Възмутително! „Игри на волята“ о*раха устието на Велека и Силистар и си заминаха
РИОСВ Бургас направили проверка и установили боклуците, също и изоставена мобилна тоалетна
РИОСВ Бургас извърши проверка на терените, използвани при снимките на телевизионното предаване "Игри на волята". Снимачният процес на риалити формата се извърши в защитени територии по Южното Черноморие. Установеният срок приключи за заснемане на предаването приключи на 15 септември
В близост до плаж „Айроди“ в защитена местност „Устие на река Велека“ бяха установени неизнесени екотоалетна, душ и чували с отпадъци. На плаж „Листи“ в ЗМ „Силистар“ не са премахнати съоръженията (дървен навес за подслон, масичка).

И двата плажа попадат в защитени местности и са на територията на природен парк „Странджа“. На продуцентите на предаването е дадено предписание в едноседмичен срок да се премахнат установените обекти и да изнесат отпадъците на определените за целта места.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

Как въобще може да се толерира такова нещо?????!!!как???!!!ами тя самата държава не дава ниаккъв положителен “пример” за това.....
Където и дс е било другаде в Европа-първо ще има СОООООЛЕНА ГЛОБА,после ще се следи мноооого изкъсо дали ще има евентуално някакъв вид оплакване или опит да минат тънко тънко и медиите първи да ги разнищят.....а тази АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ - да им се дава срок да си изчистят че о то сами - въобще няма да съществува...идва определена фирма , почиства ( както трябва) и им връчват сметката...и винаги сметката е надута...
Майко България......пак хем искаме да се “оправим” , хем се правим на разбрали и недоразбрали......докога бе??? ДОКОГА???