Не е за вярване! Николета направи взривяващо разкритие!
Лозанова се изповяда пред Венета Райкова
Половинката на вратаря на Левски Николай Михайлов - Николета Лозанова, не иска да живее в България. Голямото разкритие тя направи в предаването "Папараци", в което бе специален гост. Моделът преди време бе водеща на шоуто по bTV, но по-късно беше сменена от Венета Райкова, пред която се изповяда снощи.
Николета каза, че в чужбина се чувства по-добре, отколкото в България.
"Наистина не харесвам България. Тук не се чувствам щастлива, защото хората са негативни и винаги гледат в чуждата паница", обяви Лозанова.
"Имам чувството, че хората в България разбират от всичко, докато в чужбина не е така. В момента, в който кацна на летището в София, веднага започва да ме боли глава. Заради лошата енергия. С огромно удоволствие бих напуснала България. Надявам се това да се промени", коментира още Николета.
Бившата плеймейтка в момента се занимава със собствената си линия за бельо и бански, с което е много щастлива и има самочувствието, че изкарва сама парите си.
Студенти по медицина към БДУ се включиха в семинара на Националния алианс на хора с редки болести
Малък самолет падна върху кола на натоварена магистрала във Флорида
Парламентът решава съдбата на кабинета „Желязков“ утре - дебатите приключиха
В столицата се блокира центъра на 10 декември - забранява се престой, паркиране и движение заради антиправителствения протест
МЗ обяви програма за подкрепа на специалистите по здравни грижи: ще стигнат ли обещаните 1550 евро?
Още едно момиче почина след тежката катастрофа между Мартен и Сандрово край Русе
Томас Маркъл след ампутация: „Искам да видя дъщеря си още веднъж, преди да умра“
Италианската кухня получи статут на световно културно наследство от ЮНЕСКО
Изпитана рецепта за кроасани, приготвени с нежно маслено тесто
Мъж почина от бяс след трансплантация на бъбрек от заразен донор в САЩ
Попова от АМБ: препоръчва потребителите да избират българско месо, когато е налично
Протестна вълна в страната на 10 декември
