Възмутително! „Игри на волята“ о*раха устието на Велека и Силистар и си заминаха
РИОСВ Бургас направили проверка и установили боклуците, също и изоставена мобилна тоалетна
РИОСВ Бургас извърши проверка на терените, използвани при снимките на телевизионното предаване "Игри на волята". Снимачният процес на риалити формата се извърши в защитени територии по Южното Черноморие. Установеният срок приключи за заснемане на предаването приключи на 15 септември
В близост до плаж „Айроди“ в защитена местност „Устие на река Велека“ бяха установени неизнесени екотоалетна, душ и чували с отпадъци. На плаж „Листи“ в ЗМ „Силистар“ не са премахнати съоръженията (дървен навес за подслон, масичка).

И двата плажа попадат в защитени местности и са на територията на природен парк „Странджа“. На продуцентите на предаването е дадено предписание в едноседмичен срок да се премахнат установените обекти и да изнесат отпадъците на определените за целта места.
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина

Как въобще може да се толерира такова нещо?????!!!как???!!!ами тя самата държава не дава ниаккъв положителен “пример” за това.....
Където и дс е било другаде в Европа-първо ще има СОООООЛЕНА ГЛОБА,после ще се следи мноооого изкъсо дали ще има евентуално някакъв вид оплакване или опит да минат тънко тънко и медиите първи да ги разнищят.....а тази АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ - да им се дава срок да си изчистят че о то сами - въобще няма да съществува...идва определена фирма , почиства ( както трябва) и им връчват сметката...и винаги сметката е надута...
Майко България......пак хем искаме да се “оправим” , хем се правим на разбрали и недоразбрали......докога бе??? ДОКОГА???