×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Изкуствен интелект е сред кандидатите за депутати в Колумбия
  • 15-годишното момиче от "Подуяне" остава в тежко състояние в "Пирогов"
  • Мюнхен събира световните лидери за 62-ата конференция по сигурността
  • Трактори блокират Атина: гръцки фермери излизат на митинг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Борис Джонсън: Великобритания ще се освободи от оковите на ЕС като Невероятния Хълк


15 Септември 2019, Неделя, 18:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Ще излезем от ЕС на 31 октомври, категоричен е той

Британският премиер Борис Джонсън сравни Великобритания с героя от комиксите Хълк в опита на страната да се освободи от ЕС. В интервю за вестник „Мейл он сънди“ Джонсън казва, че страната ще излезе от ЕС на 31 октомври, предава БНР.

Борис Джонсън заявява за вестника, че Великобритания ще се освободи от оковите си като зеленокожия герой от комиксите Невероятния Хълк. Той допълва, че Великобритания ще бъде като учения по ядрена физика Брус Банър, който колкото повече се ядосва, толкова по-силен става.

„Банър може и да е в окови, но когато е провокиран, той избухва“, заявява Джонсън и допълва, че Хълк винаги успява да се измъкне, независимо колко здраво е завързан. И че това е случаят с Обединеното кралство, което ще изпълни Брекзит и ще излезе от ЕС на 31 октомври.

Премиерът посочва, че „има реални сигнали сред европейските страни за готовност за премахване на предпазния механизъм за ирландската граница", който е голяма пречка за постигането на сделка.

„Предпазният механизъм“ е застрахователна политика за избягване на твърда граница след Брекзит на остров Ирландия, ако не бъде постигнато търговско споразумение. Джонсън посочва, че ако преговорите се провалят, той няма да спази приетия закон в Камарата на общините за отлагане на Брекзит.

Утре премиерът се среща в Люксембург с председателя на Европейската комисия Жан-Клок Юнкер и главния европейски преговарящ Мишел Барние. 

 


В категории: Политика


10
Коментара
Флагман.БГ Сам на 14 февруари - провал или свобода Сам на 14 февруари - провал или свобода 13/02/2026, Петък 22:00 0
Флагман.БГ Руската "Барби" предизвика полемики Руската "Барби" предизвика полемики 13/02/2026, Петък 21:00 1
Тервел ИЛИЕВ Лавина уби трима скиори в голям курорт Лавина уби трима скиори в голям курорт 13/02/2026, Петък 20:41 0
Тервел ИЛИЕВ Провал за биатлонистите ни в спринта Провал за биатлонистите ни в спринта 13/02/2026, Петък 20:20 2
Флагман.БГ Чудна съботна закуска с гъби и кашкавал Чудна съботна закуска с гъби и кашкавал 13/02/2026, Петък 19:00 0
Флагман.БГ Намериха бебе в найлонов плик в София Намериха бебе в найлонов плик в София 13/02/2026, Петък 18:33 1
10
Коментара по темата
10.
Петър
17.09.2019 15:06:33
0
0
XX,
Пак продължаваш с изтъркани фрази, точно като "учителите си"! Получаваш похвала, и орден за храброст!
Но, нали си остроумен, продължавай. За централизацията бъди ако обичаш малко по отворен от към слово! Беден език, или по скоро липса на такъв?
9.
ХХ
17.09.2019 10:05:54
0
0
диктатурата и демагогията, преразпределението... централизацията.
ти кажи разликите?
и понеже си фен - на пп.: да, корупцията в ес е по-голяма.
8.
Петър
17.09.2019 01:01:47
0
0
ХХ,
Казвал съм го. "Комунисти" няма! Има шепа престъпници, които употребяват за користни цели едно недоразумение, което и все още се изучава от "висшето ни" образование!
Ако не правиш разлика между СИВ и ЕС, то как очакваш един прост идиот да те разубеди, и аз не знам в какво?! Т.н. ти "комунисти" съсипаха България, и когато "ножа опря до кокала" щяха да я заличат, като Суверенна Държава!
Виновни са да! СССР не ме вълнува! Нито преди, нито сега! Явно теб те вълнува повече един "труп", от колкото собствената ти Държава (освен ако не си болшевишко изчадие). Не е нужно да произвеждаме нещо, което не можеш да продадеш!
Да чуя кое е еднаквото? Или да очаквам нова порция "пп"!
7.
ХХ
16.09.2019 10:39:22
1
2
@6
всичко.
ти кажи кое е различното...
пп. или викаш, комунистите са виновни, че нямахме тесли и олед телевизори?!
6.
Петър
16.09.2019 05:55:52
1
1
XX,
С нещо да съм те обидил?
Кое е същото? Я пак, че от простотия не мога да смогна! Или, сивото ти вещество тотално се е изчерпало, и стига само за опит за обиди?
5.
ХХ
15.09.2019 20:51:36
3
0
@2
На козяк или в конрад аденауер теглихте томбола кой трол какъв ник да ползва?
4.
ХХ
15.09.2019 20:49:45
1
1
@3
То и ти не си баща си, а виждам че си още по прост идиот... та и с ес и ссср е така.
3.
Петър
15.09.2019 20:34:42
2
5
XX,
ЕС не е СССР!
Препоръчвам на ЕС да изрита Англия от Съюза! На ЕС сделки не и трябват!Великобритания вече се разпадна с безумния си "референдум" за излизане от доброволното си влизане! Няма такава простотия! Нека тънат в социалистическия си блян! А, ако си мислят, че Австралия, и Нова Зеландия ще им плаща, то пример дават останалите на Острова, които се разграничават от това недоразумение на снимката.
2.
мислещ
15.09.2019 19:42:12
2
5
Тоя е за психото,но вместо това по случайност е начело на британците....ама тя тази нация такъв водач си заслужава Щом Путин успя да ги убеди че сами ще са по-добре....нещастните бозави и дебели англета ! Къв четвъртит ще го ядат ако не направят сделка с ЕС,не е истина !
1.
XX
15.09.2019 19:20:31
3
4
Прав е!
И България трябва да се освободи от оковите на ес и изршта местните им подлоги.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
10 души с АТВ-та видени преди (само)убийството край „Петрохан“ 10 души с АТВ-та видени преди (само)убийството край „Петрохан“ Версията за харакири издиша, свидетел говори за десетки гилзи, които му изглеждат по-големи от тези за пистолет Валери Андреев получил от Калушев вибратор като подарък за 17-та си годишнина Валери Андреев получил от Калушев вибратор като подарък за 17-та си годишнина Шокиращи са разкритията и на 10-годишния Леон, който също е бил разпитан   Поредна изцепка на Георги Дишлиев, той е задържаният с килограм амфети в бургаския жк „Меден рудник” Поредна изцепка на Георги Дишлиев, той е задържаният с килограм амфети в бургаския жк „Меден рудник” 44-годишният бургазлия има доста богато криминално досие и наши читатели питат защо още е на свобода Гюров готви чистка в МВР, знакови лица от ГЕРБ и СДС стават министри Гюров готви чистка в МВР, знакови лица от ГЕРБ и СДС стават министри Очаква се вътрешното министерство да поеме професор Веселин Вучков, а външното - Надежда Нейнски От Малко Търново започва Пътят: Българското Камино тръгва през Странджа към Созопол От Малко Търново започва Пътят: Българското Камино тръгва през Странджа към Созопол Организаторите разкриват следващите стъпки на „Моето Българско Камино“   Царево вдигна високо летвата на „Ваканция и СПА Експо – 2026“ Царево вдигна високо летвата на „Ваканция и СПА Експо – 2026“ На туристическото изложение показаха странджански зелник, сладко от зелени смокини, както и веян паламуд Бойко Найденов: Животът на момчетата в кемпера можеше да бъде спасен Бойко Найденов: Животът на момчетата в кемпера можеше да бъде спасен Затова трябваше да бъдат взети адекватни мерки от страна на разследващите, каза той   Скандал с камери в детска градина, изтекли кадри се появиха в Интернет Скандал с камери в детска градина, изтекли кадри се появиха в Интернет Засега от институциите обаче няма потвърждение дали сигналът от устройствата се е предавал на живо в сайтове Бащата на убития Алекс: Още вярвам на Ивайло Калушев и не смятам да обяснявам защо Бащата на убития Алекс: Още вярвам на Ивайло Калушев и не смятам да обяснявам защо Това училище е едно от малкото в България, в което преподаватели, учители и ученици са в пълна хармония, каза опечаленият родител Бащата на убития 15-годишен Александър: Още вярвам на Калушев. Няма да се аргументирам Бащата на убития 15-годишен Александър: Още вярвам на Калушев. Няма да се аргументирам Това е лично мое вътрешно мнение, каза Яну Макулев
Дуа Липа: Раздялата е дезориентиращ процес, а приемането е част от възстановяването Дуа Липа: Раздялата е дезориентиращ процес, а приемането е част от възстановяването Съветита на Дуа Липа за връзките от разстояние и уроците след раздяла Здравният министър на САЩ: Не се боя от микроби, като млад съм взимал кокаин от тоалетни чинии Здравният министър на САЩ: Не се боя от микроби, като млад съм взимал кокаин от тоалетни чинии В интервю пред Тео Вон той,  направи публични коментари за миналата си зависимост към наркотици Нов кръг от преговори Русия САЩ Украйна ще се проведат в Женева на 17 и 18 февруари Нов кръг от преговори Русия САЩ Украйна ще се проведат в Женева на 17 и 18 февруари Кремъл обяви, че руската делегация ще бъде ръководена от Владимир Медински след разговорите в Абу Даби Промени във формата на мозъка се свързват с риска от депресия Промени във формата на мозъка се свързват с риска от депресия Ново изследване открива връзка между структурата на определени мозъчни зони и развитието на депресивни разстройства Изкуствен интелект сред кандидатите за депутати в Колумбия Изкуствен интелект сред кандидатите за депутати в Колумбия Виртуалната кандидатка Гайтана участва в изборите за места, запазени за коренните общности Норвежкият биатлонист призна в ефир за изневяра по време на връчването на медала му Норвежкият биатлонист призна в ефир за изневяра по време на връчването на медала му Стурла Холм се разкая публично и по-късно съжали за откровението в деня на успеха на отбора Отстраниха украински състезател заради каска в памет на жертвите от войната Отстраниха украински състезател заради каска в памет на жертвите от войната Решението за Владислав Хераскевич  е взето 21 минути преди старта в Кортина, а спортистът ще обжалва пред Спортния арбитражен съд Краят на една от последните соц-диктатури Краят на една от последните соц-диктатури Според Reuters от 31 януари 2026 г. „Кубинци от всички слоеве се свиват в режим на оцеляване, справяйки се с удължаващи се прекъсвания на тока и ръстящи цени на храна, гориво и транспорт, докато САЩ заплашват с удушаване на комунистическата държава“ Нов удар по руските енергийни интереси: САЩ ограничиха достъпа до петрола на Венецуела Нов удар по руските енергийни интереси: САЩ ограничиха достъпа до петрола на Венецуела Цените на горивата ще паднат още след свалянето на санкциите, прогнозира американският финансов министър Самолет с 55 души на борда излезе извън пистата при аварийно кацане  Самолет с 55 души на борда излезе извън пистата при аварийно кацане  Машината спря в плитките води на Индийския океан, край Сомалия  
София Андреева, последователка на Калушев София Андреева, последователка на Калушев Дано синът ми живее дълго и да носи позора за смъртта на Ивайло Калушев Виц на деня Виц на деня Жена се гледа в огледалото и казва на съпруга си:
- Чувствам се дебела, грозна и сбръчкана. Имам нужда от комплимент.
- Зрението ти е перфектно!
Виц на деня Виц на деня Основни медикаменти в Българската медицина:
- Газ, мас, оцет, чесън, лук, вино, ракия, пилешка супа, крем "Здраве" и бой!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако искате да снимате п*рно, търсете хора, които пеят на караоке! Тези хора нямат срам!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори