С близо 4 млн. лв. са ремонтирали основни улици в Средец
Част от средствата са по оперативни програми и от държавния бюджет, другите са от бюджета на Общината
С близо четири милиона лева ремонтираха основни улици в Средец през последните две години. Част от средствата са по оперативни програми и от държавния бюджет, другите са от бюджета на Общината.
През 2018 година бе извършен основен ремонт на улиците "Дунав", "Георги Кирков", "Тодор Павлов" и част от "Димитър Благоев" със средства от бюджета на Община Средец, които възлизат на 317 650 лева. Обновяването на частта от "Димитър Благоев" е в процес на изпълнение.
Над 3 млн. лева са инвестирани през 2019 година за основна рехабилитация на улиците в Средец.
Извършена бе реконструкция и рехабилитация на улиците "Васил Коларов ", "Димитър Благоев", "Лиляна Димитрова“ със средства от Програмата за развитие на селските райони 2014-2020. Стойността на проекта е 1 638 311,59 лева.
От бюджета на Общината бяха разходвани 474 600 лева за основен ремонт на улица "Христо Ботев".
Рехабилитацията и реконструкция на улица „Цвятко Радойнов" в Средец тече в момента. Тя става факт благодарение на допълнителен трансфер на целеви разходи, които Общината получи с постановление №165 на Министерски съвет от 14-ти август 2018 година. Сумата, която е предвидена за ремонта на тази улица от държавния бюджет е в размер на 1 185 616,26 лева.
В капиталовата програма на бюджета на Общината за настоящата година са заложени и 265 604,58 лева. Те са за сновен ремонт на част от улица "Панайот Хитов" и кръстовището при градски площад "Малчика". Реконструкцията е в процес на изпълнение.
Разнобой във федерацията: Шамил Мамедов ще се бори за България въпреки Станка Златева
Тревожно замърсяване на въздуха в София и Пловдив: Над 400 микрограма фини прахови частици
Владимир Мирков: Дом се купува сега - цените само ще растат, няма как да паднат
Православният свят почита Св. Бонифаций - не давайте пари назаем и не прекалявайте с работата днес
Ограничения за тирове по АМ "Тракия", "Хемус" и "Струма" в дните преди и след празниците
Прогноза за времето: Мъгла, слънце и слаби дъждове в края на седмицата
Тежък ден за Телец, Дева, Козирог и Близнаци: съдбата изпраща изпитания на 19 декември
Как да премахнем лошата миризма от обувките с природни средства - работещи решения у дома
Прегръдката като лекарство: защо тялото и мозъкът ни имат нужда от топъл физически контакт
Теодор Ушев на площада: Мислех, че ни управляват идиоти, оказаха се кръгли...
Бивш национал на Еквадор бе екзекутиран показно в Гуаякил
Как да премахнем миризмата на цигари от дома и колата - доказани и ефективни методи

Не е голяма тайна май !
Нищо не зависи от Жабата а само от г-н А. А.
Ще гласувам за Иван Кичев