×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Благодаря на д-р Фуладванд и целия екип на МБАЛ „Сърце и Мозък“, за 15 минути промениха живота ми


Благодаря на д-р Фуладванд и целия екип на МБАЛ „Сърце и Мозък“, за 15 минути промениха живота ми
65-годишната Добра благодари за отношението, вниманието и изключителния професионализъм на специалистите в болницата
09 Септември 2019, Понеделник, 10:40 ч.
Автор: Флагман.БГ

Въобще не може да се прави сравнение между състоянието ми преди постъпването ми в болницата

Добра Тодорова е приета в МБАЛ „Сърце и Мозък“ с оплакания от задух, болки в гърдите и всички съпътстващи неразположения, които води исхемичната болест на сърцето, въпреки поставен преди време стент и назначено придружаващо лечение в Гърция.

65-годишната жена е приета от д-р Фархарт Фуладванд (инвазивен кардиолог). След извършване на диагностична ангиография – коронарография се установява наличие на стеноза в зоната на имплантирания преди години стент. Това състояние е разрешено с имплантиране на къс медикамент излъчващ стент (последна генерация). Процедурата е с продължителност 15 минути.

Чувствам се чудесно! Въобще не може да се прави сравнение между състоянието ми преди постъпването в болницата и изключителната намеса на д-р Фуладванд“ – разказва от болничната стая в отделението по кардиология на МБАЛ „Сърце и Мозък“ Добра Тодорова.

Имах силен задух, болки в гърдите и според последната консултация с кардиолог в Гърция, трябваше спешно да ми бъде направена сърдечна операция и поставяне на байпас. Реших, че преди да пристъпя към тази интервенция, ще потърся още едно мнение на специалист и бях насочена към новооткритата болница. Оказа се, че действително имам тежка стеноза, но великолепният д-р Фуладванд ме увери, че няма причина да се стига до операция и направихме коронарография. Процедурата беше изключително кратка, не изпитах никакво неразположение и през цялото време той ми обясняваше стъпките, през които преминава, което ми вдъхна спокойствие и сигурност, каквито никога досега не съм изпитвала при друг лекар. Веднага след процедурата почувствах облекчение. Дишам нормално, а от стягането и болката в гръдната област -  няма следа. Искам да изкажа огромната си благодарност към д-р Фуладванд и целия екип на МБАЛ „Сърце и Мозък“ за отношението, вниманието и изключителния професионализъм. Благодаря на медицинските сестри за грижите и на администрацията на болницата – за безупречната работа. Д-р Фуладванд е невероятен специалист, но преди всичко е прекрасен човек, който изпълва със съдържание представата за всичко онова, което въплъщава добрия лекар. Безкрайно щастлива съм, че в родния ми град вече има болница, която поставя пациента в центъра на своята дейност. Утре ще ме изпишат и ще напусна болницата по-здрава и по-спокойна, че в Бургас съществува здравно заведение, предлагащо на пациентите си медицина от най-висок клас. МБАЛ „Сърце и Мозък“ върнаха вярата ми в българското здравеопазване, а на д-р Фуладванд желая здраве и още безброй доволни пациенти като мен. Нямам търпение да се върна в Гърция и да разкажа за прекрасния лекар в България, който не допусна да стигна до сърдечна операция. Не на последно място - искам да кажа на съгражданите си, че вече не е необходимо да търсят лечение в чужбина или в другите големи градове, защото най-после в нашия град има болница, в която ще бъдат посрещнати от истински професионалисти, които ще им предложат адекватно лечение и топло отношение“, сподели равълнуваната пациентка.


В категории: Здраве , Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
Михаил ДИМИТРОВ Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 20/08/2026, Четвъртък 21:30 0
България Всички новини
Емрах откри ударно MAX FEST в Бургас Емрах откри ударно MAX FEST в Бургас Днес стартира дългоочаквания поп фолк фестивал - ключова част от мащабния Boom Summer Fest Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 По морето ще е далеч по-поносимо с 29-30 градуса, а продължителната суша свали Дунав при Русе до 124 см под условната нула Заведенията с 2 до 5 звезди са длъжни да имат ПОС терминал Заведенията с 2 до 5 звезди са длъжни да имат ПОС терминал За магазините няма общо задължение да приемат карти, но условията за плащане трябва да са ясни за клиента предварително „С космическата лекота на рибите“: Младежи преобразиха сивия бетон край Моста в Бургас „С космическата лекота на рибите“: Младежи преобразиха сивия бетон край Моста в Бургас Графити артистът Пламен Радиев поведе общата композиция, вдъхновена от поета Христо Фотев, а десетки се включиха в рисуването Ярка „капсула“ прелетя над Бургас по залез тази вечер (ВИДЕО) Ярка „капсула“ прелетя над Бургас по залез тази вечер (ВИДЕО) Снимката изглежда загадъчно, но часът на заснемане, силният зуум и формата на обекта подкрепят версията за самолет Бургас се развихри: Гларус, капибара, баница и таратор в битка за „Евровизия 2027“ Бургас се развихри: Гларус, капибара, баница и таратор в битка за „Евровизия 2027“ След първата идея на Кукления театър и предложението на Зоопарк Бургас социалните мрежи се напълниха с десетки кандидат-маскоти Незаконно ли е кацането на парапланеристите на Северния плаж в Бургас? (ВИДЕО) Незаконно ли е кацането на парапланеристите на Северния плаж в Бургас? (ВИДЕО) Десетки сигнали от обезпокоени граждани заляха редакционната поща на Флагман.бг през последните дни Вода разцепи асфалта във Варна, улици в ж.к. "Бриз" се превърнаха в реки Вода разцепи асфалта във Варна, улици в ж.к. "Бриз" се превърнаха в реки Водата избива през пътната настилка и залива комплекса, стигна и до бул. "Васил Левски", а движението по улица "Д-р Петър Скорчев" остава ограничено Търговците ни плашат, че бензинът свършва, а дизелът скоро ще е 1,90 евро - спекулират ли? Търговците ни плашат, че бензинът свършва, а дизелът скоро ще е 1,90 евро - спекулират ли? Да, поне с прогнозите - едни говорят за липси и нов ценови скок, а други от същия бранш категорично отричат да има проблем със запасите в България Тежка катастрофа край Крайморие с няколко пострадали Тежка катастрофа край Крайморие с няколко пострадали Две коли са се сблъскали след Рибарското селище "Ченгене скеле", едната е излетяла от пътя и е попаднала в канавката
Борисов: Австрийските служби са предупредили България за Безмер, Йотова да свика КСНС Борисов: Австрийските служби са предупредили България за Безмер, Йотова да свика КСНС Лидерът на ГЕРБ твърди, че е получил информация от австрийски източници, а по темата за президентските избори остави отворена врата за подкрепа на общ кандидат вдясно Андрей Гюров влиза в президентската битка във вторник, сам ще търси път и към ГЕРБ Андрей Гюров влиза в президентската битка във вторник, сам ще търси път и към ГЕРБ Инициативният комитет вече се задвижва, ПП-ДБ остават на втора линия, а големият въпрос е дали кандидатът ще успее да събере по-широка подкрепа вдясно След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България Атина може да подсили защитата на българското въздушно пространство, ако София поиска помощ, а вниманието е насочено към авиобаза Безмер Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Пожари избухнаха на няколко места, повредени са жилищни сгради, складове и детска болница, части от града останаха без ток До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри Община Полигирос премахна 100 постоянно закрепени чадъра и шезлонга в Геракини, а санкциите за блокиране на свободния достъп до морето започват от 2000 евро Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Android и iPhone показват кои програми харчат най-много енергия, а няколко настройки ограничават ненужната фонова активност ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед Германия води класацията с 608 млн. литра, а Франция държи първото място при износа извън Европейския съюз Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Евростат отчита 4,4% годишно поскъпване у нас през юли, при 3% средно за Европейския съюз ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави OpenAI разширява рекламната си система в Европа от следващата седмица, като рекламодателите няма да получават достъп до разговорите на потребителите Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Продължителните горещини, високото атмосферно налягане и слабият вятър задържат топлината във водата и ограничават естественото ѝ размесване
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Приятели си говорят:
- Моята приятелка е като мобилен телефон.
- В смисъл, че е малка ли?
- Не, в смисъл, че като свърша парите не ми говори.
Виц на деня Виц на деня - Какво е търговия с влияние?
- Когато барманът вижда, че си под влияние на алкохола, но продължава да ти сипва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство — никога.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори