Агресивен хлапак наръга мъж, дължал му пари
Случката е от вчера
Агресивен тийнейджър наръга мъж във Врачанско, съобщиха от пресцентъра на полицията в областния град. Случката е от вчера в Галатин. В 18.34 часа жителка на Враца позвънила на телефон 112 и съобщила за възникнал скандал, който прераснал в побой. Разправията била между 16-годишния Младен Л. и Георги Ценов на 33 години, местни жители.
Всичко започнало в центъра на селото. Двамата се скарали заради стар скандал, свързан с пари - непълнолетният искал преди време 150 лева от бащата на Георги.
Жената разказала пред униформените, че първо те си разменяли реплики на висок тон, но минути по-късно Младен нанесъл прободна рана в левия хълбок на 33-годишния, както и две прорезни рани в дясната буза и дясна ръка с нож. Пострадалият е обслужен в центъра за спешна медицинска помощ във Враца и е настанен в хирургичното отделение, без опасност за живота.
Извършителят, който хора от селото описват като много буен, е живял цял живот по интернати, на което местните отдават проблемното му поведение. Той е задържан за срок от 24 часа в районното управление на областния град.
По случая е образувано досъдебно производство.
Тежък ден за Телец, Дева, Козирог и Близнаци: съдбата изпраща изпитания на 19 декември
Как да премахнем лошата миризма от обувките с природни средства - работещи решения у дома
Прегръдката като лекарство: защо тялото и мозъкът ни имат нужда от топъл физически контакт
Теодор Ушев на площада: Мислех, че ни управляват идиоти, оказаха се кръгли...
Бивш национал на Еквадор бе екзекутиран показно в Гуаякил
Как да премахнем миризмата на цигари от дома и колата - доказани и ефективни методи
Декемврийски финансов пробив за Лъвовете: звездите отварят вратата към успеха
82 кг марихуана заловени на Дунав мост - наркотикът бил скрит в климатични панели
Стилиян Петров с тежка изповед: Българският футбол е обречен
Как да премахнем миризмата на канализация в банята - ефективни методи у дома
Божидар Андреев: Взех веществото, за да може жена ми да забременее
Карлос Насар и Александра Костадинова избягаха в природата - романтика на коне под открито небе
