×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Огромна вишка "атакува" най-високия хотел в Бургас, вижте защо


Огромна вишка "атакува" най-високия хотел в Бургас, вижте защо
Досега хотел „България“ бе 4-звезден, след като приключи ремонтът той ще претендира за 5 звезди
12 Септември 2019, Четвъртък, 11:30 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ, снимки: авторът

Монтират външните климатични тела по високата 72 метра сграда

От няколко дни насам край ремонтиращия се от близо година хотел „България“ е изправена огромна вишка и много бургазлии са в неведение какво всъщност се случва. Всъщност се оказа, че в момента се извършва една от най-важните и трудоемки работи по проекта за пълното преобразяване на интериора на сградата – монтират се огромните външни климатични тела. Те са високи колкото човек и са изключително тежки, което прави вдигането им с друго освен вишка на практика невъзможно. 

Тези климатични тела ще бъдат монтирани по прозорците на коридорите от двете страни на хотел България и вероятно ще се използват за отопление и прохлада в общите части на хотела. 

Първо във Флагман! Вижте с каква визия ще възкръсне хотел „България” в Бургас след година (ВИДЕО)

Всъщност ремонтът върви с пълни сили. Високият 72 метра хотел, който разполага със 145 стаи, съвсем скоро ще бъде преобразен, а както Флагман.БГ единствен показа още през октомври м.г., новата му визия ще е невероятна. 

Досега хотел „България“ бе 4-звезден, вероятно е обаче след като приключи ремонтът той да претендира за 5 звезди заради лукса, който ще предложи на посетителите си. Много вероятно е дейностите по обновяване на визията на елитния хотел да приключат до началото на летния сезон догодина.




В категории: Бургас


Георги РУСЧЕВ Автор
Георги РУСЧЕВ
20
Коментара
Флагман.БГ Серина Уилямс "взривява" тениса? Серина Уилямс "взривява" тениса? 02/12/2025, Вторник 21:20 0
Флагман.БГ Има задържан за обира в Банско Има задържан за обира в Банско 02/12/2025, Вторник 21:00 0
Флагман.БГ Трагедия с шофьор в центъра на София Трагедия с шофьор в центъра на София 02/12/2025, Вторник 20:20 0
Флагман.БГ Непобеденият Усик с впечатляващ ход Непобеденият Усик с впечатляващ ход 02/12/2025, Вторник 20:00 0
20
Коментара по темата
20.
*********
12.09.2019 20:22:58
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
19.
*********
12.09.2019 20:04:21
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
18.
Madmax
12.09.2019 19:35:26
1
0
ВИНАГИ Е БИЛ НАЗАД ОЩЕ ОТ ПОСТРОЯВАНЕТО МУ
17.
м
12.09.2019 17:22:07
0
3
" пълното преобразяване на интериора на сградата – монтират се огромните външни климатични тела."

Интериор и външни тела на климатици?
Нещо не ми се връзва!
16.
*********
12.09.2019 15:59:54
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
15.
Gg
12.09.2019 15:16:58
4
13
Да и е честит 5 звездния хотел на Корнелия Нинова . Гласувайте за БСП , за да купим още и още . Днес Варна и Бургас , скоро и други градове !
14.
Гражданин
12.09.2019 15:08:16
1
4
Никъде не видях снимки на ибновената фасада .Или ще си остане в соца ?!?
13.
Михаил Стоянов
12.09.2019 15:04:13
0
8
А,защо не пишете за огромното замърсяване и непрекъснатия шум по всяко време,без да се спазват никакви закони.Да сте видяли работник с каска или работно облекло?
12.
Тодор
12.09.2019 14:30:53
0
9
Кран Русчев, кран е това.
11.
Един
12.09.2019 13:59:43
1
4
Боли ма шперца
10.
Ведя
12.09.2019 13:53:24
0
15
Флагмани,

„От известно време се намира ремонтиращ се в близост до години хотел „България“ е оставена огромна вишка и много бургазлии са в несъобразеното с това, което се случва”

това е част от Вашата статия. За кой ли път се чудя, робот ли пише статиите, чужденец ли...
Или българският език трябва да изчезне ???
9.
фенчо
12.09.2019 13:29:26
0
31
Стана ми интересно как някаква вишка, атакувала хотела. Между кран и вишка разликата е огромна, същата като между журналист и драскач.
8.
Флагман
12.09.2019 13:17:01
0
5
Само важното
7.
Тодор
12.09.2019 13:09:51
0
9
Снимали са ,мишка с чантичка
6.
човек
12.09.2019 12:29:28
0
19
Господи , в невидение съм , климатиците са високи колкото човек, ама 170 см или 190 см, моля пояснете, ужас
5.
ле ле ле
12.09.2019 12:00:51
0
26
Не било то кран, а вишка?! Аха....ми то никаква разлика...пфф
4.
Айтозлия
12.09.2019 11:56:09
0
35
Чудесна новина явно криминалната хроника днес ви "куца" очаквам сега и "спомени от соца"
3.
Достоверен източник
12.09.2019 11:53:54
0
25
Най-високият хотел в града е хотел "Мираж" - 95 м. до върха на антената.
2.
Офф
12.09.2019 11:53:48
0
22
Най ми е смешно като почнат да пишат глупости.
1.
ХХ
12.09.2019 11:46:43
0
15
наистина ще е яко, ако ги курдисат в коридорите....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Българският кечист Русев взе отношение относно протестите Българският кечист Русев взе отношение относно протестите Подкрепя ги Слави Ангелов: Схемата с изпращането на мутри, които да палят и трошат, вече не върши работа Слави Ангелов: Схемата с изпращането на мутри, които да палят и трошат, вече не върши работа Не ги използвайте следващият път в опит да се прецака протеста, безсмислено е, съветва той политиците Семейството и колегите на пометения от BMW полицай потънаха в скръб Семейството и колегите на пометения от BMW полицай потънаха в скръб 34-годишен мъж ще отговаря за смъртта на доблестният служител на СДВР Трагедия с шофьор в центъра на София Трагедия с шофьор в центъра на София Човекът почина, след като му прилоша и изгуби контрол над колата си Извънредно! Опозицията внася вота на недоверие срещу правителството в петък Извънредно! Опозицията внася вота на недоверие срещу правителството в петък По време на дебатите протестът пред парламента ще е още по-голям и ясно кажем „Стига“, „Дайте шанс на бъдещето на България“, заяви лидерът на „Продължаваме промяната“ Саботаж ли е спирането на тока в София? Тормозят хората, излъчвали протеста на живо Саботаж ли е спирането на тока в София? Тормозят хората, излъчвали протеста на живо Целта беше да окървавят шествието в тъмното, но сменихме маршрута, разкри Божидар Божанов  Ултрасите на Левски с остра реакция след погромите в София Ултрасите на Левски с остра реакция след погромите в София "Многократно сме показвали любов към отечеството и готовност да защитаваме народа си безусловно", категорични са те, отхвърляйки обвинения Най-грандиозното електронно събитие в Бургас се завръща – THE MAIN EVENT III Най-грандиозното електронно събитие в Бургас се завръща – THE MAIN EVENT III Звукът, визията и атмосферата се превръщат в едно цяло на 26 декември в Бургас България подписа стратегически важен договор за новите ядрени мощности на АЕЦ „Козлодуй“ България подписа стратегически важен договор за новите ядрени мощности на АЕЦ „Козлодуй“ Министрите Станков и Лече подчертаха значението на сътрудничеството между България и Канада, което създава верига на добавена стойност за икономиките на двете държави Румен Радев: Властта е бламирана, оставката е неотложна Румен Радев: Властта е бламирана, оставката е неотложна Българите вдигнаха глава срещу беззаконието и отказа на политическата класа да чуе гласа им - срещу управление на пари, компромати и страх, каза той
Серина Уилямс "взривява" тениса? Серина Уилямс "взривява" тениса? Подновява кариерата си на 44 години Спортисти от Русия и Беларус спечелиха знаково дело в съда Спортисти от Русия и Беларус спечелиха знаково дело в съда Ще участват на Олимпиадата като неутрални атлети Световните медии отразиха протестите в България: Най-мащабните от години Световните медии отразиха протестите в България: Най-мащабните от години Бележейки засилването на антикорупционното движение в най-бедната страна от Европейския съюз Като след цунами: Азия е разтърсена от смъртоносни циклони и мусонни дъждове Като след цунами: Азия е разтърсена от смъртоносни циклони и мусонни дъждове Най-малко 1250 души са загиналите в региона Задържаха бившият върховен представител на ЕС Федерика Могерини за измама  Задържаха бившият върховен представител на ЕС Федерика Могерини за измама  По повод обучение на бъдещи дипломати в ЕС Три деца и младеж са застреляни по време на детски рожден ден Три деца и младеж са застреляни по време на детски рожден ден Членовете на семейството се готвели да режат тортата , когато в банкетна зала, пълна с роднини и приятели в Калифорния, започнала стрелба Ето защо вдовицата на Павароти побесня Ето защо вдовицата на Павароти побесня Николета Мантовани заяви пред местните медии, че е "ядосана и разстроена" Одобрението на XRP в ОАЕ: Ще изстреля ли близкоизточният капитал цената му към $1000? Одобрението на XRP в ОАЕ: Ще изстреля ли близкоизточният капитал цената му към $1000? CLS Mining помага на потребителите да печелят $10 000 дневно Публична екзекуция на мъж в Иран заради убийството на съпругата си Публична екзекуция на мъж в Иран заради убийството на съпругата си В страната са извършени над 1000 екзекуции – повече от всяка друга страна през последните 15 години Елтън Джон разкри какво би направило Тръмп един от „най-великите президенти“ в историята Елтън Джон разкри какво би направило Тръмп един от „най-великите президенти“ в историята Ако сложи край на СПИН, това наистина би било перо в шапката му, коментира звездният певец
Мартин Куванджиев, предприемач Мартин Куванджиев, предприемач Един политик трябва да е като рок звезда - да му искат автографи, а не да търсят саморазправа Виц на деня Виц на деня - Ти какъв искаш да станеш, когато пораснеш?
- Тъпанар.
- Тъпанар ли? И защо?
- Ами постоянно чувам: "Гледай го този тъпанар, каква кола кара!".
Виц на деня Виц на деня - Жена, взех решение да спра пиенето!
- Защо бе!? И сега кой ще ме нарича красавице?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Наръфана люта чушка и разведена жена са само за истински търсачи на силни усещания!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори