Жена уби дете на магистрала "Хемус"
В резултат на удара фордът се преобърнал на пътното платно
Тежък пътен инцидент е възникнал на АМ “Хемус“ в посока от Варна към София близо до Шумен, до надлеза на кв. Макак. Сигнал за произшествието е получен малко след 18:15 часа вчера.
Съобщено било, че произшествието е между два автомобила - "Фолксваген Голф" с варненска регистрация и "Форд Фиеста“ с русенска. По първоначални данни водачът на фолксвагена 35-годишна жена от Варна поради движение с несъобразена скорост и липса на достатъчно дистанция ударила движещия се пред нея лек автомобил Форд. В резултат на удара фордът се преобърнал на пътното платно. Загинало е 6-годишно дете, което пътувало в автомобила.
В МБАЛ – Шумен са откарано останалите трима пътници от форда и водачът. За преглед в болничното заведение са откарани 35-годишната жена, която била зад волана на фолксвагена и дете на 8 години. Към момента няма данни са състоянието им. На място се извършва оглед, изясняват се причините довели до възникване на инцидента.
Оток на устните и задух след ужилване изискват незабавен сигнал на 112
ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0
Почти всички пратки с плодове и зеленчуци от Турция и Северна Македония вече се проверяват
Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви
Седем сигнала за прекаляване с кафето
Пускат движението по АМ "Тракия" в посока София, към Бургас ще вдигнат блокадата след час
NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден
10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив
Почина известен неврохирург
Будите се около 3 часа през нощта? Ето защо сънят не се връща
Розов таратор за 6,50 евро разбуни Слънчев бряг
Джип паркира върху плажа в Свети Влас, отнесе глоба

Количеството ВИНАГИ е за сметка на качеството! Това е вселенски закон.