Петимата юбиляри от випуск `88 на АЕГ „Гео Милев” в Бургас събраха над 5000 лв. за онкоболни
50-годишните възпитаници на гимназията успяха да помогнат с необичайна кауза
Петимата юбиляри, с които ви запознахме през август и ви разказахме за тяхната благотворителна кауза, успяха да съберат над 5000 лева за онкоболните деца в Бургас.
На 24 август петимата бургазлии вдигнаха страшен купон в морско заведение, но вместо скъпи подаръци, те апелираха близките и приятелите си, които ги уважиха на празника им, да дарят парите за благотворителност.
Галин Василев, Светослав Донев, Иван Славов, Иво Зарков и Тодор Кънчев са завършили Английската гимназия в Бургас през 1988 година.
И днес приятелството между тях е силно и запазено, както през гимназиалните години. Така и всъщност се поражда идеята за съвместно празнуване на юбилеите и каузата. Парите вече са преведени в сметката на Сдружението „Онкоболни и приятели”, зад която инициатива застават 50-годишните мъже.
Членската маса на Сдружението на онкоболните в Бургас наброява около 400 човека. Центърът за психосоциална подкрепа осъществява редици процедури за болните и техните близки, които в този тежък момент имат нужда от силна подкрепа и рамо, което да е съпричастно в проблемите, през които минават.
Ивайло Мирчев с разтърсваща реакция след драмата с агресивен шофьор
Велик вратар пред бургазлия: Имам 800 мача, нормално е да ги забравям
Гръцкият Сървайвър завърши с ампутация, спряха сезона
Ратко Младич поиска да излезе предсрочно на свобода, защото е твърде стар
Край на поскъпването на имотите
Венци Стефанов: България трябва да издигне паметник на Тодор Живков
Шефът на полицията в Белград е арестуван
Трите най-щастливи зодии през 2026 година
Назначиха нов зам.-министър на туризма
Педиатър от Нигерия оглави детското отделение в Каварна
3 зодии ги очакват любов, пътувания и нови възможности
Лавров: Русия не иска преговори с Европа

п.п. 88 випуск на завършиха ли в старата "мъжка" гимназия ,в центъра? Или може би бяха първите в сградата на Немската?
Малоумен е оня дет те гледа от огледалото...
Next!
Нищо общо с оная отврат кирил добрев, автентичните олигофрени от сдс или нефела плевнелиев...