×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Подземната улица в Бургас и част от кръстовището между улиците „Христо Ботев“ и „Княз Борис Първи“ е затворено за движение до 18 часа на 25 април.
  • В началото на сезона за изкачване, огромен леден блок блокира пътя към Еверест
  • Гюров прави промени в МС в последната минута
  • Балансът на силите се променя: Финландия влиза в ядрената игра
  • Близо 6 по Рихтер удари в района на Крит
  • До 20 градуса в неделя, очаква ни застудяване и дъжд около 1 май
  • Родители сигнализират за бити, заключвани и тормозени деца в детска градина в Павликенско
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тежка катастрофа с кортежа на Цвета Караянчева


15 Септември 2019, Неделя, 12:58 ч.
Автор: Флагман.бг

За момента не се съобщава за сериозно пострадали, но са откарани в болница

Тежка катастрофа е станала с председателя на Народното събрание Цвета Караявчева е катастрофирала. Кортежът на НСО се е забил в кола, докато изпреварвали ТИР. По първоначална информация сблъсъкът е станал край Хитрино на позволено за изпреварване място. 

В отсрещната кола е имало мъж, жена и дете.  За момента не се съобщава за сериозно пострадали, но са откарани в болница. От Пресцентъра на МВР по-късно разпространиха информация, че е станал инцидент малко след 10.30 часа днес.

По първоначални данни на главен път Шумен –Силистра, на около 150 м след разклона за село Върбак, 31 – годишната водачка на лек автомобил „АУДИ А 4“, на ляв завой навлязла в опесъчен участък, загубила контрол над колата и се ударила в насрещно движещ се лек автомобил. За преглед в болница са транспортирани трима души.  Водачите са изпробвани за алкохол, пробите са отрицателни. Работата по изясняване на причините за пътния инцидент продължава.  

 


В категории: Политика


6
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Бургаска актриса е гадже на герой от „Мамник“ Бургаска актриса е гадже на герой от „Мамник“ 24/04/2026, Петък 12:50 1
6
Коментара по темата
6.
Автоинстуктор
15.09.2019 15:50:49
0
4
Не ние за нея ама да не пострадат невинни хора. Че и тях ще изкарат виновни!
5.
Били говедото
15.09.2019 15:31:07
1
1
Готина новина но явно не е тежка!
4.
*********
15.09.2019 13:59:49
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
ХХ
15.09.2019 13:24:17
0
7
Мястото може да е позволено за изпреварване, но дали въобще са се огледали, дали изпреварването е безопасно? Отделно това с аудито, опесъченото и насрещното звучи като скалъпена друга история.
Прав е #1¡
2.
мдааа
15.09.2019 13:22:04
0
12
и какво като е Караянчева. Предизвикала ли е ПТП поради некадърност. Предизвикала е. Значи й се отнема книжката, плаща всички щети и даже може да полежи в затвора.
1.
дядо
15.09.2019 13:06:03
3
7
Не само с глад,а с всякакви средства започнаха да ни избиват...истинска демокрация!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пращат Гала в пенсия, Венета Райкова щяла да я замести Пращат Гала в пенсия, Венета Райкова щяла да я замести Ако се стигне до смяна на водещите, „На кафе“ вероятно ще се промени из основи Рекордни над 400 състезатели по тай чи от 44 държави пристигат в Бургас  Рекордни над 400 състезатели по тай чи от 44 държави пристигат в Бургас  На последното световно първенство, което се проведе в Сингапур, 320 състезатели от 32 държави мериха сили Абитуриенти от Бургас разбраха как една бална вечер може да стигне до съдебната зала Абитуриенти от Бургас разбраха как една бална вечер може да стигне до съдебната зала Магистрати, лекари, полиция и Община Бургас показаха на зрелостници как рискът зад волана в балната вечер води до тежки последици Лили Иванова посреща рождения си ден, след тежка загуба и с турне в Париж пред себе си Лили Иванова посреща рождения си ден, след тежка загуба и с турне в Париж пред себе си Ден след прощаването с автора на Ветрове, примата на българската музика влиза в 87-ата си година с нова песен и национално турне Украински автомобил пламна в движение на пътя за бургаския кв. Сарафово (СНИМКИ/ВИДЕО) Украински автомобил пламна в движение на пътя за бургаския кв. Сарафово (СНИМКИ/ВИДЕО) Екип на пожарната пътува към мястото Емил Дечев защити Георги Кандев след твърдения за натиск срещу главния секретар на МВР Емил Дечев защити Георги Кандев след твърдения за натиск срещу главния секретар на МВР Вътрешният министър заяви, че целта е да бъде набеден и „убит обществено“ Бургас влезе в Европейския културен маршрут „Кирил и Методий“ Бургас влезе в Европейския културен маршрут „Кирил и Методий“ Градът бе приет единодушно в международната асоциация на заседание в Аквилея, а членството подкрепя амбицията му за Европейска столица на културата през 2032 г. По 50 000 евро на месец от трафик на мигранти печелили арестуваните гранични полицаи от Елхово По 50 000 евро на месец от трафик на мигранти печелили арестуваните гранични полицаи от Елхово В търговията с мигранти полицаите са работели съвместно със свои колеги от граничните полицейски управления в Драгоман, Брегово и Трън   Три месеца след еврото: бизнесът в Бургас отчита повече разходи и свито потребление Три месеца след еврото: бизнесът в Бургас отчита повече разходи и свито потребление Проучване на Европа Директно Бургас сред 62 компании показва техническа адаптация, но и тревоги за цени, отчетност и договорни отношения В УМБАЛ Бургас ще изследват безплатно хора с наднормено тегло В УМБАЛ Бургас ще изследват безплатно хора с наднормено тегло Скринингът е напълно безплатен за пациентите и включва апаратно изследване за съотношение състава на телесната маса
САЩ предлагат 10 милиона долара награда за информация за лидера на иракска въоръжена група САЩ предлагат 10 милиона долара награда за информация за лидера на иракска въоръжена група „Катаиб Сайид ал-Шухада“ (KSS) е определена от Вашингтон като терористична организация Епстийн и историите за настанените жертви на насилие в апартаменти в Лондон Епстийн и историите за настанените жертви на насилие в апартаменти в Лондон Много от тях са били от Русия, Източна Европа и други места  са доведени във Великобритания, след като лондонската полиция отказва да разследва твърдението от 2015 В активния сезон за изкачвания: Огромен къс от ледник блокира маршрута към Еверест В активния сезон за изкачвания: Огромен къс от ледник блокира маршрута към Еверест Шерпите не откриват безопасен обход и чакат естествено срутването Американският президент за Иран: Решихме да им дадем малко време да разрешат част от хаоса си Американският президент за Иран: Решихме да им дадем малко време да разрешат част от хаоса си Решението идва след среща във Вашингтон, водена от него Гиркин от затвора: Украйна напредва към победа Гиркин от затвора: Украйна напредва към победа Игор Стрелков, чийто отряд започна настоящата война, твърди, че „врагът“ постига „доста сериозен резултат“  Имотната криза удари града на българите в САЩ Имотната криза удари града на българите в САЩ Наемите в Чикаго растат, новото строителство изостава, а натискът върху пазара тревожи и голямата българска общност Иран отчете първи приходи от такси в Ормузкия проток при ограничен морски трафик Иран отчете първи приходи от такси в Ормузкия проток при ограничен морски трафик Техеран съобщи, че първите постъпления вече са преведени в Централната банка, докато напрежението в Близкия изток продължава да натоварва една от най-важните енергийни артерии в света Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души Инцидентът е станал северно от Копенхаген по линията между Хилерьод и Кагеруп, а четирима от пострадалите са в критично състояние 17-годишният Бисер се застреля пред очите на приятелите си в Италия 17-годишният Бисер се застреля пред очите на приятелите си в Италия Всичко започнало като безобидна игра с пистолет, докато не се оказало, че в дулото има патрон Турция забрани използването на социални мрежи от деца под 15 години Турция забрани използването на социални мрежи от деца под 15 години Регулациите предвиждат ограничения и за платформите за видео игри
Георги КАНДЕВ, Главсек на МВР Георги КАНДЕВ, Главсек на МВР Не съм тук, за да се подчинявам на заплахи и игри! Виц на деня Виц на деня - Защо си продаде барабаните?
- Защото комшията си купи пушка...
Виц на деня Виц на деня Полицай спира кола за проверка на документите:
- Отворете багажника. Какво е това?
- А, това ли? Човешки труп...
- Виждам, че е човешки труп... а аптечката къде е?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Смехът е най-доброто лекарство, но не и при разстройство
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори