Възмутително! „Игри на волята“ о*раха устието на Велека и Силистар и си заминаха
РИОСВ Бургас направили проверка и установили боклуците, също и изоставена мобилна тоалетна
РИОСВ Бургас извърши проверка на терените, използвани при снимките на телевизионното предаване "Игри на волята". Снимачният процес на риалити формата се извърши в защитени територии по Южното Черноморие. Установеният срок приключи за заснемане на предаването приключи на 15 септември
В близост до плаж „Айроди“ в защитена местност „Устие на река Велека“ бяха установени неизнесени екотоалетна, душ и чували с отпадъци. На плаж „Листи“ в ЗМ „Силистар“ не са премахнати съоръженията (дървен навес за подслон, масичка).

И двата плажа попадат в защитени местности и са на територията на природен парк „Странджа“. На продуцентите на предаването е дадено предписание в едноседмичен срок да се премахнат установените обекти и да изнесат отпадъците на определените за целта места.
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха

Как въобще може да се толерира такова нещо?????!!!как???!!!ами тя самата държава не дава ниаккъв положителен “пример” за това.....
Където и дс е било другаде в Европа-първо ще има СОООООЛЕНА ГЛОБА,после ще се следи мноооого изкъсо дали ще има евентуално някакъв вид оплакване или опит да минат тънко тънко и медиите първи да ги разнищят.....а тази АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ - да им се дава срок да си изчистят че о то сами - въобще няма да съществува...идва определена фирма , почиства ( както трябва) и им връчват сметката...и винаги сметката е надута...
Майко България......пак хем искаме да се “оправим” , хем се правим на разбрали и недоразбрали......докога бе??? ДОКОГА???