Индийка на 73 години роди близнаци, бащата получи инсулт
82-годишният баща: Невероятно щастливи сме
В индийския щат Андхра-Прадеш 73-годишната Мангаяма Ярамати роди момиченца – близначки.
Жената забременяла след ин витро оплождане. Раждането е станало в четвъртък, съобщи Би Би Си.
Майката и бебетата се чувстват добре, съобщи доктор Ума Санкар.
Мангаямма Ярамати и нейният съпруг, който е на 82 години, са искали да имат деца, но досега не успявали в това.
„Невероятно щастливи сме“, каза съпругът Ситарама Раджарао часове след раждането.
На следващия ден след щастливото събитие обаче мъжът получил инсулт и самият той се оказал в болница.
„Не всичко е в нашите ръце. Всичко ще стане така, както трябва. Всичко е в Божиите ръце“, каза Раджарао, запитан кой ще се грижи за децата, ако с възрастните им родители се случи нещо.
За двамата съпрузи било важно да имат деца и заради това, че поради факта, че са бездетни, са били недолюбвани в селото си.
„Опитвахме много пъти да забременея и бяхме при много доктори – разказа Ярамати. – Така че това е най-щастливият ден в живота ми“.
Близначките са се появили на бял свят след цезарово сечение, което е обичайна процедура при подобни редки случаи.
През април 2016 г. в Индия 70-годишната Далджиндер Каур роди първото си бебе. През август 2016 г. жена от австралийския регион Тасмания стана за първи път майка на 63 години, а бащата беше на 78 години.
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
