Канал в Морската градина трови въздуха
Заради вонята родители от Бургас не пускат децата си да играят на площадката до Гъбката
Отворен канал в Морската градина трови въздуха от няколко месеца. Родители от Бургас не пускат децата си да играят на детската площадка до Гъбката заради вонята, каза водещият на „Тази сутрин“ по бТВ Антон Хекимян.
„Ужасната миризма е нетърпима в жегите, а никой нищо не предприема. Това продължава цяло лято“, уточни той.
„Каналът се намира до една от детските площадки. Родителите не искат да водят децата си там заради миризмата. Снимките са публикувани в групата на Бургас, а техен автор е Нела Тодорова“, поясни Хекимян.
„Успокояващото е, че поне няма да има големи жеги, които да предизвикат разнасянето на миризмата. Работата обаче трябва да бъде свършена и призоваваме отговорните затова да го направят“, каза още той.
Сочна гръцка торта – пухкав какаов блат, напоен с най-финия шоколадов крем
Фондация WINBET И Община Бургас наградиха най-успешните спортисти от града
Калъм Търнър е новият фаворит за ролята на Джеймс Бонд – близък до Дуа Липа актьорът повежда надпреварата за 007
Последното пълнолуние за декември сбъдва желанията само на тези зодии
1500 души с увреждания получиха високотехнологични помощни средства безплатно
Временно ограничение на движението по АМ „Тракия“
Строителен предприемач с прогноза за цените на жилищата в България
Нов циклон удря страната. В този ден започват пороите!
Дани Петканов напъва Глория за бебе
Астрологът Анджелика Витренко с пълен хороскоп за декември: 4 зодии ги очакват невероятни печалби!
Цял стадион на крака за Любо Пенев - феновете на ЦСКА и Локомотив се обединяват в 9-ата минута
