Бургаската неделя ще е весела – очакват ни бегачески фест, балонено парти, дърпане на въже и правене на желе
Денят е специален, защото е наш национален празник - 111 години независима България
Бегаческият фестивал Бургас Рън 2019 ще има своето второ издание в рамките на седмицата на мобилността, организирана от Община Бургас и Областния информационен център. Той ще се проведе в часовете от 10.00 до 21.00 в неделя, 22 септември.
Денят е специален, защото е наш национален празник - 111 години независима България, но на тази дата се отбелязва и Европейският ден без автомобили. Бургас Рън се радва на голяма популярност и се очаква стотици хора на всякаква възраст да се включат във второто му издание.
При старт/финала до Пантеона в Морската градина Областен информационен център - Бургас ще организира подходящи за децата забавления при следната програма:
* 10:00 ч. - Работилничка за слайм предизвикателство - приготвяне на много популярните в момента безопасни желета за игра у дома;
* 14:30 ч. - Игри с Ръгби клуб "МОРЯЦИТЕ" - Бургас. Премерете силата и уменията си в:
- Дърпане на въже;
- Уцели мишената;
- Скачане с чували.
* 16:00 ч. - Балонено парти за малки и големи
(с участието на актьор от Куклен театър - Бургас).
Не забравяйте и днешния концерт на сцената срещу Малкия принц на входа на подлеза край Операта, който започва днес от 17:30 ч.
Тръмп с култово изречение за очилата на Макрон
Невиждан екшън на държавното по борба
Американско супер оръжие съсипа охраната на Мадуро за секунда? Ето какво каза Тръмп
Евакуация в един от най-големите градове на Балканите
Почина "най-прекрасният човек"
Медведев каза дали ще смени Русия
Порше създаде телевизор, няма да повярвате каква е цената
Почина голямо име във футбола
Неизвестен подпали статуята на Кристиано Роналдо в Мадейра
Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Тръмп
Българка е най-красивата баба в света?
Уловиха речно чудовище в Марица
