Катето Евро точи лиги по гол фитнес инструктор
"България търси талант" тръгна в ефир, а безспорно най-забавен сред журито се оказа Катето Евро. Забавната актриса не спира да ръси смешки и да кара хората в залата и пред малкия екран да се заливат от смях.
Актрисата е вряла и кипяла в шоубизнеса и много добре знае какво да каже и да обърне прожекторите към себе си. Прави впечатление обаче, че е много импулсивна и понякога действията и думите й изпреварват мисълта.
На сцената на риалити формата се появи мускулест фитнес инструктор. Мачото заяви, че се казва Георги Няголов, но плочките на корема му попречиха на актрисата да чуе каквото и да било.
Той се опита да представи поезия, танци, музика..., но членовете на журито бързо му биха червения "Х". Единствено Каттео Евро искаше да се наслади още малко на неговото изпълнение, още повече като започна да къса дрехите си и остана само по боксерки.
Това веднага направи впечатление на останалите членове от журито, но Катето се оправда, че мъжете отдавна не я вълнуват. Най-шокиран обаче бе неният син Сашо Кадиев, кото е водещ на същия формат. Той нахлу на сцената и в прав текст попита майка си: "Не те е ли е срам да правиш това пред сина си?", а с мачото говореше на въпреки.
Друг участник пък без малко да докара инсулт на Катето. Фалшиво пеене накара Катето да си помисли, че проблемът е в нея и че нещо й се е случило, че да чува това ужасно провлачено пеене. За щастие, актрисата е в добро здравословно състояние, но й се наложи да изслуша потресаващото изпълнение на едно момиче, което се мисли за певица.
Община Царево представя културната и фестивална програма до септември
Започва Tales of Sinemoria 2026 - вижте пълната програма на фестивала
Яростен критик на Путин разстрелян в Полша
Какво ще е времето на Черноморието на 16 юни
Дневен хороскоп за 16 юни 2026: Любов и късмет за Везните
B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
Търсят парите на „Калашниците“, шефовете на бандата остават на свобода
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция

Там ,където тя присъства винаги започва да мирише на запръжки,яхнии и още нещо!