„Шейховете“ заминаха за Севлиево
Срещата е утре /06.09/, от 16:00 ч.
С група от 18 футболисти днес Нефтохимик отпътува за Севлиево, където ще се изправи срещу едноименния тим, в предварителния кръг на Купа България. Срещата е утре /06.09/, от 16:00 ч. При победа „шейховете“ ще продължат наред в турнира с домакинство на елитния Лудогорец, на 25-ти септември.
За Севлиево не отпътува Иван Цачев, който претърпя сериозна травма по време на домакинството на Септември /София/. Нападателят е с разкъсване на мускула на прасеца и тепърва започва лечение. На тима в тази среща
няма да помогне и защитникът Атанас Ташолов, който се възстановява от вирусно заболяване.
Днес в Севлиево тимът проведе последното си занятие преди мача.
Ето и групата на Нефтохимик: Николай Костов, Йолиян Милков, Михаил Георгиев, Кристиян Мирославов, Боримир Карамфилов, Цветан Чахов, Цветан Филипов, Диян Молдованов, Живко Петков, Павел Здравков, Джунейт Али, Галин Димов, Мирослав Радев, Иван Колев, Пламен Тенев, Росен Андонов, Радослав Апостолов, Димитър Костадинов
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата

Не можахте да победите един аматьорски отбор,който ви надигра по всички правила на играта,че да ви дарят най-срамната дузпа на света в 93' за да изравните.Дори нещо повече - след нея съдийчето изгони трима наши,като ни остави с 8 човека за да успеете да биете.Гордейте ли се с този мач?