×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Нефтохимик отстрани Черноморец за Купата на БФС и продължава напред в турнира


Нефтохимик отстрани Черноморец за Купата на БФС и продължава напред в турнира
Нефтохимик се утвърди като представител на бургаска област в турнира
11 Септември 2019, Сряда, 13:15 ч.
Автор: Флагман.БГ

Момчетата на треньора Георги Терзиев се наложиха с 4:2 над връстниците си от Черноморец

С победа над градския съперник стартираха състезанието за Купата на БФС юношите младша възраст на Нефтохимик. Момчетата на треньора Георги Терзиев се наложиха с 4:2 над връстниците си от Черноморец, на собствения им стадион, в кв. „Акациите“. Мачът бе под абсолютния контрол на „шейховете“, които не оставиха съмнение кой е по-класният отбор.

Въпреки, че през изминалия сезон отборът на Черноморец бе част от Елитната юношеска група до 15 години и се състезаваше на национално ниво, а тимът на Нефтохимик не получи това право и игра срещу регионални съперници, днешната победа не затрудни по никакъв начин коравият тим на Нефтохимик.

Първата част завърши при резултат 3:0 за „шейховете“, след точни попадения на Стилян Гюров, Габриел Лазаров и Рамис Ерсоев. В началото на втората част домакините се възползваха от моментна липса на концентрация от страна на Нефтохимик, заради голямото голово предимство и вкараха бързи два гола през първите шест минути след почивката.

Това обаче не им помогна да излязат напред в резултата, защото „зеленият“ тим бързо си върна отново надмощието.

След няколко пропуснати чисти положения , 15 минути преди последния съдийски сигнал Щерьо Кондов оформи крайното 4:2. След зрелищната победа над Черноморец, Нефтохимик се утвърди като представител на бургаска област в турнира и продължава напред в състезанието с два мача на разменно гостуване, със съперник от Зона Пловдив. Предстои жребият да отреди кой ще бъде той.

 


В категории: Спорт


12
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
Флагман.БГ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха 22/06/2026, Понеделник 16:40 1
12
Коментара по темата
12.
Лазур
11.09.2019 17:14:15
3
12
Мазута няма как да е градски съперник на Черноморец. Това, че навремето БКП ги е командировало от Камено в Бургас не ги прави бургазлии.
11.
Едно въпросче
11.09.2019 16:19:54
1
10
мазутките ако бяха загубили този мач дали щеше да има статия във Флагмана? А че децата на мазута са покварени,покварени са,на нищо хубаво няма да ги научат,ще ги направят като себе си
10.
Чичо В.
11.09.2019 15:38:19
1
12
Нормално е школата на Нефтохимик да празнуват тази победа , като финал за ШЛ ,
както и да бият тъпъна по медиите. Разбирам ги , горките , толкова рядко им се случва ... Въпреки , че и на детски мачове реферите се подиграват с хората. Черноморец се върна в мача , като направи от 0-3 , 2-3 и точно тогава рефера спести чиста дузпа в наказателното поле на Нефтохимик - очеизбождаща игра с ръце . Само че , тогава мача отиваше вече на обидна обръщалка и чернодрешкото си затвори очите. При мъжете ми е ясно що ги правите тези работи , ама защо покварявате и децата ???
9.
Само Черноморец!
11.09.2019 15:16:39
0
16
Ние статия, че сме ги били на онзи площадка в Изгрев имаме, ама Флагман пускат само тези статии които им кажат. Освен това толкова рядко се случва да бият Черноморец,че сигурно лично Терзиев е ходил до редакцията да следи кога ще я публикуват.
Нямат отбор в елитната,защото от БФС им казаха, че не са дорасли да се мерят с Черноморец, а когато можеха да се класират, Хасоково им показа къде им е мястото. Да им оставим 5 мин. слава. На 5-6 год. една победа може да им отпускаме :)))))
8.
do 1
11.09.2019 14:47:59
0
5
Не е платена бе,там си нямат спортен редактор и каквото им спуснат или намерят във фейсбук-това ще е. Нормално,пък това, че от Черноморец никой не им е предостваил инфо си е наш проблем.Нали знаеш в шибания фейсбук как е.Колкото повече "публикуваш"-"толкова "по-известен" ставаш.
7.
do 1
11.09.2019 14:47:56
0
7
Не е платена бе,там си нямат спортен редактор и каквото им спуснат или намерят във фейсбук-това ще е. Нормално,пък това, че от Черноморец никой не им е предостваил инфо си е наш проблем.Нали знаеш в шибания фейсбук как е.Колкото повече "публикуваш"-"толкова "по-известен" ставаш.
6.
az
11.09.2019 14:42:04
2
10
Да бе. Редче не обелихте, когато набор 2002 на Черноморец победи мазутите в Изгрев, редче не написахте за унизителната "победа" на мазутите над Севлиево, постигната с най-смешната и измислена дузпа в историята на футбола, след която мазутите изравниха, а за да бъде гаврата по-пълна с аматьорския отбор от Севлиево, им бяха показани 3 ( ТРИ) червени картона за да играят продълженията срещу "професионалистите" от НХК с 8 ( осем човека). Нищо не писахте при абсолютно деградиралия отбор на НХК срещу Септември, в което НХК-то си показаха истинското лице, в което освен футболна слабост - друго не се видя. Не обелихте и думичка при победата на Черноморец в Първомай, където трябваше и срещу сидия да играем, но пак бихме. Я се огледайте из другите групи на ДЮШ, колко бой яде мазута от Черноморец, пребройте и юношеските национали на акулите и тези на мазутя.
5.
Само Черноморец!
11.09.2019 14:16:23
1
10
Бреее, как така сме им пуснали на тези една победа, май ни писна всяка година да продължаваме с по 3 отбора за купата. И тази година от 3 мача, 2 победи и 1 загуба, баланса е правилен.
4.
бургаз
11.09.2019 14:15:39
0
11
Само Черноморец, ма*утите да дърпат, ще ги клатим
3.
Реалист
11.09.2019 14:09:42
1
13
А че в другия мач преди малко,че Черноморец отупа нафтата?
2.
zelen
11.09.2019 13:34:00
1
12
За набор 2002 говоря.
1.
zelen
11.09.2019 13:32:51
1
13
Ай,платена статия.А за срамната загуба с 3:1 от Черноморец ,никой не пише?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences Тик-ток легендата Стоян Колев събира хора, за да вдигне бунт и излезе от ареста Тик-ток легендата Стоян Колев събира хора, за да вдигне бунт и излезе от ареста В социалните мрежи вече текат провокативни призиви за организиране на почитателите му Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! На въпроса дали ще свидетелства срещу кмета на Варна Благомир Коцев отговори с „без коментар“ Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Сезонът в курорта започва натоварено  Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа С този мач показахме, че когато нещо се прави с желание от сърце, то се получава, каза Димитър Пейчев Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Вижте какво си купиха актьорите от хипермаркета в Несебър
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори