Саня Борисова най-мързелива във „Фермата“ 2
Във втората седмица на риалитито актрисата е ратай заедно с треньора на звездите Сами Хоссни
Десет дни след старта на „Фермата: Нов свят“ Саня Борисова официално бе титулувана за най-мързеливия участник в отбора на чорбаджиите. Във втората седмица на риалитито актрисата е ратай заедно с треньора на звездите Сами Хоссни. Според правилата на играта ратаите спят в обора и вършат най-черната работа, като първата им задача за деня е да почистят и издоят животните.
Основната тежест в грижата за овцете пое Хоссни, което за пореден път запали фитила на недоволството у журналиста-патриот Ивайло Шопски. Високите децибели на конфликта му със Саня събудиха някои от участниците и бяха основна тема на сутринта. „Казах й „Не ти се правя на душманин, ама вдигни малко главата, остави личния тоалет и свърши някаква работа!“.
Тя се разбуча, чак взе да ме гони от обора, братче! Вчера викала на Митко „Ще дойдеш ли да доиш, че ще ми изстине водата и не мога да се изкъпя!“, възмути се Шопски. Той срещна разбиране от всички чорбаджийки с изключние на Мариана Маринова. Организаторката на конкурси за красота единствена защити актрисата в нейната суетност:
„За човек, който е публична личност, да изглежда добре е супер важно. Защото винаги ще се намерят злонамерени хора, които ще напишат, че имаш пъпка или не си си мил косата. Нейните притеснения за мен са напълно разбираеми и не виждам защо това, че си сага крем на лицето 20 минути по-дълго, дразни всички останали“.
Силното чувство за справедливост и гнева на водещия на „Бащино огнище“ Шопски се стовариха върху Борисова още в ден трети, кагато той й заяви, че прекарва повече време пред огледалото, отколкото в стопанството. Въпреки бавния темп, с който се научи да реди плочки и да измазва стени като ратай, бившата съпруга на режисьора Ники Илиев показа добри качества зад печката и обядите й бяха приветствани топло от всички.
Доц. Ангел Кунчев ли ще е кандидатът за президент на ГЕРБ
Не бъди детектив в собствената си връзка!
Ново изпитание за Тибет: Земетресение удари района след опустошителните наводнения
САЩ пращат атомния самолетоносач Теодор Рузвелт в Близкия изток за поне 7 месеца
Обратното броене започна: Ето колко дни остават до лятото
Тянко хвърли бомба в „Къщата на инфлуенсърите“: Има ли тайна афера с женен футболист на „Левски“?
София с бюджет от 1,54 млрд. евро за 2026 г., над 300 млн. евро отиват за инвестиции
Украинските дронове удариха тежко „Лукойл“: Трите най-големи рафинерии в Русия спряха
НАП, Полицията и „Главна инспекция по труда“ провериха 15 търговски обекта на „кухи“ дружества
Дрон след дрон по Южното Черноморие: Нов сигнал вдигна ВМС край Созопол
28 души висяха с главата надолу близо половин час: Две момичета получиха по 275 хил. долара обезщетение

Имала е късмет навремето да се хване с ония умалял гей да я вкара в неговите тъпи филми
И се е помислила за нещо повече а не е!