Див екшън! Врачани се млатиха в центъра на града, един е в болница
Случката е от снощи, малко преди 20 часа
Врачани се млатиха в центъра на града, един е в болница, предадоха от полицията. Случката е от снощи. Малко преди 20 часа в районното управление бил получен сигнал за скандал, който прераснал в бой. Разправията била между група хора, които се карали пред магазин в центъра на града под Околчица.
След съобщението на мястото бил изпратен патрул. С пристигането си, служителите на реда установили, че скандалът е възникнал между лицата И.И. на 49 години и 54-годишния В.Д., жители на Враца. В разпрата участвали и други две лица, познати за полицията, но избягали в неизвестна посока.
Вследствие на побоя И.И. е получил контузни рани в областта на главата. Той е обслужен в центъра за спешна помощ във Враца и е настанен под наблюдение в хирургичното отделение на многопрофилната болница със съмнение за комоцио. След извършените издирвателни мероприятия са заловени и другите две лица.
Те са М.К. на 19 години и 19-годишният Р.Б., също от Враца. Младежите са задържани в полицията. По случая е заведена преписка.
Заплата под осигурителния праг: Кой плаща повече от 1 август
Заплата под осигурителния праг: Кой плаща повече от 1 август
03/08/2026, Понеделник 13:30
0
БСК: Чуждите работници не изместват българите и не свалят заплатите
Ариана Гранде слиза от сцената и се оттегля от публичността
Нелеп инцидент с Николай Василковски
Двама с опасност за живота след тежки катастрофи в Бургаско
След Стармър идва краят на ерата Макрон: Коалицията за Украйна пред разпад
Реал Мадрид благодари на УЕФА: Единството спря продажбата на Световното
Нов удар за шофьорите: Дизелът поскъпва отново още днес
Техеран обяви: България ни увери, че няма да участва във войната
Пробив в Coldcard отвори биткойн портфейли за хакери, щетите достигат 86 млн. долара
Куба потъна в мрак
