В последния почивен ден: Километрично задръстване на АМ „Тракия” изнерви шофьорите, пътуващи за столицата
Образувала се е поне 8-километрична тапа
Кошмарно задръстване в последния от трите почивни дни изнерви шофьорите, пътуващи за столицата. Наша читателка ни изпрати видео, на което се вижда, че на АМ „Тракия” буквално няма къде да падне игла от автомобили, движещи се към София.
По думите й образувалата се тапа е около 8 километра. На обособените паркинг места по аутобана има доста спрели коли, които са решили да спрат, за да изчакат трафика да се изтегли, споделя читателката на Флагман.бг.
Шофирайте внимателно и бъдете търпеливи.
Жълт код за слана в сила и в неделя – студени сутрини и облачност през уикенда
„Прогресивна България“ се разграничават от „Прогресивно Карлово“: Спор за името и политическа принадлежност
16-годишно момиче от София заплаши да сложи край на живота си – съседите изпаднаха в паника
Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години
Мадан скърби след трагедията край Ботевград с петте момчета
Фалира голяма авиокомпания
Румяна от флотилия Сумуд в неизвестност, 31 активисти ранени при прехващането от израелските сили
Мотористи излизат на "Априлско въстание" заради лудите цени на Гражданска отговорност
В Пловдив откачиха: Между 1000 и 3600 евро за две нощувки по време на музикален фест
GenZ инфлуенсър си размаза колата, излезе да попее, докато другият шофьор бере душа (ВИДЕО)
Има ли наистина завещание от Ивайло Калушев за младежите от "Петрохан"
Румен Радев и ПБ се захващат с галопиращите цени приоритетно

Можеш да провериш коментарите ми по темата! А, те винаги са били еднозначни.
Трябва да се проектира, и изпълни магистрала Черно море, а не да се строят някви си двулентови пътчета, които не могат да облекчат предвижданото от поне 40 години!!!
Да не кажа 50, или от както е проектирането на Слънчев бряг, Елените, Дюни ... Има проектирано, ако се не лъжа още от онуй време още един ваканционен курорт...
Уточних, че не са достатъчни! Знам до болка състоянието им, а и не само аз! Но, все пак КАТ можеше да облекчи трафика, и винаги при знаещи се предпоставки могат, и трябва да действат, а не да ми спират за щяло, и нещяло!
За проектирането ясно се изразих! Вината е в АПИ сега, а преди вината е в бкп/бсп, които проектираха всеки път да минава директно през селото, или града! За жалост бавно осъзнаваме нуждата от корена промяна в проектирането, а не толкова в изпълнението на пътни съоръжения.
Трафика е изкаран извън града, но на 80 % не се използваше от шофьорите вчера! Нито от Созопол, нито от Слънчев бряг!
Ако дори на 40% използваха обходните маршрути (въпреки, че и те не са достатъчни) нямаше да се случи тази картинка!
Другата простотия е, че не видях ни една кола на КАТ!!! Това си е престъпление от "органите на реда", но иначе на отсечка между Сливен-Твърдица имаше три ТОЛ патрула!!!
Другата простотия се нарича проектиране на пътищата, като цяло в България! АПИ трябва да бъде заличено!
Нашият град е морски и Винаги е Бил и ще бъде отворен и гостоприемен за своите гости.
Няма такава простотия! Толкова прост Народ, па после Държавата ви виновна!
Вдигайте данъците на колите.
и НИКОГА повече не се връщайте.