Решетников за българските служби: Никой не може да ме спре да се боря с уродите
В поста си във Фейсбук Решетников най-вероятно определя като уроди българските институции, които спряха достъпа му до страната
„Много съм горд, че съм Решетников. Никой не може да ми забрани да продължа да се боря с уродите все пак…“.
Така бившият генерал от КГБ Леонид Решетников, на когото днес българските служби за сигурност му отнеха правото да влиза в страната, отговаря цинично на страницата си във Фейсбук. Името на Леонид Решетников, който преди 3 години посочи Румен Радев като кандидат за президент, днес се свързва с шпионски скандал срещу България, по който обвинение днес получи шефът на „Русофили“ Николай Малинов, а бившият главен редактор на в.“Дума“ Юрий Борисов и социологът Живко Георгиев бяха привикани на разпит в следствието и дадоха показания, пише Фактор.
В поста си във Фейсбук Решетников най-вероятно определя като уроди българските институции, които спряха достъпа му до страната. В друг коментар по същия повод той продължава иронично:
„Дядка, а ти все пак не се разстройвай много. Ние всички ще отидем добре да си починем в Крим. Тях ще ги отхвърлят американците, а турците ще се завърнат. Тогава всички изведнъж ще си спомнят кой кого е освободил. А ние всички ще сме горди с фамилиите, които носим.“
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
