Дни на отворените врати и огнени демонстрации в Седмицата за пожарната безопасност в Бургас
Вижте как огнеборците ще отбележат празника си
За отбелязване Седмицата на пожарната безопасност и честването на Професионалния празник на служителите от Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” към МВР – 14-ти септември, за времето от 09 септември до 13 септември във всички районни служби за Пожарна безопасност и защита на населението в областта са предвидении дни на отворените врати. Церемонията по награждаване на отличените в областния етап на международния конкурс „С очите си видях бедата” ще се проведе на 12.09.т.г. от 10.15 ч. в клуба на втория етаж на Регионална дирекция „ПБЗН” – Бургас, а пресконференцията с представителите на журналистическата общност ще от 11.00 ч. на 12.09.т.г.
Официалната церемония по почитане паметта на загинали при изпълнение на служебния си дълг огнеборци, чрез поднасяне на венци и цветя на паметната плоча, ще се проведе от 11.30 ч. на 12 септември пред сградата на Регионална дирекция ПБЗН – Бургас. Планувано е срещата с ветераните – огнеборци да стартира от 16.30 ч. на 12.09.т.г. в клуба на втория етаж на Регионалната дирекция.
Възможностите на новата пожарогасителна и аварийно-спасителната техника от служители на РДПБЗН – Бургас с разясняване на правилата за пожарна безопасност и защита при бедствия, аварии и извънредни ситуации пред жители и гости на Бургас ще се проведе на площада пред паметника-мемориал „Пантеона” на 12.09.т.г. от 18.00 ч.
Тревожни данни за Бургас: 27 деца пострадаха с тротинетки за година, при 13 от 38 случая се стигна до операция
Сеута показа колко лесно миграцията разделя Европа
Поморие сваля цената на дървата за огрев, нов зелен кът ще преобрази кв. „Св. Георги“
Майката на Ангел Рангелов след побоя над непалци: Живея в кошмар, тази компания е като секта
Митрополит Николай ще опее Георги Кузев, погребват го на 14 август в Кричим
Кабинетът ще търси нов европейски прокурор от България, рестартира избора
Мюфтийството се оплака от джаз концерт в Банско
Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове
100 евро за асансьор? Снимка от хотел в Златни пясъци разпали скандал
Царево посреща Пристан на спасение с Маргарита Хранова, Кварто квартет и православни песнопения
Съдът пусна двамата обвинени за побоя над непалци в Пловдив
Tъжната история на Рокардо Аройо - актьорът, изиграл образа на Висенте Марото в "Новите съседи"
