Водещ педиатър от Бургас става политик
Борис Ангелов приел предложението на ГЕРБ да стане общински съветник, регистрират листата в понеделник
Шефът на детското отделение в УМБАЛ - Бургас влиза в политиката. Д-р Борис Ангелов е приел предложение на ГЕРБ да се кандидатира за общински съветник от листата на партията в морския град, научи „Флагман”.
Формацията на Бойко Борисов предприема мерки за кадрово „освежаване” по места. В София кандидат-кметът Йорданка Фандъкова е получила карт-бланш да реди листата и да се освободи от компрометирани лица.
В Бургас пък се очаква около половината кандидати за съветници на ГЕРБ да бъдат нови.
Борис Ангелов ще е на избираемо място в листата – около десета позиция.
Съветник пореден мандат пък ще бъде още един доктор – Антонио Душепеев.
Популярната акушерка Светлина Николова от УМБАЛ „Дева Мария” ще е друго ново медицинско лице, приело номинация за листата на ГЕРБ.
Според вътрешните правила кандидатите за съветници трябва да бъдат утвърдени от Изпълнителната комисия на партията, ръководена от лидера Бойко Борисов. По информация на „Флагман” това ще се случи до дни.
От ГЕРБ планират да регистрират официално листата в Общинската избирателна комисия в понеделник.
Водач твърдо е решено да е зам.-областният управител проф. Севдалина Турманова.
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
