Юрген Клоп каза кой е най-добрият в света
Мениджърът на Ливърпул увери, че няма пробеми с времето в Англия
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп разкри кой според него е най-добрият отбор в света в момента. На най-високото стъпало той постави най-големия конкурент на мърсисайдци на Острова - Манчестър Сити, въпреки че червените са европейски шампиони и в момента водят с пет точки пред “гражданите” в Премиър лийг. Ние не можем да бъдем най-добрият отбор в Европа, защото Ман Сити е най-добрият отбор в света - а това е същата планета, за която съм чувал, заяви германецът на пресконференция преди днешния мач с Наполи в Шампионската лига. През миналия сезон бяхме наистина много добри. Не съм сигурен, че бяхме най-добрият отбор в Европа, но бяхме наистина добри в точните моменти и затова спечелихме Шампионската лига, сподели той.
Часове преди мача на “червените” с Наполи Клоп коментира и думите на своя мениджър Морко Козик, който по-рано през седмицата заяви, че английският климат може да повлияе на продължаването на договора на 52-годишния специалист с клуба.
Агентът ми искаше да се пошегува. Затова аз ще бъда сериозен. Това беше германски хумор, който разбира се, никой не разбра. Устройва ме британския климат, нямам никакви проблеми с него. Искам да повторя, че никога не съм си избирал работа съобразно климатичните особености на града. Също така и климатът никога не е бил причина да напусна страната. Тази история изобщо не стои на дневен ред, каза Клоп за португалския “А Бола”, цитиран от sportal.bg.
Руло Павлова без грам брашно: Хрупкаво отвън, нежно отвътре и с богат ванилов крем
Пералнята мирише и трупа мръсотия? Не правете тази популярна грешка с оцета
Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!"
Едно тесто за всичко: Става за пухкава пица, питки и домашен хляб
Финансов обрат за три зодии: Едно обаждане или среща може да промени всичко
Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха
17/08/2026, Понеделник 20:00
0
Жегата ни състарява: 4 допълнителни дни в гореща вълна се свързват с 9 дни към биологичната възраст
Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията
Бургаската Жаклин Костадинова прави голямата крачка: Представя първата си авторска песен "Аз и ти"
Този бутон на климатика остава подценен, а в жегите носи повече комфорт и по-нисък разход
Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света
Евровизия 2027 в Бургас: Стратегически шанс за дългосрочен възход на българския туризъм
