„Шейховете“ заминаха за Севлиево
Срещата е утре /06.09/, от 16:00 ч.
С група от 18 футболисти днес Нефтохимик отпътува за Севлиево, където ще се изправи срещу едноименния тим, в предварителния кръг на Купа България. Срещата е утре /06.09/, от 16:00 ч. При победа „шейховете“ ще продължат наред в турнира с домакинство на елитния Лудогорец, на 25-ти септември.
За Севлиево не отпътува Иван Цачев, който претърпя сериозна травма по време на домакинството на Септември /София/. Нападателят е с разкъсване на мускула на прасеца и тепърва започва лечение. На тима в тази среща
няма да помогне и защитникът Атанас Ташолов, който се възстановява от вирусно заболяване.
Днес в Севлиево тимът проведе последното си занятие преди мача.
Ето и групата на Нефтохимик: Николай Костов, Йолиян Милков, Михаил Георгиев, Кристиян Мирославов, Боримир Карамфилов, Цветан Чахов, Цветан Филипов, Диян Молдованов, Живко Петков, Павел Здравков, Джунейт Али, Галин Димов, Мирослав Радев, Иван Колев, Пламен Тенев, Росен Андонов, Радослав Апостолов, Димитър Костадинов
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан

Не можахте да победите един аматьорски отбор,който ви надигра по всички правила на играта,че да ви дарят най-срамната дузпа на света в 93' за да изравните.Дори нещо повече - след нея съдийчето изгони трима наши,като ни остави с 8 човека за да успеете да биете.Гордейте ли се с този мач?