Акция! Полицията щурмува дома на 65-годишна жена, откри канабис с килограми, натъпкан в буркани
Криминалистите иззели над 3 кг марихуана
Полицията в Пазарджик е иззела солидни количества марихуана, част от която е намерена натъпкана в стъклени буркани, съобщават от Областната дирекция на МВР в Пазарджик.
Дрогата е била открита при претърсване в жилища в града и в региона. На 12 септември, криминалисти са проверили дома на 65-годишва жена от село Ивайло и се натъкнали на няколко стъклени буркана с общо 3220 кг суха листна маса.

Докато траело претърсването, били намерени и 2,5 кг тютюн без бандерол. Друг екип криминалисти е претърсил апартамент в Пазарджик и къща в Щърково, собственост на 56-годишен мъж.
В двата имота са открити 4 стръкамарихуана с височина от 0,65 до 1,30 метра, както и 12 грама суха листна маса.
С по-малки количества от същия наркотик са заловени още 21-годишен велинградчанин и 13-годишно момче, с което се е заела Детската педагогическа стая.
Блестяща Стилияна Николова: Взе злато на бухалки и сребро на лента
Техеран няма да направи сделка със САЩ без гарантирани права на иранците
Злато за Стилияна Николова на Европейското по художествена гимнастика във Варна
Топ астролог: Сложи това в спалнята си в деня на Синята луна
Български град е сред най-древните в света
Сигнал до Флагман: Как да влезе в автомобила си шофьорът на тази кола?
Всички правят тази грешка при варене на италианска паста
Ако знаехте колко мощни са листата на ягодата, щяхте да ги берете още преди плодовете
Пълнолуние на 31 май: Сребърната порта отваря портал от мощна енергия за 3 зодии
Синоптици алармират за мощни мезоконвективни системи, връхлитат ни бури и градушки
Бурна радост и масови безредици в Париж след финала на Шампионската лига
