×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ще останат ли зад решетките задържаните в Бургас за трафик на жени


Ще останат ли зад решетките задържаните в Бургас за трафик на жени
Установено, че участниците от престъпната група за трафик на жени принуждавали момичета от Бургас да проституират, като печелели доверието им със скъпи коли или ги изнудвали с компрометиращи записи
18 Септември 2019, Сряда, 07:33 ч.
Автор: Флагман.бг

Четиримата вече са с повдигнати обвинения. Групата им бе разбита след няколкомесечно разследване

Специализираният съд решава дали да остави в ареста 4-мата задържани за трафик и сексуална експлоатация на жени, съобщава БНТ.

Групата им беше разбита в Бургас след няколкомесечно разследване. В хода му е установено, че участниците принуждавали момичета да проституират, като печелели доверието им със скъпи коли или ги изнудвали с компрометиращи записи от скрити камери.

Заловените сутеньори в Бургас симулирали любов към жертвите си, записвали ги тайно как правят секс

Четиримата вече са с повдигнати обвинения. При ареста им са открити голяма сума пари, злато и платежни нареждания за над 500 хиляди лева. Иззети са и 8 луксозни автомобила, на обща стойност над 1 милион и 500 хиляди лева.

Извънредно! Спецченгета нахлуха в циганските гета в Бургас, арестуват сводници и проститутки
 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Две шокиращи кражби в Бургас Две шокиращи кражби в Бургас 21/01/2026, Сряда 08:30 0
Тервел ИЛИЕВ Празник е, налице са важни забрани Празник е, налице са важни забрани 21/01/2026, Сряда 07:33 0
Тервел ИЛИЕВ Любослав Пенев отново у дома Любослав Пенев отново у дома 20/01/2026, Вторник 21:21 0
Тервел ИЛИЕВ Социолог с "бомба" за Радев и Борисов Социолог с "бомба" за Радев и Борисов 20/01/2026, Вторник 21:00 3
Тервел ИЛИЕВ Ренар попиля Диас за пропуска на зимата Ренар попиля Диас за пропуска на зимата 20/01/2026, Вторник 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Лидерът на Гренландия със смразяващи думи Лидерът на Гренландия със смразяващи думи 20/01/2026, Вторник 20:19 2
10
Коментара по темата
10.
Далакмана
18.09.2019 16:21:40
0
0
Аз съм анонимен свидетел #1 по това дело!
9.
ГРАД КОЗЛОДУЙ
18.09.2019 12:34:54
1
2
СВОДНИЦИ МРЕТЕ ДАНО ПУКНЕТЕ КОЙ Е ТОЯ ФАРАОН ЛИ Е МАКАРОН ЛИ Е САЛИТО БРУС ЛИ МЕДЕН РУДНИК СВОДНИЦИ МРЕТЕ БОКЛУЦИ
8.
Бум.бум и при шараните във Вая.
18.09.2019 11:52:37
0
7
22 калибър и да плуват в езерото Вая за тези "римляни". Това е единственото работещо и превъзпитаващо упражнение за тези.
7.
Агата
18.09.2019 11:08:05
0
10
Агата опраска доста бургазлийки ама видиов ден идва сега ще се опраска с 10 години
6.
Koko
18.09.2019 10:30:38
1
17
Бургаският съд е строг но справедлив . Ще ги пуснат.
5.
мислещ
18.09.2019 09:59:07
4
9
Естествено че ще ги пуснат,даже и колите ще им върнат ! Дано поне се сетят да им сипят захар в резервоара и маслото преди това ,та да не могат боклуците да им се радват !
4.
До1ви
18.09.2019 09:21:28
3
22
Явно хал хабер си нямаш от тези неща, ама то е нормално. Никой не ги кара на сила да се блазнят от лъскавите коли и почерпките на мангалите,защото до един са мангали. Като са стигнали до там да ги шибат мангали сводници, нормално е да ги записват и ознудват. А и цялата истина е, че те са си миндили и си проституират напълно доброволно. Но сводниците изалчняват и прилапват парите им под предлог, че им ги събират. И когато мастията се усети и се скарат, попчва да говори колко я било страх, колко я тирмозили и т. Н.
Бах тия страховити мангали, да не са мексикански картел, че да я грабнат от тука и да я отвлекат на хиляди километри. Значииии ковра и мангал да си на тез времена. Каквото и да направят все друг им е виновен.
А относно бащите им, не са само те фактор особенно при възпитанието на момичетата. Майката като друса гюбеци по чалгите до 5ч сутринта и като се плющи когато реши, и говори на мъжа си като на шматка. Тя дава същия пример на дъщерята.
И най-важното е че единия от задържаните мангали опраска доста бургазлийки, чистокръвни българки, че и майки и съпруги.
Така че ганьо, проблема нито е в тези мангали, нито с бащите!
3.
Али
18.09.2019 09:15:18
0
9
Гадни боклуци ! В пандиза да ги любят като изнасилвачите ! Без вазелин !
2.
Иван Гешев
18.09.2019 08:29:25
1
10
Много скоро ще изхващам всеки които си мисли че е недосегаем
1.
мдаа
18.09.2019 07:59:26
0
21
дайте ги на бащите на момичетата. те знаят какво да ги правят.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще е политическо самоубийство, ако Радев върне сектата на умнокрасивите във властта Ще е политическо самоубийство, ако Радев върне сектата на умнокрасивите във властта Социалните мрежи се взривиха от истерията на хората, които само преди две години издигаха Радев като свой символ на „промяната“ Цар Румен – новият Орбан или дежа вю с Н.В. Симеон II Цар Румен – новият Орбан или дежа вю с Н.В. Симеон II Андрей Райчев вижда в оставката на президента знак за източноевропейска еманципация, но и риск за сблъсък с либералния елит на Европа Борисов: Приписват ни грехове, но кой направи от дупка в Бургас модерна зала Борисов: Приписват ни грехове, но кой направи от дупка в Бургас модерна зала Когато я откриваха, президентът Радев каза, че много правителства имали принос, припомни бившият премиер Бургазлийка загуби 4250 лева – банкомат в Меден Рудник „погълна“ парите ѝ. Бургазлийка загуби 4250 лева – банкомат в Меден Рудник „погълна“ парите ѝ. Жената чакала близо месец банката да разгледа случая Mоже ли да ни научи AI  да слушаме без да прекъсваме  Mоже ли да ни научи AI  да слушаме без да прекъсваме  Чатботовете не прекъсват, не осъждат и не бързат с оценки, а могат ли обаче да ни научат на задълбочено слушане Хан Алцек влезе в бургаското училище "К. Преславски“ и стана повод за открит урок Хан Алцек влезе в бургаското училище "К. Преславски“ и стана повод за открит урок Това е поредният поход от инициативата на ротарианските клубове да даряват образите на велики българи на училища в региона "Здравословните“ храни, които звездите всъщност избягват "Здравословните“ храни, които звездите всъщност избягват Лични готвачи на известни спортисти и актьори разкриват защо протеиновите барчета и нискомаслените продукти не са част от менюто им   Зейнеб се фука с антикварни вази за около 50 000 лева Зейнеб се фука с антикварни вази за около 50 000 лева Колекцията от китайски порцелан впечатлява с класически мотиви и висока колекционерска стойност А защо след "Дупката" да нямаме в Бургас сграда под земята с паркова среда отгоре? А защо след "Дупката" да нямаме в Бургас сграда под земята с паркова среда отгоре? След рекордния брой от над 140 проектни предложения от цял свят за преобразяване на територията на непостроения ГУМ в центъра на Бургас, разговарямес арх. Райчев  какво биха искали хората  Предлага се по-строг контрол срещу нелегалните социални услуги Предлага се по-строг контрол срещу нелегалните социални услуги АКСУ ще може да проверява и обекти без лиценз след серия разкрити незаконни домове
Гренландия запали Давос: Тръмп срещу Европа за контрола над Арктика Гренландия запали Давос: Тръмп срещу Европа за контрола над Арктика На Световния икономически форум американският президент настоя за влияние над острова, а ЕС отвърна с твърда защита на датския суверенитет Фермерите ни щурмуват Европарламента, протестират срещу ГМО и Меркосур Фермерите ни щурмуват Европарламента, протестират срещу ГМО и Меркосур Български земеделци и пчелари са сред стотиците протестиращи в Страсбург, които предупреждават, че търговското споразумение със страните от Южна Америка ще унищожи европейското производство Слънчева активност наруши магнитното поле на Земята и предизвика ярки сияния Слънчева активност наруши магнитното поле на Земята и предизвика ярки сияния Астронавти от МКС заснеха необичайно ярки северни сияния и учени предупреждават за повишена геомагнитна активност Илон Мъск обмисля закупуването на Ryanair след публичен сблъсък с шефа на компанията Илон Мъск обмисля закупуването на Ryanair след публичен сблъсък с шефа на компанията Остра размяна на реплики в X между Мъск и Майкъл О'Лиъри постави под въпрос бъдещето на авиокомпанията Тръмп за Гренландия: Европа ще отстъпи, Макрон не е фактор Тръмп за Гренландия: Европа ще отстъпи, Макрон не е фактор Президентът на САЩ възнамерява да наложи 200-процентни мита върху френско вино и шампанско Дневен хороскоп за 20 януари: Ден за прозрения и смели действия Дневен хороскоп за 20 януари: Ден за прозрения и смели действия Звездите насърчават честността, интуицията и личната трансформация за всички зодии Отиде си Валентино – последният император на италианската мода Отиде си Валентино – последният император на италианската мода Маестрото на стила почина на 93 години в дома си в Рим, оставяйки след себе си наследство, което ще вдъхновява поколения дизайнери Майка проговаря 34 години след като е простреляна от 16-годишната любовница на съпруга си Майка проговаря 34 години след като е простреляна от 16-годишната любовница на съпруга си Мери Джо Бутафуоко, оцеляла от случая „Лонг Айлънд Лолита“, разказва за травмата, която никога не отминава Почина „бразилският Попай“, инжектирал си в бицепсите минерално масло и алкохол Почина „бразилският Попай“, инжектирал си в бицепсите минерално масло и алкохол Арлиндо де Соуза си отиде на 55 години след усложнения от бъбречна недостатъчност Новият онлайн феномен "tradwife" между утопията и реалността Новият онлайн феномен "tradwife" между утопията и реалността По подобие на модерната тенденция "Да се завърнем на село", но с по pinterest визия 
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ ГЕРБ няма да се бори срещу Радев, ще го оставим да се бори с реалността Виц на деня Виц на деня Пиян мъж се прибира и жена му от вратата го почва:
- Къде са парите?
- Похарчих ги.
- За какво?
- Купих слон.
Вади левия джоб:
- Ето ти едното ухо.
Вади десния:
- Ето ти другото ухо. Хобота знаеш къде е!
Виц на деня Виц на деня Една жена има две мисии:
1. Да успокои мъжа, когато е ядосан.
2. Да ядоса мъжа, когато е спокоен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитна гледачка, по лайковете ще ви разкаже, кой, кога, къде, с кого и колко дълго!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори