„Шейховете“ заминаха за Севлиево
Срещата е утре /06.09/, от 16:00 ч.
С група от 18 футболисти днес Нефтохимик отпътува за Севлиево, където ще се изправи срещу едноименния тим, в предварителния кръг на Купа България. Срещата е утре /06.09/, от 16:00 ч. При победа „шейховете“ ще продължат наред в турнира с домакинство на елитния Лудогорец, на 25-ти септември.
За Севлиево не отпътува Иван Цачев, който претърпя сериозна травма по време на домакинството на Септември /София/. Нападателят е с разкъсване на мускула на прасеца и тепърва започва лечение. На тима в тази среща
няма да помогне и защитникът Атанас Ташолов, който се възстановява от вирусно заболяване.
Днес в Севлиево тимът проведе последното си занятие преди мача.
Ето и групата на Нефтохимик: Николай Костов, Йолиян Милков, Михаил Георгиев, Кристиян Мирославов, Боримир Карамфилов, Цветан Чахов, Цветан Филипов, Диян Молдованов, Живко Петков, Павел Здравков, Джунейт Али, Галин Димов, Мирослав Радев, Иван Колев, Пламен Тенев, Росен Андонов, Радослав Апостолов, Димитър Костадинов
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Не можахте да победите един аматьорски отбор,който ви надигра по всички правила на играта,че да ви дарят най-срамната дузпа на света в 93' за да изравните.Дори нещо повече - след нея съдийчето изгони трима наши,като ни остави с 8 човека за да успеете да биете.Гордейте ли се с този мач?