Скандал в САЩ заради летящи чинии
Американската армия отказала да предостави на Конгреса информация за контакти с извънземните
Нов скандал тресе американския Конгрес. Военноморските сили на САЩ отказали да предоставят на американски конгресмени информация за наблюдаваните летящи чинии и за срещи с извънземните, съобщава Esoreiter.ru.
Руското издание пише, че депутатът Марк Уокър през юли 2019 г. изпратил искане до секретаря на ВМС на САЩ да предостави информация за НЛО, както и за веществени доказателства за контакти с представителите на извънземните.
Депутатът обаче получил отговор, че военните имат специално отношение към подобни доклади.
Политикът бил вбесен от нежеланието на военноморските сили да споделят подробности за срещите с извънземни и наблюдаваните летящи чинии. Уокър бил обезпокоен, тъй като извънземните превъзхождали технически американските военни.
С какво впечатлява всяка зодия още при първа среща
Рио Фърдинанд: Ламин Ямал ме кара отново да обичам футбола
Как да почистим микровълновата само с вода и лимон - лесен домашен трик
Ейса Гонсалес с голямо признание за Григор Димитров
Тази зодия ще има късмет през втората половина на април
Неостаряващият Нойер с голям рекорд в Шампионската лига
Агнешка чорба по домашна рецепта - ароматна класика
Рекорден интерес към появата на Везенков в София: треска за билети
Жестока катастрофа затвори Прохода на Републиката
Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата"
Великденски козунак с локум и стафиди
Коя е вашата тайна сила според зодията
