Албена Вулева не се срамува, че е работила като камериерка
Свърши гурбета на водещата
Бившата тв водеща Албена Вулева скоро ще се завърне на родна територия. В края на август устата дама замина за Кипър, където няколко седмици се труди като камериерка в местен хотел, ала с края на летния сезон настъпи време да се прибере в България.
Албена не се срамува от дейността си на обслужващ персонал и често споделя с приятелите си в социалната мрежа подробности от битието си. Тя издаде, че живее на квартира в Паралимни, а местоработата й е в Протарас. Всеки ден тя изминава с автобус разстоянието между двете градчета, но това не й тежи.
„Срамна работа няма. Не се притеснявам от нищо!”, категорична е риалити звездата. Тя се ожали, че по „цял ден бачка на тръстиката” и същевременно документира голяма част от ежедневието си в снимки и видеоклипове. Сега, когато активният туристически сезон приключва, Албена е стегнала багажа и се готви да се върне в България. Затъжила се е най-вече за майка си Людмила Захажаева, с която се чува основно по телефона.
Почитателите на Вулева я поздравиха за смелостта да започне ново начало. Тя отдавна искаше да замине за чужбина, но в мечтите си се виждаше установена в Истанбул – нейният любим град и бленувана дестинация. За съжаление, копнежите й не успяха да се сбъднат и реалността я изпрати в Кипър, пише Уикенд.
Боб в гърне на фурна - традиционна българска рецепта
Карлос Алкарас взе тежко решение
Трик за премахване на косми от домашни любимци от диван и килим
Солен кекс със сирене и кашкавал
Звезда от "Женени с деца" в болница
Най-опасните зодии, когато са ядосани
Домашен качамак със сирене и масло, традиционна рецепта с вкус от едно време
Лора Крумова съвсем се запусна, но пък кара нов Линкълн за 45 хил. евро
Трик срещу прах по рафтовете и мебелите
Пролетна диета без глад - лесен начин да се почувствате по-добре
Фрапантен случай: 78-годишен задържан с арсенал от оръжия
Как да почистим загорели тенджери - лесен и евтин метод
