Тъжен ден за България заради раздялата с рицаря на изпятата поезия, Йорданка Христова плаче Неговото творчество остава вечно, коментираха Лили Иванова и авторът на „Ах, морето“ Иван Ненков, а Хайго сподели, че с Недялко Йорданов са се надявали до последно да се оправи Васил Михайлов получи безценен подарък за рождения си ден Васил Михайлов получи безценен подарък за рождения си ден Копие на чудотворна икона с формата на монета ще го пази БСП в Бургас постави Черно море в центъра на дебата за сигурност и енергетика БСП в Бургас постави Черно море в центъра на дебата за сигурност и енергетика Липсва ясна национална стратегия за региона и страната още не заема мястото, което географията ѝ дава в европейските енергийни планове, посочиха от партията Над 80% от българите са с по-високи сметки за ток Над 80% от българите са с по-високи сметки за ток Едва 8% от запитаните са подали жалба до своя доставчик ДЛС "Ропотамо" показа на бургаски ученици как се оценяват ловни трофеи ДЛС "Ропотамо" показа на бургаски ученици как се оценяват ловни трофеи Единадесетокласници от специалност „Горско и ловно стопанство“ участваха в практически урок с лесовъди и засадиха дръвчета в двора на гимназията ВиК ремонт блокира достъпа до цяла улица в Черноморец (ВИДЕО) ВиК ремонт блокира достъпа до цяла улица в Черноморец (ВИДЕО) Правим всичко възможно в най-бързи срокове да приключим, работниците ще останат до късно и предполагам до час и половина ще бъде възстановен пътя, посочи фирмата изпълнител Младите лекари масово емигрират, а 1/3 от всички са над пенсионна възраст Младите лекари масово емигрират, а 1/3 от всички са над пенсионна възраст В болницата в Дупница една от лекарките е близо на 90 години Великденски базар събра жители и гости на централния площад в Царево Великденски базар събра жители и гости на централния площад в Царево Празничното събитие започна днес и ще продължи до 9 април, като всеки ден след 16:00 ч. може да разглеждате ръчно изработените изделия, украсата и кулинарните изкушения Скъпите горива връщат хоум офиса Скъпите горива връщат хоум офиса Дори бързият мир няма да възстанови нормалността в близки срокове Андрей Рунчев във Ф Студио: Бургас има нужда от устойчиво управление на държавно ниво, за да довърши големите си проекти Андрей Рунчев във Ф Студио: Бургас има нужда от устойчиво управление на държавно ниво, за да довърши големите си проекти Кандидатът за депутат от ГЕРБ СДС посочи четирилентовите пътища, младите хора, летището и индустриалните зони като водещи приоритети за региона
Тръмп: Ще унищожим Иран за една нощ и ще вземаме такси от Ормузкия проток Тръмп: Ще унищожим Иран за една нощ и ще вземаме такси от Ормузкия проток От Техеран отказаха всякакви сделки преди изплащане на репарации Драма след взривените американски самолети в Иран, намерен е череп край останките на C-130 Драма след взривените американски самолети в Иран, намерен е череп край останките на C-130 По-рано Доналд Тръмп заяви, че няма жертви при спасителната операция на екипажа на сваления F-15 Синдикатите в Бургас към Калин Стоянов: Подкрепяме те, защото защитаваш работещите Синдикатите в Бургас към Калин Стоянов: Подкрепяме те, защото защитаваш работещите По време на срещата бе припомнено, че Калин Стоянов като вътрешен министър успя да обвърже възнагражденията на служителите на МВР със средната работна заплата за страната Франция изтегли златните си резерви от САЩ Франция изтегли златните си резерви от САЩ При операцията BdF спечели €13 млрд. от сделки със злато Тръмп: Протестиращите в Иран са били въоръжени от САЩ Тръмп: Протестиращите в Иран са били въоръжени от САЩ Изявление на президента на САЩ даде нов аргумент на Техеран, който от месеци твърди, че демонстрациите са били подкрепени отвън Иран отхвърля временно примирие със САЩ Иран отхвърля временно примирие със САЩ Иран подготви списък с американски и израелски кораби, които биха могли да бъдат обект на атаки Духовната съветничка на Тръмп зове: Дарете 10% от доходa си, за да помогнете на Израел Духовната съветничка на Тръмп зове: Дарете 10% от доходa си, за да помогнете на Израел Вярвам, че е толкова важно да почитаме Бог с неговия десятък, каза Уайт Кейн Ще дават Оземпик и при риск от инсулт и инфаркт Ще дават Оземпик и при риск от инсулт и инфаркт Здравната система на Англия смята да осигури лекарства за отслабване на над 1,2 млн. души Великобритания вдига пенсионната възраст до 67 години Великобритания вдига пенсионната възраст до 67 години Промяната тръгва поетапно от понеделник и ще важи еднакво за мъже и жени до 2028 година Артемис II навлезе в лунното притегляне и се насочи към историческо прелитане Артемис II навлезе в лунното притегляне и се насочи към историческо прелитане Капсулата Орион премина в решаващ етап от полета, а екипажът е на път да постави рекорд за най-голямо отдалечаване на хора от Земята
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви върна в каменната ера! Виц на деня Виц на деня Работен ден, офис, позвъняване при секретарката.
- Кети, донеси ми хартия.
- А-четири ли, или А-три?
- А-а-а-бързо! В тоалетната съм!
Виц на деня Виц на деня - Госпожице, много се извинявам, но не се ли познаваме отнякъде?
- Възможно е, аз съм медицинска сестра в психиатрията.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато на мъжа му е лошо, той търси жена.
Когато на мъжа му е хубаво - жена му го търси него.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори