Решетников за българските служби: Никой не може да ме спре да се боря с уродите
В поста си във Фейсбук Решетников най-вероятно определя като уроди българските институции, които спряха достъпа му до страната
„Много съм горд, че съм Решетников. Никой не може да ми забрани да продължа да се боря с уродите все пак…“.
Така бившият генерал от КГБ Леонид Решетников, на когото днес българските служби за сигурност му отнеха правото да влиза в страната, отговаря цинично на страницата си във Фейсбук. Името на Леонид Решетников, който преди 3 години посочи Румен Радев като кандидат за президент, днес се свързва с шпионски скандал срещу България, по който обвинение днес получи шефът на „Русофили“ Николай Малинов, а бившият главен редактор на в.“Дума“ Юрий Борисов и социологът Живко Георгиев бяха привикани на разпит в следствието и дадоха показания, пише Фактор.
В поста си във Фейсбук Решетников най-вероятно определя като уроди българските институции, които спряха достъпа му до страната. В друг коментар по същия повод той продължава иронично:
„Дядка, а ти все пак не се разстройвай много. Ние всички ще отидем добре да си починем в Крим. Тях ще ги отхвърлят американците, а турците ще се завърнат. Тогава всички изведнъж ще си спомнят кой кого е освободил. А ние всички ще сме горди с фамилиите, които носим.“
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
