Индийка на 73 години роди близнаци, бащата получи инсулт
82-годишният баща: Невероятно щастливи сме
В индийския щат Андхра-Прадеш 73-годишната Мангаяма Ярамати роди момиченца – близначки.
Жената забременяла след ин витро оплождане. Раждането е станало в четвъртък, съобщи Би Би Си.
Майката и бебетата се чувстват добре, съобщи доктор Ума Санкар.
Мангаямма Ярамати и нейният съпруг, който е на 82 години, са искали да имат деца, но досега не успявали в това.
„Невероятно щастливи сме“, каза съпругът Ситарама Раджарао часове след раждането.
На следващия ден след щастливото събитие обаче мъжът получил инсулт и самият той се оказал в болница.
„Не всичко е в нашите ръце. Всичко ще стане така, както трябва. Всичко е в Божиите ръце“, каза Раджарао, запитан кой ще се грижи за децата, ако с възрастните им родители се случи нещо.
За двамата съпрузи било важно да имат деца и заради това, че поради факта, че са бездетни, са били недолюбвани в селото си.
„Опитвахме много пъти да забременея и бяхме при много доктори – разказа Ярамати. – Така че това е най-щастливият ден в живота ми“.
Близначките са се появили на бял свят след цезарово сечение, което е обичайна процедура при подобни редки случаи.
През април 2016 г. в Индия 70-годишната Далджиндер Каур роди първото си бебе. През август 2016 г. жена от австралийския регион Тасмания стана за първи път майка на 63 години, а бащата беше на 78 години.
Дара с изненадващ ход след "Евровизия"
Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия
Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога
Бъдещи пожарникари мериха сили в Карнобат на XXV-ото областно състезание „Млад огнеборец“
Турчин опита да прекара близо 200 пистолета и боеприпаси през Лесово в кашони с бои и авточасти
Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините
Слух от „Дондуков” 2: Радев няма да издигне Йотова за президент
Близо 90 бургаски учители ще получат отличия на тържествена церемония по случай 24 май
Синоптици бият тревога за Бургас за утре
Клиент остана без пари и гориво след като спря на бензиностанция за самообслужване
Часове преди обявяването на носителите на „Букър“, номинираната Рене Карабаш със специално послание към Бургас
Кои са най-търсените професии
