„Шейховете“ заминаха за Севлиево
Срещата е утре /06.09/, от 16:00 ч.
С група от 18 футболисти днес Нефтохимик отпътува за Севлиево, където ще се изправи срещу едноименния тим, в предварителния кръг на Купа България. Срещата е утре /06.09/, от 16:00 ч. При победа „шейховете“ ще продължат наред в турнира с домакинство на елитния Лудогорец, на 25-ти септември.
За Севлиево не отпътува Иван Цачев, който претърпя сериозна травма по време на домакинството на Септември /София/. Нападателят е с разкъсване на мускула на прасеца и тепърва започва лечение. На тима в тази среща
няма да помогне и защитникът Атанас Ташолов, който се възстановява от вирусно заболяване.
Днес в Севлиево тимът проведе последното си занятие преди мача.
Ето и групата на Нефтохимик: Николай Костов, Йолиян Милков, Михаил Георгиев, Кристиян Мирославов, Боримир Карамфилов, Цветан Чахов, Цветан Филипов, Диян Молдованов, Живко Петков, Павел Здравков, Джунейт Али, Галин Димов, Мирослав Радев, Иван Колев, Пламен Тенев, Росен Андонов, Радослав Апостолов, Димитър Костадинов
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело

Не можахте да победите един аматьорски отбор,който ви надигра по всички правила на играта,че да ви дарят най-срамната дузпа на света в 93' за да изравните.Дори нещо повече - след нея съдийчето изгони трима наши,като ни остави с 8 човека за да успеете да биете.Гордейте ли се с този мач?