×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България и 11 държави настояват за повече средства за енергиен преход
  • Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
  • Земетресение с магнитуд от 4,1 по скалата на Рихтер е било регистрирано рано тази сутрин на гръцкия остров Евбея
  • Тръмп предупреди Иран: Ако не спазва споразумението, ще направя каквото трябва
  • Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34°
  • Новият състав на Централна избирателна комисия (ЦИК) стъпва в длъжност от днес
  • Руини от епохата на маите на над 1400 години бяха открити в Мексико
  • Стрелба в библиотека в САЩ отне живота на двама души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Жестока трагедия! Бургазлия загина при тежка катастрофа на път за Приморско, намериха трупа му след два дни


Жестока трагедия! Бургазлия загина при тежка катастрофа на път за Приморско, намериха трупа му след два дни
Колата му е изхвърчала в гората на пътя между комплекс „Свети Тома“ и Приморско
11 Септември 2019, Сряда, 14:11 ч.
Автор: Флагман.БГ

Тялото му е било на задната седалка

Тежка катастрофа отне живота на 43-годишен бургазлия. Инцидентът е станал на 9-ти септември, но е установен вчера, тъй като колата е изхвърчала извън пътя в гориста местност на пътя между комплекс „Свети Тома“ и Приморско. 

По информация на Флагман.бг загиналият е 43-годишният Мануил К. На 9-ти септември той се уговорил с приятели да се срещнат в Приморско. Обадил се, че е тръгнал, но така и не се е появил в морския град. Близките му го търсели – но неуспешно, телефонът му бил изключен, нито от него, нито от колата нямало никаква следа. 

Едва вчера, минавайки през пътя, който свързва Шофьорския плаж с главния път Бургас-Приморско, е забелязано следи по крайпътните храсти. Служителите на полицията и направили обход на местността и по-навътре в гората са забелязали колата на бургазлията „Волво В50“. Наложило се намесата на пожарникарите от Созопол, които с моторни триони са разчистили растителността и дърветата, за да могат да достигнат до местопроизшествието. Тялото на Мануил е открит на задната седалка, той не е ползвал предпазен колан. 

Трупът му е откаран за аутопсия в отделение „Съдебна медицина“ при УМБАЛ-Бургас. Предстои извършването на повторен оглед в светлата част на денонощието. Работата по случая продължава от служители на Районно управление-Созопол.


В категории: Созопол


29
Коментара
29
Коментара по темата
29.
Valeva
15.09.2019 13:00:35
0
1
Bravo !! Blagodarq che vse oshe ima razumni xora !
28.
!!!
15.09.2019 11:34:43
0
0
Абе вие друга работа нямате ли си? Какво сте се захванали да ръсите мозък, какво и как е станало, човека го няма вече - факт! Дали е бил пиян, дали е станал инцидент няма го, за да Ви каже.
Съболезнования на семейството и близките му!
27.
Valeva
14.09.2019 18:33:42
0
0
Eto i v momenta pisanito vi e parodiq, N! Prochete e sam Karaguzovo a sam Valeva , Ne znam kolko ste poznavali moq basha no takiva kato vas nqma v nashto obkrajenie Prochetete vnimatelno pisaneto ot vas i she razberete ako iskate razbira se ,Za posleden pat vi kazvam da se vazdarjate s komplimentite , Ne tuk e mqstoto da se dokazvash kato komentirash xorata , A za men ne misli i ne mi davai akal kakvo da pravq Ne se li zamisli che tova go chetat decata i vsichko moje da stane Kak she obijdash maika im , Ne znam koi si i podrobnosti za teb no ne si misli che kato prodaljavash taka she ti se razmine I mnogo se izvinqvam no az na ma ne vi govorq i mislq che edin razumen chovek koito znae che imam deca ne moje da se obrasha kam men s gospojice Prostashki ne kalna a kazvam pogovorkata Qvno mnogo ste otsastvali i nqkoi nesha ne gi znaete , ako tolkova mhogo uvajavash xorata kak moje v rechika vi postoqno da sashestuva Idiot -mishka - marsha i prochiie ,
26.
???
14.09.2019 17:54:15
0
1
Уважаема госпожице Карагьозово!Моите искрени съболезнования.Не съм писал глупости.В сайта всеки изказва мнение.Познавайки татко ви аз изказах предположение.Не е вярно и замълчах.Обидите отправихте първо вие.Разбирам мъката ви, но не аз съм виновен за това.Няма как да съм подготвен понеже не съм спал в тиквите на баба Ванга за да зная , че сте вие. Баща ви беше многосвестен човек.Това е от мен.
25.
???
14.09.2019 17:50:21
0
0
Аз не надигам на никой костите.Уважавах го много , ясен ли съм! Разбирам ви мъката , но да кълнете нали се сещате? Не на мен, а на вас Господ ще стовари още по-големи бедствия.Не виждам с какво ви утежних повече положението госпожо Велева?Речникът ми нито е грозен, нито е вулгарен.Явно не сте виждали брутален човек.Аз умея да уважавам и ценя хората.Не виждам какво толкова лошо казах за вашия син? Никакви измислици не съм разсказвал тук.А, изказах предположение.Оказа се невярно, но повече не отправих и дума , нали така? Явно идиота сте вие.Сигурно и друг път сте клели така хора, та ви се връща нещо?Замислете се за държанието си! Не е красиво една почернена майка да кълне просташки , нали така??
24.
Valeva
14.09.2019 13:30:53
1
0
DA Valeva sam i sam maika na Manuil , Ot tvoqta usta s komentarite si izliza che ti si svetel na katastrofata , Mnogo si kompetenten , Q po dobre vij ti kakvo predstavlqvash s tvoqq grozen rechik i togava komentirai Kak edin lulu she nadiga kokalite na pochinaliq , Koi si ti che obijdash - ili da prikriesh tvoite deqniq qdesh krakata na xorata , Ne sa li te uchili v parvi klas na uvajenie , Samo edno zapomni ot men -Gospod bavi no ne zabravq ! Dnes semeistvoto mu ot tvoite izmislici e podlojeno pod oshe po golemi maki , Dai Boje vsichko tova da ti se stovari na glavata i togava da te vidq , Ne si misli che si xvanal Gospod za shushleka , Nqma nenakazani idioti kato teb ,
23.
Мария Карагьозова
14.09.2019 12:41:47
0
0
Не е жена му, а дъщеря му, пак се изказвате неподготвени. Аз не съм обиждала, а казвам истината, тъй като заставам под думите си с моето име. Нищо лошо, но правите безсмислени коментари. Няма как да остана настрана, да чета и да не защитя.
22.
do Сиса
14.09.2019 12:09:02
0
1
Много си проста1 Затова ще си останеш цял живот селска разплодна крава, и нищо повече. Е, като е бил с двайсет години стаж, какво? Вързан и заговорен ли е? Безсмъртен ли е? Застрахован е пред бог, че няма да се убие с кола, камион и пр. никога ли? И как да няма разлика между две годишна кола и двайсет?Колко си малоумн и бавно развиваща! Личи си , че си много рядък тъпир! Сигурно нямате кола или имаш 50 г. жигула наследство от дядо ти?! Мърло, журналистите отразяват фактите1 Не са експерти по всичко. Факт ли е , че се е убил? Факт е. Играе ли роля 20г.стаж/ Помогнал ли му е? Не! Е, какъв е смисълът от него тогава да се споменава, кифло слабоумна?! Като е обиколил целият свят , това помогна ли му да заобиколи смъртта? Не! Е, тогава защо го споменаваш въобще това.Или трябваше да му се разскаже живота, да се напише цял бест селът тук! И накрая да споменем за катастрофата и че Мануил е загинал славно и героично!? Въобще какво ли обяснявам на една неграмотница?!?!? Щом като 99 процента е грешно всеки път, защо не четеш Блиц или други онлайн медии, а точно Флагман, а???? НЯМА ДА ГО ЗАТРИЯТ САЙТА! ЩЕ ГО ИМА ЗА ДА СЕ ДРАЗНЯТ ОЛИГОФРЕНИТЕ, КАТО ТЕБ!
21.
1 6
14.09.2019 11:57:56
1
1
valeva -Ти с това име лисе представяш на масовата аудитория, а? Тогава и на мен ми е приятно Петров ...Ето, заставам с моето.Сега сме квит, а?!
20.
Някоя до ???
14.09.2019 11:56:25
1
0
Ей,малоумник МЪРША СИ ТИ!Явно изобщо не познаваш жена му щом смяташ че в такъв момент ще коментира разсъжденията на някакви ,драскачи.Зад името може да стои всеки затова не обиждай.Казваш че ''селския манталитет"е избил по каппли ,и при теб изби щом обиждаш.Мислиш ли как ще се чувства семейството му като чете това което си написал "Залагам си главата че е бил пиян"ми не не е бил .Ако искаш мога да ти кажа и коя съм и откъде знам толкова добре .Не петни паметта му!Той беше човек когото не можеш да забравиш никога!Нека е светла паметта му!
19.
???
14.09.2019 11:54:56
1
1
Ами като не е тя, защоти не заставаш стоето име, а се криеш зад нейното, а??? Или обичаш да ползваш чужди самоличности , а да учиш хората да правят онова което ти не желаеш да правиш...Такива противоричиви личности , като теб са за Окръжния психодиспансер. Явно шизофренията е преминала в циклофрения. А, ти като си толкова съпричастен/на/, защо драскаш тук и се занимаваш с "малоумници" , като мен??? А, умнико??? Значи мога да търпя обиди, но не мога да обиждам този който ме е обидил пръв?! Така ли? Ей, големи принципи се опитваш да налагаш на хората...Хубава работа, а? А, не искаш ли да се напсувам сам на майка ида си забия два шамара? А, да помоля читателите да ми теглят по една и да им благодаря, не искаш ли? Тъп/а/ сърма! Да изчезваш от тук! Далеч съм от селския манталитет. То си личи в кой е загнезден. Няма изкореняване.
18.
???
14.09.2019 11:46:28
0
2
Валева , пиши на кирилица ма неграмотна селячке! На шльокавица ли те учиха до втори клас да пишеш? Явно повече не си ходила на училище. Личи си , че си тъпа пача! Отивай да учиш български и тогава коментирай тук!
17.
До ???
14.09.2019 08:55:52
2
0
Ей малоумник,мърша си ти!И това че пише Мария Карагьозова не означава че е тя.Явно че изобщо не я познаваш щом смяташ че в такъв момент ще коментира драсканиците на тоз и оня.Обиждаш без да знаеш,явно и твоя ,,селски манталитет"както казваш ти наделява и при теб.
16.
Valeva
14.09.2019 02:13:51
2
0
Ne naprotiv - v tozi moment obidata e jestoka ! Ne si pozvolqvai da obijdash ! Qvno ima edna marsha koqto si vre gagata tam kadeto ne trqbva ! Ako iskash da komentirash zastani kato maj zad imeto si ! Da naistina toi nikoga nqmashe da komentira taka a sheshe da e saprichasten kam bolkata na semeistvoto !
15.
???
13.09.2019 22:24:18
1
2
Ще я отрежа добре! Съгласен съм.Къде да го направя? Мишка си ти, мършо! Имах хубаво мнение за теб, до днес. Явно съм сгрешил в преценката. Мисля, че не съм казалнищо лошо за него или семейството му, нали така?? Но селския манталитет изби по капли.Веднага трябваше да има обида.Нищо че не знаеш кой стои зад въпросителната, нали??? На цървуля и за хубаво , и за лошо трябва да се дава игнор!!! Много хора пият. Не съм казвал алкохолик, така ли е??? В този сайт всеки коментира и можеше да се изцепя доста рязко.Ако бях мишка или помияр... , но не съм!!! Мария Карагьозова мишката си ти! Мъжа ти никога не би се изказал така, просташки и неваздържано. Още повече , като не знаеш кой стои от другата страна. Приключих с коментара си! Не ми се занимава да споря. Моето мнение не е миродавно. Нали така???
14.
Мария Карагьозова
13.09.2019 12:15:27
3
1
И аз съм на това мнение, след като си залагаш главата, изпълни залога, мишко, скрита под въпросителни ☺️
13.
Някоя до ???
13.09.2019 11:11:07
3
2
Айде сега като го познаваше толкова добре,вземи и си отрежи главата.Да ,можеше понякога да е карал пил НО СРГА НЕ Е БИЛ ПИЛ ИЛИ ПИЯН.КАТО НЕЗНАЕШ КАКВО И КАК Е СТАНАЛО НЕ КОМЕНТИРАЙ!
12.
???
12.09.2019 21:38:21
3
4
Нека не се залъгваме, тези които го познаваме. С двайсет години стаж и още толкова , като пияч. Качил се е да кара пиян -залагам си главата! И веднъж стомна, два пъти, накрая свърши много зле! Лека му пръст. Беше много весел и позитивен човек, но това не е достатъчно за да си разумен, нали така? И сега какво стана в крайна сметка? ГРОБИЩА!!! Ей, това алкохола не прощава на никой бе. Виждал съм го да кара пиян не веднъж. Никой не може да ме убеди, че не е пил преди да се качи за този среднощен преход! Жена му е много свестен човек. Има син и дъщеря. Сега ще им е тежко, но животът продължава. А, колана е задължителен големи празноглави разбирачи! Все сте много компетентни. Можеше, казвам можеше и да оцелее.Натрошен, но жив! Това летене из купето с няколко g ЩЕШЕ ДА Е СПЕСТЕНО. Малоумници! Ако нямаше ефект колана, нямаше да го измислят много по-умни хора от келешите без мозък тук , които все са големи професионалисти. Не го е измислил някой тираджия или таксиметров шофьор. Измислен е от инженери с доста повече умствен багаж от всички вас тук!!!
11.
ХХ
12.09.2019 11:13:02
1
3
@10
да, но коланът има значение... и вероятно професионализмът му - за това, че не го използва...
10.
Сиса
12.09.2019 07:51:01
1
3
Абе Флагман-и... Няма ли да ви затрият тъпия сайт? 99% от написаното е грешно всеки път.... И коментаторите... Особено 1- Иван... Нито познавате човека, нито нищо! Професионален шофьор беше... За 20 години обиколи цял свят с камиона! И какво значение има дали кара 20 годишна "каруца" или 2 годишна?
9.
Николай
11.09.2019 22:38:54
0
4
До Морски
обаче когато си с колан при малка скорост ще оцелееш и няма да си с начупени крайници, а с голяма скорост ще изглеждаш като жив.
8.
Ани
11.09.2019 21:48:21
1
3
Една статия без грешки нямате, някой без образование ли пише?
7.
ХХ
11.09.2019 18:17:32
1
2
@1
таксиметров шофьор?
6.
М.до Мария Карагьозова.
11.09.2019 17:31:37
0
5
Моите, най-искрени съболезнования.Зададох този въпрос,защото имам далечен роднина с това име и предположих,да не се е случило нещо с тях.Още веднъж извинение и Бог,да прости вашия роднина.
5.
Мария Карагьозова, до М.
11.09.2019 17:02:43
0
6
Фамилията му е като моята, и голяма грешка ще е ако покажат и снимка (:
4.
М.
11.09.2019 16:39:17
0
6
Каква е фамилията на загиналия и може ли,да покажете негова снимка?
3.
Мария Карагьозова
11.09.2019 15:39:39
2
23
Не пишете глупости идиоти!!! Две изречения от цялата статия има верни, глупаци!!!
2.
Морски
11.09.2019 15:17:04
6
18
Като сложиш колан все едно хващаш Господ за шлифера
1.
Иван
11.09.2019 14:18:40
29
15
С книжка съм от 10тина години, шофирам често, виждам какво ли не по пътя. Едно се питам ЩО ЗА ЧОВЕК кара 20 годишна КАРУЦА и то БЕЗ КОЛАН...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ощетява ли Бюджет 2026 държавните служители: Вдигат им заплатите, за да си плащат осигуровките Ощетява ли Бюджет 2026 държавните служители: Вдигат им заплатите, за да си плащат осигуровките Синдикатите напомнят, че предвид натрупаната инфлация от 6-7%, евентуалното прехвърляне на осигуровките към служителите трябва да бъде обвързано с двуцифрено увеличение на трудовите им възнаграждения Кой разпъна чадър над Олег Невзоров? ДАНС го разследвали за пране на пари, депутати му помагали Кой разпъна чадър над Олег Невзоров? ДАНС го разследвали за пране на пари, депутати му помагали Протекциите са от най-високо ниво, разкри вътрешния министър, а бившият шеф на ТД на ДАНС във Варна Кирил Димов, намекна, че Деньо Денев е съгласувал отмяната на заповедта за експулсиране с бивш премиер Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Вътрешният министър обяви, че разпитите разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите пред незаконното строителство, докато прокуратурата във Варна води шест производства Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Авторът на бестселъра „Мамник“ и критикът Десислава Желева представят мистичния свят на романите „Аждер“ и „Караеврен“ Vivacom представи ползите от високоскоростната свързаност  в Североизточна България Vivacom представи ползите от високоскоростната свързаност в Североизточна България Дискусия с представителите на местната власт показа, че интересът към възможностите за използване на мрежите на компанията е значителен Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Представители на съдилища, прокуратури и съдебна охрана в града дадоха личен пример за солидарност и гражданска отговорност И проф. Александър Маринов се уреди с държавен пост, ще съветва вицепремиер И проф. Александър Маринов се уреди с държавен пост, ще съветва вицепремиер Очевидно това е компенсация за причинените му „вреди” от предизборната кампания през март т.г. Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство Край на тримесечния шок: Дизелът падна до 1,48 евро за литър Край на тримесечния шок: Дизелът падна до 1,48 евро за литър Основният двигател зад сегашното рязко поевтиняване е именно успокояването на геополитическата обстановка в Близкия изток и туширането на първоначалния конфликт
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори