В Русия побесняха след подвига на Лудогорец снощи
Спорт.ру" не пожали московчани и подкани читателите си да се запознаят със случилото се в Разград със заглавие - Ето как Лудогорец унищожи ЦСКА в Лига Европа
Руските медии реагираха мощно на обрата, който сътвори българския шампион Лудогорец срещу ЦСКА (Москва) в първата среща от груповата фаза на Лига Европа. Разградчани победиха с 5:1, а руските журналисти не спестиха изразни средства, за да подчертаят шока след обрата, пише Блиц.
Най-меко е заглавието на агенция ТАСС, която определя случилото се в Разград като "студен душ". "Съветски спорт" използва "разгром" и "кошмарна футболна вечер" в материала си за двубоя, а "Газета.ру" директно го нарича "позор". "Спорт.ру" също не пожали московчани и подкани читателите си да се запознаят със случилото се в Разград със заглавие - Ето как Лудогорец унищожи ЦСКА в Лига Европа. Не по-малко остър е специализираният футболен портал "Чампионат", който директно пита - ЦСКА, не ви ли е срам?
Всички отбелязват, че исторически това е най-лошото представяне за руски отбор в едно полувреме от мач в евротурнирите, както и че загубата в Разград е най-тежката за "червените" в турнира след 1:4 от Арсенал през сезон 2017/18.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Как звучи на русски само, нали?
Или може би по-русски трябва да се произнася Мариу Фигейръ Фирнандиш ?