×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България очаква близо 1 милиард евро по четвъртото плащане от ПВУ
  • Започват масирани проверки на цените по цялото Черноморие
  • Вече 933 са случаите на ебола в Конго – 245 са смъртните жертви
  • Внимание, абитуриенти: Ако не работите и не сте започнали университет, дължите здравни осигуровки
  • България излиза от „сивия списък“ за пране на пари
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман.бг: Знакова фигура от ДПС отпадна от сметките за новия ОбС в Поморие


Само във Флагман.бг: Знакова фигура от ДПС отпадна от сметките за новия ОбС в Поморие
Юсеин Мехмед е бил сред номинираните за листата за местния парламент, но централното ръководство не го е одобрило
17 Септември 2019, Вторник, 20:50 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимки: авторът

Движението регистрира листата си в Общинската избирателна комисия в морския град, двама нови лидери я повеждат

Движението за права и свободи регистрира листата си за местния вот в Поморие. Водач ще бъде местният председател Бейхан Мустафа, след него е младежкият лидер в морската община Сезгин Кадил, научи Флагман.бг.

В настоящия мандат ДПС има петима представители в местния парламент. От тях само един липсва в новата листа. Това е бившият лидер на партията в Поморие, който е зам.-председател на Общинския съвет Юсеин Мехмед. По информация на Флагман.бг Мехмед е бил сред номинираните от местната структура, но не е влязъл в сметките на централното ръководство на ДПС.

Списъкът с кандидатите е бил изпратен в София по азбучен ред. Там е одобрен съставът, с който Движението ще атакува местния парламент. Сред 13-те кандидати обаче не фигурира името на Юсеин Мехмед. Той е сред знаковите фигури на партията в Бургаска област. Дълги години бе местен лидер на ДПС в Поморие, през юли 2013 г. - по времето на правителството на Пламен Орешарски, бе назначен и като заместник областен управител. 

Лидерът на ДПС-Поморие Бейхан Мустафа (вляво) е водач на листата, след него е председателят на младежката организация в общината Сезгин Кадил (вдясно)

Ето пълния състав на листата за съветници:

1. Бейхан Мустафа - Председател на ДПС-Поморие 
2. Сезгин Кадил - Председател на МДПС-Поморие 
3. Христо Широков
4. Смаил Смаил
5. Невзат Топал 
6. Сезгин Осман 
7. Юсеин Мехмедали 
8. Пламен Огнянов 
9. Гюлфет Юсеин 
10. Адем Адем 
11. Хасан Саид 
12. Кадир Смаил 
13. Сейфетин Сатаджъ

ДПС издига и кандидати за кмет на шест населени места в община Поморие. За четвърти мандат за кмет на с. Стрцин ще се бори Хасан Кралъ. Ахмед Мехмед, който управлява с. Габерово четири мандата, ще влезе отново в битката. Настоящият кмет на с. Порой Фатме Смаил ще се кандидатира за втори мандат. Останалите се впускат в битката за първи път. Кандидатът на ДПС за с. Дъбник е Мустафа Юсеин, за с. Белодол – Фирдес Нурула, и за село Гълъбец – Бедри Сабри. 




Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
20
Коментара
Флагман.БГ Цените на горивата тръгват надолу Цените на горивата тръгват надолу 21/06/2026, Неделя 10:54 0
20
Коментара по темата
20.
до 18
24.09.2019 15:47:40
0
2
Аркадаш, преди "но" се поставя винаги "," (запетая). Кажи на великите си лидери, да те образоват малко.
19.
Помориец
23.09.2019 15:16:48
0
5
Като предизборни материали, да раздадат буквари на "гуолемйите лиудери". Поне да се научат да четат, па да не обърйат бюлетината със своите имена. Само искам да видя, ако спечелят едно място, как номер 3 излиза на първо място.
18.
...
22.09.2019 16:18:10
8
4
Никой не вярваше,че ще се случи тази промяна в ДПС-Поморие но новите лидери успяха евала!
17.
Един маалата
22.09.2019 13:45:28
2
6
Пилците се броят на есен.
16.
Най - накрая
22.09.2019 10:23:31
10
2
Най - накрая една чиста листа. Само от истински депесари. Листа такава каквато трябва дае бе. Листа без натиск на псевдо депесари от поморие. (квартала). Браво на общинските лидери. Най накрая съомяха да се преборят. Успех момчета. Виесте най успешните и честни лидери Бейхан иСезгин.ние сме със вассс успех на изборите
15.
Честито
22.09.2019 09:43:04
2
15
Последното кале падна ДПС Поморие е вече в ръцете на мутри и гнили страцински ябълки.
14.
Uraaaa
21.09.2019 20:55:05
0
5
Много смешници в листата бе.... Две думи не могат да говорят съветници ги правят. Ами като има овце да гласуват така ще е. Нарочно са сложили неграмотни в листата лесно изпълняват заповедите на олигархията
13.
Хахаха
21.09.2019 20:07:24
0
5
Широката ако си вдигне ръката да гласува и другите от ДПС си вдигат ръцете... Ако не гласува и другите не гласувават.... Широката ги командва.... Хахахаха ихуууу....
12.
Избирател
19.09.2019 07:39:57
1
11
Третият в листата е най достойния, хора на къде отиваме, къде е достойнство ни като народ??
11.
*********
18.09.2019 17:18:21
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
10.
------
18.09.2019 16:10:02
2
2
абе и ви лицето ,те хората ти го показват ,ама ти си толкаво дебил и не ти отърва
9.
до 8
18.09.2019 14:31:04
3
4
Абе гьотверен, защо не му го кажеш и ви лицето..
8.
====
18.09.2019 13:59:35
3
7
Най-после го разкараха този некомпетентен търтей, че и любовницата му Марийка покрай него ,айде вън . Да си избиват комплексите някъде другаде.
7.
*********
18.09.2019 10:47:58
2
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
6.
Морски
18.09.2019 08:04:08
1
12
Проста маса ! Манипулират ги както си искат.И най големия педофил да сложат в листата- гък няма да кажат.
5.
*********
17.09.2019 23:30:39
3
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
4.
дпс (доносническа партия на сатаната)
17.09.2019 22:02:06
2
4
Не на русчиите комунисти доносници ционисти от каурското дс дпс
3.
Колко ви плати Широката?
17.09.2019 21:50:34
0
17
А, Флегман? Кажи си Иване. Айде кажи си Кате.
2.
*********
17.09.2019 21:38:46
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
реалист
17.09.2019 21:37:24
0
26
....Широката е хубуу момче , изтъкнат борец за Права и Свободи..
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Трагедия: Симеон от Пловдив се удави в морето Трагедия: Симеон от Пловдив се удави в морето Въпреки че в момента морската вода е изключително спокойна и гладка като таван, спасителите призовават за повишено внимание и абсолютна бдителност Сменят ръководството на Информационно обслужване Сменят ръководството на Информационно обслужване Ще свикаме съвсем скоро ново общо събрание, на което ще има промени в ръководството на Информационно обслужване, каза министърът Страхотно! Втори българин ще заиграе в академията на Милан Страхотно! Втори българин ще заиграе в академията на Милан Родният защитник е сред най-перспективните в Европа Благомир Коцев щял всяка седмица ще издава заповеди за събаряне на "Баба Алино" Благомир Коцев щял всяка седмица ще издава заповеди за събаряне на "Баба Алино" Незаконно строителство има навсякъде в цялата страна, а не само във Варна, каза кметът Първи данни от обследването: Сградите в незаконния град край Варна са 128 Първи данни от обследването: Сградите в незаконния град край Варна са 128 Архитект прогнозира, че до реално събаряне на сгради в Баба Алино ще се стигне най-рано след 4-5 години Камери и мобилни клетки заковали Симона Радева по делото „Семерджиев“ Камери и мобилни клетки заковали Симона Радева по делото „Семерджиев“ Джигитът паднал, докато се катерел по донесената от бившата полицайка стълба В болница остават и тримата работници на АПИ, пометени от кола край Ботевград В болница остават и тримата работници на АПИ, пометени от кола край Ботевград Опасността за живота на единия още не е преминала Дневен хороскоп за 21 юни: Водолеят с шанс за печалба, Овенът да избягва авантюрите Дневен хороскоп за 21 юни: Водолеят с шанс за печалба, Овенът да избягва авантюрите Неочаквани възможности, важни решения и ценни житейски уроци очакват зодиите през деня. За едни предстоят нови проекти и успехи, а за други – време за повече внимание към здравето и личните отношения Знаят ли бургазлии кой е Стоян Колев? Някои го смятат за „патриарх“ (ВИДЕО) Знаят ли бургазлии кой е Стоян Колев? Някои го смятат за „патриарх“ (ВИДЕО) През последната седмица тема номер едно както в Бургас, така и в цялата страна, се оказа скандално известният инфлуенсър Хитът на лятото: BOOM Summer Fest превръща Бургас във фестивалната столица на Балканите (ВИДЕО) Хитът на лятото: BOOM Summer Fest превръща Бургас във фестивалната столица на Балканите (ВИДЕО) 10 дни, повече от 400 артисти и абсолютен прецедент в историята на морската ни култура
Издигат паметник на култовия вратар на Кюрасао Издигат паметник на култовия вратар на Кюрасао Стражът на ФК Маями направи 15 спасявания - рекорд на Мондиалите в рамките на 90 минути Тръмп отвърна на критиците за Иран: Те са свършени, това е безусловна капитулация! Тръмп отвърна на критиците за Иран: Те са свършени, това е безусловна капитулация! Кой обаче плаща репарации, ако не губещата страна, а „капитолирания“ Техеран ще получи 300 млрд. долара Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места Главният изпълнителен директор защити драстичното преструктуриране на автомобилния гигант заради засилената конкуренция от Китай Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Пътят на Диоманде към професионалния футбол е изпълнен с поредица от тежки разочарования и болезнени откази в някои от най-големите европейски клубове Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Как един спортист отказа да бъде инфлуенсър, за да спаси кариерата си От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол Абсолютният дебютант на мондиала шокира планетата, след като удържа паметно нулево равенство срещу действащия европейски шампион Испания Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Според официално изявление на Висшия съвет за национална сигурност на Иран разходите за транзита през протока ще бъдат поети изцяло от иранската държава Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Докато в Швеция цените замръзнаха, на родния пазар преминаваме през класически транзитен шок Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Според данните на здравната инспекция водата представлява риск за здравето на къпещите се в тази зона Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Фестивалът на пясъчните скулптури е сред емблематичните летни събития на Бургас и е част от културните инициативи, които подкрепят кандидатурата на града за Европейска столица на културата 2032
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Двама във фитнеса.
- С колко клякаш?
- С триста.
- Килограма ли?
- Зора.
Виц на деня Виц на деня Две змии си говорят.
- Ние отровни ли сме?
- Защо?
- Прехапах се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Спри да гледаш назад, там няма нищо за теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори