Ники Минаж замени музиката с мода
Певицата с нова колекция за марката Fendi
В последните седмици името на Ники Минаж постоянно попадаше в медийното пространство. Тя наскоро отмени концерта си в Саудитска Арабия като форма на протест срещу лошото отношение към жените и ЛГБТ общността. След това тя изненада феновете си като обяви, че слиза от музикалната сцена.
Причината – иска да създаде семейство, на което да се отдаде напълно. Новината обяви самата певица на профила си в Туитър. В момента тя е сгодена за приятеля си Кенет Пети и скоро планират сватба. И тъкмо когато Ники притесни феновете си, че дълго време няма да я виждат, тя се появи на корицата на списание Elle, в което говори за своята нова модна линия.
Певицата се е доверила на италианската дизайнерска къща Fendi, с която да изработи близо 127 продукта. Те ще включват мъжко, дамско и детско облекло, което е чудесна новина за феновете на певицата. Както се казва, без проблеми ще можете да облечете цялото си семейство с нейни дизайни. Минаж има история с компанията, която доскоро беше ръководена от Карл Лагерфелд.
Миналата година Ники се появи отново на корицата на Elle, когато нейна компания се явява самият Лагерфелд. Той дори се снима няколко пъти с нея. Тогава периодът беше доста натоварен за певицата, която обикаляше страната, промотирайки новия си албум Queen, пише Tialoto.
Електрически локомотив пламна в Русе
Бард събира на рождения си ден в Дома на писателя поети и музиканти
Осем години без Дядо Добри: Байлово почете своя най-смирен дарител
Разследват пожара в следствената служба във Враца
Солните стаи в детските градини в Русе под ключ след забрана от здравните власти
Първите пет бронирани машини "Страйкър" пристигнаха на пристанище Бургас
"Шугър деди": Бившият бос на Google с 43 години по-млада любовница
Сандов: Не вярвам, че мъжете от "Петрохан" са се самоубили
Захарова нарече изявленията на Зеленски "блъфове на болен човек"
Оставиха в ареста мъжа, наръгал децата и майка си
Годежен пръстен за 96 пенса разбуни Великобритания покрай Свети Валентин
Иван Демерджиев: Случаят Петрохан не бива да се затваря с една версия
