×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето къде преподават най-красивите и умни учителки в Бургас


Ето къде преподават най-красивите и умни учителки в Бургас
Тихомира Илчева, която преподава история в 5-и клас несъмнено получава висока оценка от журито на Флагман
16 Септември 2019, Понеделник, 18:29 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА снимки: Авторът

Педагогическият състав на ОУ „Братя Миладинови” се състои от 87 жени и едва от шестима мъже и днес доказа, че тук се дава път на младите

В класацията на Флагман.бг за най-млад и амбициозен учителски колектив, с който започва новата 2019 – 2020 учебна година в Бургас, призът заслужено отива в ОУ „Братя Миладинови” с директор Бочко Бочев. За него е известен факт, че знае поименно всичките си 1300 ученици и ръководи успешно 87 жени и шестима мъже. Днес видяхме, че в първи клас кипи обновление на класните ръководителки, не им отстъпват и учителките в 4 и 5 клас.

„Даваме път на младите и амбициозните, опитните преподаватели разбират, че трябва да предадат своите умения на тях, знаейки добре, че ние ги ценим и уважаваме”, каза пред наш репортер Бочко Бочев. Достатъчно бе да видим как са подредени днес класните стаи за първолаците и да погледнем светналите очи на децата от горния курс, за да се убедим, че тук наистина има наистина има надежда за модерно образование в 21 век.

Тихомира Илчева
Ваня Бакърджиева – преподавател по английски език
Марияна Михова е сред авторитетните начални учители
Невена Тодорова – класен ръководител и преподавател по английски език в 5-и клас
Ваня Стефанова – класен ръководител на 1е клас
Диана Иванова – втори класен ръководител на 1е клас
Милена Кошничарова – класен ръководител на 1д клас
Мирослава Стоянова – класен ръководител на 1б клас

 


В категории: Просвета , Бургас


Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
Светлозария КИДЕРОВА Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината 05/05/2026, Вторник 11:21 2
Флагман.БГ НСИ: Над 60% от бебетата са извънбрачни НСИ: Над 60% от бебетата са извънбрачни 05/05/2026, Вторник 11:04 3
Светлозария КИДЕРОВА Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Турция въвежда нови правила за продажба на цигари 05/05/2026, Вторник 10:02 0
Флагман.БГ Мощна експлозия във фабрика за фойерверки Мощна експлозия във фабрика за фойерверки 05/05/2026, Вторник 09:14 0
България Всички новини
Новите депутати ще получават по минимум 4500 евро заплата Новите депутати ще получават по минимум 4500 евро заплата Възнагражденията на народните представители се променят на всеки 3 месеца Възрастна жена "изгоря" с над 18 000 евро след онлайн измама за "бързо забогатяване" Възрастна жена "изгоря" с над 18 000 евро след онлайн измама за "бързо забогатяване" Схемата е осъществена чрез обещания за инвестиции в различни фондове Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината "С личния си пример те са сред най-активните посланици на доброволното кръводаряване у нас", съобщават от ВМА НСИ: Над 60% от бебетата са извънбрачни НСИ: Над 60% от бебетата са извънбрачни Най-малко бебета през изминалата година са проплакали в област Смолян – едва 410, следвана плътно от Видин с 439 новородени "Прогресивна България" отиде без Румен Радев на консултации при президента Йотова "Прогресивна България" отиде без Румен Радев на консултации при президента Йотова Очакванията са в четвъртък Илияна Йотова да връчи първия мандат Вижте кои улици ще бъдат затворени в Бургас на 9 май и как ще пътуват автобусите в съботния ден Вижте кои улици ще бъдат затворени в Бургас на 9 май и как ще пътуват автобусите в съботния ден В дните от 6 до 9 май се налага временна организация на движението заради колоездачната обиколка на Италия – Giro d’Italia Стана ясно каква е причината за ареста на Стоян Колев, феновете му освиркаха полицаите Стана ясно каква е причината за ареста на Стоян Колев, феновете му освиркаха полицаите Пробите за алкохол и наркотични вещества на Транспортера са били отрицателни След нападението с нож във Варна: Двама от ранените са в реанимация След нападението с нож във Варна: Двама от ранените са в реанимация Става дума за мъж и жена със сериозни прободни рани в гърдите Нова телевизия спира „Биг Брадър“ заради финансови трудности Нова телевизия спира „Биг Брадър“ заради финансови трудности Риалитито се оттегля от ефира, но има шанс за завръщане с ВИП версия през 2027 година. Голямо преселение по пътищата на България започва, 75 000 автомобила напускат София за Гергьовден Голямо преселение по пътищата на България започва, 75 000 автомобила напускат София за Гергьовден Очаква се засилен трафик на 5 и 6 май, с временно ограничение на движението на тежкотоварни камиони по основни автомагистрали.
Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Мярката цели да ограничи достъпа на непълнолетните до тютюневи изделия и да намали употребата им цялостно Мощна експлозия във фабрика за фойерверки Мощна експлозия във фабрика за фойерверки 21 жертви и над 60 ранени при инцидента Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Шофьор с признаци на психично заболяване е задържан след инцидент, при който автомобил с висока скорост връхлетя пешеходци в центъра на германския град Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Военни анализатори коментират думите на Песков и предупредиха, че ако бъдат атакувани мирни граждани, реакцията ще е страшна за хората в бившата съветска република Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък СЗО предприема мерки, но няма нужда от паника Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби  Думите му поставят под съмнение реализацията на обявеният от Тръмп „Проект Свобода“ и решението на американския президент за защитата на корабоплаването в пролива Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки 64-годишната туристка е транспортирана в болница в Александруполис с тежки травми на главата и множество наранявания Йотова в Ереван: България е мост между Европа, Азия и Близкия изток Йотова в Ереван: България е мост между Европа, Азия и Близкия изток На срещата на Европейската политическа общност държавният глава постави акцент върху газовите коридори, Коридор 8, Дунавските връзки и ролята на Черно море Антонио Бандерас аплодира българската Медея в Мадрид Антонио Бандерас аплодира българската Медея в Мадрид Народният театър изигра шест разпродадени спектакъла в Teatros del Canal, а испанската критика отличи Радина Кърджилова и трупата Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство Няма пострадали, а атаката идва дни преди парада за Деня на победата, когато руската столица е под засилени мерки за сигурност
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо наемате на работа само женени мъже?
- Защото са свикнали на обиди и след работа не бързат да се прибират в къщи.
Виц на деня Виц на деня Семеен скандал:
- С коя приятелка ми изневери - Елена, Мария, Гинка, Ана?
- Аре стига ма, все едно аз си нямам приятелки...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяко грозно име стои по една щастлива баба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори