Ето кои зодии не трябва да сядат зад волана, те са най-лошите шофьори
Може да се разбере, дали човек е добър или лош шофьор, само по неговия зодиакален знак
Едни шофьори винаги карат внимателни, никога не превишават скоростта, пропускат пешеходците на зебрите, и просто спазват всичките правила за движение по пътищата.
Други, напротив, карат твърдебързо или твърде бавно, разговаря по телефона или пишат съобщения, докато шофира, не дават мигачи, заемат на паркинга едновременно две парко места и правят ще куп нарушения, правейки живота труден за останалите шофьори.
И както се оказа, може да се разбере, дали човек ще бъде добър или лош шофьор, само разбирайки неговия зодиакален знак. Затова сега ще ви разкажем за три знака на зодияка, които са най-лошите сред лошите шофьори.
Близнаци - не могат да се концентрират
Възторжените и живи близнаци са пълни с енергия и, ако те дълго време са седели зад волана, те се изморяват, започват да се разсейват и именно по тази причина често възнивкат проблеми. Затовае най-добре те да пътуват с голям брой почивки, за да може да си почиват и отново да фокусират вниманието си върху пътя.
Близнаците са едни от онези шофьори, които леко заспиват зад волана. При това те са крайно разговорливи и може да изговорят стотици думи в минута. Ако те са пътници, то техните истории ще пречат на шофьора, а ако те карат колата, то може да забравят, че трябва да се гледа пътя и ще катастрофират.
Везни - нерешителност
Везните са добре известни със своя любящ и топъл характер, но по време на шофиране това може да е проблем. Представителите на тази зодия са известни със своите колебания и нерешителност,които може да побъркат другите шофьори, при това непреднамерено. Везните могат да са главни виновници за катастрофата.
Те са безкористни шофьори, затова няма да се сърдят, ако някой им отнеме предимство, не им даде да се престроят в другата лента или заеме мястото им на паркинга. Овен това, везните твърде често спират, не се решават да изпреварят, а когато все пак се решат на изпреварване, то може вече да е късно.
Овен - най-лошият шофьор от всичките зодии
А най-главното и ужасно нещо е, че представителите на тази зодия винаги са убедени, че те постъпват правилно, макар и в много случаи да не е така. Овните са много импулсивни и енергични. Тези черти на техния характер се дублират със стила им на каране, пише блиц.
В 90% от случаите те ще се втурват напред дори на жълт светофар, въпреки това, че след жълтото трябва да светне червено. Овните въобще не уважават спирачката, затова пък педала на газта те владеят с пълна сила, което им позволява да си вдигат яко адреналина.
Освен това хиперактивния Овен ненавижда да седи в задръствания и в този момент губи всякакво самообладание.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
