Вижте тайното гадже на Гришо
Филмовата продуцентка е привлекателна и с красиви форми, но изобщо не може да се мери по хубост с бившата му - певицата Никол Шерцингер
Тенисистът Григор Димитров има нова муза в леглото, гласят слуховете зад граница, научи „Галерия“. През последните седмици той отново се издигна в очите на своите фенове и любителите на играта на корта. Очевидно за вдъхновението му си има причина, а името на най-прясната му интимна тръпка е Джесика Стайндорф.
Филмовата продуцентка е привлекателна и с красиви форми, но изобщо не може да се мери по хубост с бившата му - певицата Никол Шерцингер. Тя винаги ще е сравнявана с доскорошната знаменитост в леглото му, тъй като идва именно на нейното място. Но и едва ли ще се задържи дълго, съдейки по изцепките и серийните изневери на българина.
Това обаче не бил единственият му довод да пази Джесика в тайна. Гришо усърдно я крие, защото дамата е близка приятелка със Серина Уилямс, с която той вече е имал мимолетен флирт и не иска да си навлича гнева на лютата си колежка. Самата тя не му говореше и странеше от него, докато той имаше връзка с руската тенис звезда Мария Шарапова. Наскоро двамата със Серина се засякоха и прекараха цяла вечер заедно на ревю на Том Форд след края на US Open, което е явен знак, че той не би искал да разваля добрите си отношения с нея.
Любовните афери на хасковлията стават все по-заплетени и скандални. Не се знае докога Джесика ще търпи унизителното положение и в какви интриги може да забърка нашенеца, прогнозират познавачи от световния хайлайф.
Гришо тъкмо успя да изплува и да се изкачи до 25-о място в ранглистата, но страстта му да преследва всяка фуста, може да му коства цялостен провал в кариерата, коментират го фенове.
Само 20-30 см резерв остават пред АЕЦ Козлодуй заради спада на Дунав
15-годишна без книжка блъсна пешеходец край Кошарица и избяга
ГДБОП удари фабрика за фентанил в София: До 10 кг дрога излизали на ден
Жегата удря сърцето: Кардиолог посочи симптомите, които не търпят отлагане
Българин: Със заплата от 1200 евро вече не мога да изкарам месеца
Черно денонощие по пътищата: Трима загинаха, а 37 са ранени
Двама с Мерцедеси арестувани пияни зад волана в Китен и Приморско
Проф. Рачев със страховита прогноза за жестока жега и тропични нощи
Почитаме света Евдокия, вижте кой има имен ден
Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната
Български талант подписа с "Валядолид"
Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние
