Водещ педиатър от Бургас става политик
Борис Ангелов приел предложението на ГЕРБ да стане общински съветник, регистрират листата в понеделник
Шефът на детското отделение в УМБАЛ - Бургас влиза в политиката. Д-р Борис Ангелов е приел предложение на ГЕРБ да се кандидатира за общински съветник от листата на партията в морския град, научи „Флагман”.
Формацията на Бойко Борисов предприема мерки за кадрово „освежаване” по места. В София кандидат-кметът Йорданка Фандъкова е получила карт-бланш да реди листата и да се освободи от компрометирани лица.
В Бургас пък се очаква около половината кандидати за съветници на ГЕРБ да бъдат нови.
Борис Ангелов ще е на избираемо място в листата – около десета позиция.
Съветник пореден мандат пък ще бъде още един доктор – Антонио Душепеев.
Популярната акушерка Светлина Николова от УМБАЛ „Дева Мария” ще е друго ново медицинско лице, приело номинация за листата на ГЕРБ.
Според вътрешните правила кандидатите за съветници трябва да бъдат утвърдени от Изпълнителната комисия на партията, ръководена от лидера Бойко Борисов. По информация на „Флагман” това ще се случи до дни.
От ГЕРБ планират да регистрират официално листата в Общинската избирателна комисия в понеделник.
Водач твърдо е решено да е зам.-областният управител проф. Севдалина Турманова.
Какво прави кленовия сироп толкова специален и защо печели популярност у нас
Артемис II навлезе в лунното притегляне и се насочи към историческо прелитане
Щастие за Телец през април, според астролози
Пирамидите дело на извънземни ли са?
Велики понеделник - какви са поверията
Седмицата започва със слънце и пролетни температури
По-високите заплати привличат кадри в армията, некомплектът от военнослужещи е намалял
Април обръща играта за тези зодии
Гаф при обир: Българи забравиха личните си карти в бус с крадени гуми в Австрия
Великденският призив на папата: Спрете войните
Защо е важно да простим преди Великден
Копривата в ракия е по-силна от всяко лекарство. Дядо ми казваше: Запомни тази рецепта до края на живота си!
И Юнона пропищя от високи сметки за ток: Трети месец ви търпя свинщините!
