Ужасяваща находка в Ахтопол! Морето изхвърли два мъртви делфина
Подадени са сигнали до съответните институции
Два мъртви делфина стреснаха плажуващи на ахтополския плаж. Морските бозайници са забелязани днес от дете, докато влиза в морето. Това алармира наш читател в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
„И двата трупа бяха на бебета делфини. Едното от тях бе в напреднала фаза на разлагане. Жалко е да виждаме умрели морски бозайници по нашите плажове. Всяка година броят на мъртвите делфини се увеличава“, пише в писмото си нашият читател.
Плажуващите са подали сигнал до Регионалната инспекция по околната среда и водите (РИОСВ) Бургас. Предстои установяване на причините за смъртта им от екоинспекторите.
Очакваме вашите сигнали на редакционната поща на Флагман.БГ [email protected] или на страницата ни във Фейсбук!



5 летни идеи, с които ще заздравите връзката си
Разбиха схема за корали за 800 000 евро между Гърция и Италия
След месеци чакане: Новите влакове „Шкода“ тръгват до дни
Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ
Джокович иска кратки мачове в тениса
Неонацисти опитаха да нахлуят в хотел с еврейски деца в София
Жегата уби три лъва в японска зоологическа градина
Бивш митничар стана директор на АДФИ
Чужденци наляха 12,4 млрд. евро в гръцки имоти, Халкидики е сред най-желаните райони
Румънците са най-доверчиви в ЕС, българите остават под средното ниво
Асим Адемов: Само Петър Стоянов може да спре кандидата на Радев!
