Катето Евро точи лиги по гол фитнес инструктор
Актрисата накара мачото да се съблече
"България търси талант" тръгна в ефир, а безспорно най-забавен сред журито се оказа. Катето Евро. Забавната актриса не спира да ръси смешки и да кара хората в залата и пред малкия екран да се заливат от смях. Актрисата е вряла и кипяла в шоубизнеса и много добре знае какво да каже и да обърне прожекторите към себе си. Прави впечатление обаче, че е много импулсивна и понякога действията и думите й изпреварват мисълта.
На сцената на риалити формата се появи мускулест фитнес инструктор. Мачото заяви, че се казва Георги Няголов, но плочките на корема му попречиха на актрисата да чуе каквото и да било.
Той се опита да представи поезия, танци, музика..., но членовете на журито бързо му биха червения "Х". Единствено Каттео Евро искаше да се наслади още малко на неговото изпълнение, още повече като започна да къса дрехите си и остана само по боксерки.
Това веднага направи впечатление на останалите членове от журито, но Катето се оправда, че мъжете отдавна не я вълнуват. Най-шокиран обаче бе неният син Сашо Кадиев, кото е водещ на същия формат. Той нахлу на сцената и в прав текст попита майка си: "Не те е ли е срам да правиш това пред сина си?", а с мачото говореше на въпреки. Друг участник пък без малко да докара инсулт на Катето. Фалшиво пеене накара Катето да си помисли, че проблемът е в нея и че нещо й се е случило, че да чува това ужасно провлачено пеене. За щастие, актрисата е в добро здравословно състояние, но й се наложи да изслуша потресаващото изпълнение на едно момиче, което се мисли за певица./show.blitz.bg
Босът на Реал Мадрид си постави важна задача
Купуваме жилища като луди, ето какво расте
БНБ посочи: Домакинствата държат в банките депозити за над 100 млрд. лева
Трикове как да не се скарате с роднините по празниците
Босът на Реал Мадрид си постави важна задача
24/12/2025, Сряда 17:45
0
България предложи доставки на мазут на РСМ
Как най-бързо да затоплите салона на колата през зимата
Гонзо с обръщение към футболна България
Как да отключим колата си, ако дистанционното не работи
Жълта стрелка на светофара улеснява шофирането
Тежка катастрофа на АМ Тракия, мъгла поглъща шофьорите
24/12/2025, Сряда 16:15
1
Над 2,4 милиарда деца в 195 държави: Дядо Коледа скоро ще донесе първите подаръци
Как да намалим симптомите на астма: Тези два природни продукта помагат
