Къде без него? Пищова кандидат за кмет на Велико Търново
Ще спечеля напук на всичките душмани и за радост на болярите, твърди той
Шоуменът Димитър Маринов - Митьо Пищова няма да пропусне и на тези избори да се кандидатира за кмет на Велико Търново. Зевзекът официално се кандидатира за вота, съобщава "Монитор".
Така до момента официалните претенденти да седнат на кметския стол в старата българска столица са Даниел Панов от ГЕРБ, Весела Лечева от БСП, Милен Михов от ВМРО и Митьо Пищова. В следващите дни обаче със сигурност бройката ще набъбне с още няколко имена.
Така до момента официалните претенденти да седнат на кметския стол в старата българска столица са Даниел Панов от ГЕРБ, Весела Лечева от БСП, Милен Михов от ВМРО и Митьо Пищова. В следващите дни обаче със сигурност бройката ще набъбне с още няколко имена.
"Вярно е, сега съм при едни добри хора в комисията и си подавам документите. Те са много строги, ама справедливи. Оглеждат ми документите отвсякъде, да няма нещо пропуснато. Ама аз съм бетон отвсякъде. Аз съм непробиваем и този път ще спечеля, напук на всичките душмани и за радост на болярите", закани се Пищова пред изданието.
Той уточни, че освен като кандидат за кмет, ще участва в изборите и в листа за общински съветници. В нея освен шоуменът ще попаднат още синът му Илиян, който е юрист по образование.
"Аз съм с пенсионерите, с бедните и с гладните, с онези, които нямат пари за хляб. Ще ме подкрепят старите хора, сираците, хората без пари и без работа, нашите братя роми от махалата. Ще има голямо шоу. Ще раздавам кебапчета, кюфтета, лимонада, файтони-майтони. Почвам от старческия дом и след това ще минавам по кварталите и по селата, където хората ме обичат, защото съм един от тях, техен брат", заяви още шоуменът.
Това са поредните избори, в които Димитър Маринов е кандидат. Той дори се кандидатира за президент на вота през есента на 2016 година, но остана с доста скромен резултат. Тогава той отсече, че е раздал 1 тон чиста кайма за кебапчета и кюфтета. "Не мога да приема тези резултати", сподели той.
Тогава Пищова заяви публично, че ако Румен Радев бъде избран за президент ще се обеси, но в крайна сметка размисли и дори се снима с държавния глава.
Преди президентските избори пък той отново бе кандидат за кмет на Велико Търново.
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир
Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000
Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие
21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже
