Топ модел роди в Дубай втора рожба на Таки
Моделът от близкото минало Боряна Шехтова е родила второ дете от недосегаемия Таки, който пое сенчестия бизнес на ВИС 2 след убийството на Георги Илиев
Митичният подземен бос Христофорос Аманатидис, който се укрива в Дубай от родното правосъдие, се е сдобил тайно с втора рожба.
Моделът от близкото минало Боряна Шехтова е родила второ дете от недосегаемия Таки, който пое сенчестия бизнес на ВИС 2 след убийството на Георги Илиев.
Естествено. бременността на Шехтова и последвалото раждане са били пазени в дълбока тайна, дори и от най-близките приятелки на моделката и сестра й Анна.
Както и първият път, Боряна е родила в Дубай, а за събитието можеше и да не се разбере, ако блондинката не се беше върнала у нас. Тя е отскочила до България и по време на бременността си, а редовна клиентка на любимия й салон за красота разкрива, че я е виждала с доста наедряло коремче.
За раждането отново се е върнала в Дубай, а сега пак е в България, но без Таки, а само със сестра си Анна. За безопасността й се грижат 4 гарда, на смени по двама. Преди около две седмици тя и гардовете й са посетили дирекция "Български документи за самоличност", тъй като наследникът на Таки е с двойно гражданство и трябва да му се извади и български документ за самоличност.
Първородният син на Боряна и Таки се роди в началото на 2015 година и носи името Александрос. Както той, така и новото бебе са родени в най-скъпата ВИП клиника в Дубай, където раждането струва над 20 хиляди долара, предават от Ретро.
Оперираха Лотар Матеус
Февруари сбъдва мечтите на тези четири зодии: време е за резултати, а не за илюзии
9-годишно дете погълна монета, лекарите се намесиха
Наглост без край: Осъждан 20 пъти с нов "подвиг" в София
"Стани богат" се завръща с огромна награда
Ивет Лалова - повече от шампион. Време е да я защитим
Радев с впечатляващ резултат... във Фейсбук
Може ли България да се пази сама? Смущаващ анализ
Кои са най-скъпите градове в света, Бургас е в класацията
Диетолог посочи една суперхрана, всеки може да си я позволи
"Станче, царството ти е още малко"
Позицията на БФС за екзотичния 4-странен турнир

Едно е да се пази тайна за бремеността, друго е да се сдобиеш тайно с дете.
Хората, които пишат и публикуват статии във Флагман без контрол от главен редактор да научат да се изразяват правилно! Журналисти не мога да ги нарека, защито не отговарят на критериите