Страшна версия: Взривът убил жена на бензиностанция, защото в колата сипали...
Обектът е затворен от ръководството, за да се установят щетите и да се съдейства на разследването
Подобрява се състоянието на жената, която пострада при взрив на бензиностанция в Добрич. При инцидента загина нейната майка, която е била в автомобила. Прокуратурата разследва случая, съобщава bTV.
Бензиностанцията е затворена от ръководството, за да се установят щетите и да се съдейства на разследването. "Нямаме предписание от нито една институция или орган да ограничим работата", обясни Димитър Димитров от ръководството на бензиностанцията.
До края на деня ще се работи с клиенти, обясни той и посочи, че бензиностанцията е в изрядно състояние – технически и по документи.
Той обясни, че при инцидента няма възпламеняване или пожар, а е причинен от неизправна газова бутилка.
Всички колонки – не само метанова и газовата, но и колонките за светли горива се проверяват редовно, твърди още Димитър Димитров. По думите му бутилката е била за пропан бутан, а водачът на автомобила е пожелал да се зареди метан.
Началникът на ДАИ в Добрич – Стефан Милев, съобщи, че автомобилът притежава всички документи за извършване на таксиметрова дейност.
"В протокола за периодичен технически преглед не е отразено, че колата е имала монтирана газова уредба. Този преглед е от 20 август 2019 г., преди около месец – това означава, че в момента на прегледа не е имало монтирана уредба", обясни още Стефан Милев.
Ако ЦСКА реши тези пет проблема - ще мачка всички наред
Почина обичан бургазлия
Бургаската звезда LYNN представя впечатляващо видео към сингъла си „Влез“
Европейският съюз прави големи икономически стъпки към Азия, Африка и Латинска Америка
Хората от тази държава са най-щастливите в света
Футболист на "Черноморец 1919" пред трансфер в елита
Историята на Сам Чабански – човекът, който обича Странджа
Ученици от Бургас се срещнаха с творците на филма „Нестинарка“
Равносметката от 51-вото Народно събрание
Замразяват преговорите за Украйна заради конфликта в Близкия изток
Почина мечката Рада
Компенсации за горива от 20 евро: Кога идват и кой решава

Сиромах човек - жив дявол....
Няма как да стане,накрайниците за зареждане за метан и пропан бутан са различни.