Възмутително! „Игри на волята“ о*раха устието на Велека и Силистар и си заминаха
РИОСВ Бургас направили проверка и установили боклуците, също и изоставена мобилна тоалетна
РИОСВ Бургас извърши проверка на терените, използвани при снимките на телевизионното предаване "Игри на волята". Снимачният процес на риалити формата се извърши в защитени територии по Южното Черноморие. Установеният срок приключи за заснемане на предаването приключи на 15 септември
В близост до плаж „Айроди“ в защитена местност „Устие на река Велека“ бяха установени неизнесени екотоалетна, душ и чували с отпадъци. На плаж „Листи“ в ЗМ „Силистар“ не са премахнати съоръженията (дървен навес за подслон, масичка).

И двата плажа попадат в защитени местности и са на територията на природен парк „Странджа“. На продуцентите на предаването е дадено предписание в едноседмичен срок да се премахнат установените обекти и да изнесат отпадъците на определените за целта места.
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър

Как въобще може да се толерира такова нещо?????!!!как???!!!ами тя самата държава не дава ниаккъв положителен “пример” за това.....
Където и дс е било другаде в Европа-първо ще има СОООООЛЕНА ГЛОБА,после ще се следи мноооого изкъсо дали ще има евентуално някакъв вид оплакване или опит да минат тънко тънко и медиите първи да ги разнищят.....а тази АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ - да им се дава срок да си изчистят че о то сами - въобще няма да съществува...идва определена фирма , почиства ( както трябва) и им връчват сметката...и винаги сметката е надута...
Майко България......пак хем искаме да се “оправим” , хем се правим на разбрали и недоразбрали......докога бе??? ДОКОГА???