Николай Тишев се срещна с жители на Българово и Равнец
Като най-сериозни въпроси хората в Българово посочиха чистотата в града и местното сметище
Народният представител от „БСП за България“ и кандидат-кмет на община Бургас Николай Тишев проведе срещи с жители на град Българово и село Равнец, на които присъстваха и кандидатите на БСП за кметове Галина Дараданова (Българово) и Костадин Георгиев (Равнец). На двете срещи бяха коментирани основните проблеми в населените места.
Като най-сериозни въпроси хората в Българово посочиха чистотата в града и местното сметище, което не се поддържа и струпаните там битови и строителни отпадъци се разпиляват по пътя и достигат гробищния парк . Местните се оплакаха и от канализацията, която е незавършена, както и от окаяния вид на улиците в града и по-конкретно ул. „Лиляна Димитрова“ и ул. „Райна Княгиня“.
Сходни проблеми очертаха и жителите на Равнец. Те са възмутени от състоянието на ул. „Марица“, на която се намира детската градина. На този участък от години не се обръща внимание. Същото е положението и на пътя от бившите военни блокове към Бургас. Поставен беше въпросът и за необезопасените мостове на река Чукарлийка. По думите им, спешна нужда от ремонт има и местното училище, а пространството около църквата трябва да се облагороди.
По време и на двете срещи Тишев, заедно с Галина Дараданова и Костадин Георгиев, обсъдиха посочените проблеми и набелязаха мерки за тяхното решаване.
България иска отмяна на забраната за продажба на коли с ДВГ
Отрупаха Софи със злато за юбилея
Трикът, който спестява пари през зимата: Експерти разкриват как се ползва правилно климатикът
Полицията ще дава указания по високоговорители на протеста в София в сряда
Това е най-сполучливата рецепта за неустоимата торта "Трите тайни" - кремообразна, пухкава и удивително лесна
3 зодии се прераждат в края на 2025 г.: След умората и объркването пристигат изобилие, енергия и любов
Ромите са станали по-богати, отчете вицепремиерът Атанас Зафиров
Доказано: Ако приемате определена доза от този витамин, ще стареете по-бавно
Златото вече не е най-търсеният метал
Мария Илиева с 40 кг надолу
Рязко поскъпване на ремонтите - за баня от 8 кв. м вече плащаме около 12 000 лв. труд
Спите ли правилно? Експерти разкриват кои пози вредят най-много и кои са най-полезни за здравето

И гласуване по сьвест ,за Тишев или за Павлов. Всички останали са обвьрзани с партията,чийто зам. лидер е кмет. С всички сили и средства власта ще поддържа лидера си. Разделени нямат шанс.