Възмутително! „Игри на волята“ о*раха устието на Велека и Силистар и си заминаха
РИОСВ Бургас направили проверка и установили боклуците, също и изоставена мобилна тоалетна
РИОСВ Бургас извърши проверка на терените, използвани при снимките на телевизионното предаване "Игри на волята". Снимачният процес на риалити формата се извърши в защитени територии по Южното Черноморие. Установеният срок приключи за заснемане на предаването приключи на 15 септември
В близост до плаж „Айроди“ в защитена местност „Устие на река Велека“ бяха установени неизнесени екотоалетна, душ и чували с отпадъци. На плаж „Листи“ в ЗМ „Силистар“ не са премахнати съоръженията (дървен навес за подслон, масичка).

И двата плажа попадат в защитени местности и са на територията на природен парк „Странджа“. На продуцентите на предаването е дадено предписание в едноседмичен срок да се премахнат установените обекти и да изнесат отпадъците на определените за целта места.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Как въобще може да се толерира такова нещо?????!!!как???!!!ами тя самата държава не дава ниаккъв положителен “пример” за това.....
Където и дс е било другаде в Европа-първо ще има СОООООЛЕНА ГЛОБА,после ще се следи мноооого изкъсо дали ще има евентуално някакъв вид оплакване или опит да минат тънко тънко и медиите първи да ги разнищят.....а тази АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ - да им се дава срок да си изчистят че о то сами - въобще няма да съществува...идва определена фирма , почиства ( както трябва) и им връчват сметката...и винаги сметката е надута...
Майко България......пак хем искаме да се “оправим” , хем се правим на разбрали и недоразбрали......докога бе??? ДОКОГА???