„Шейховете“ заминаха за Севлиево
Срещата е утре /06.09/, от 16:00 ч.
С група от 18 футболисти днес Нефтохимик отпътува за Севлиево, където ще се изправи срещу едноименния тим, в предварителния кръг на Купа България. Срещата е утре /06.09/, от 16:00 ч. При победа „шейховете“ ще продължат наред в турнира с домакинство на елитния Лудогорец, на 25-ти септември.
За Севлиево не отпътува Иван Цачев, който претърпя сериозна травма по време на домакинството на Септември /София/. Нападателят е с разкъсване на мускула на прасеца и тепърва започва лечение. На тима в тази среща
няма да помогне и защитникът Атанас Ташолов, който се възстановява от вирусно заболяване.
Днес в Севлиево тимът проведе последното си занятие преди мача.
Ето и групата на Нефтохимик: Николай Костов, Йолиян Милков, Михаил Георгиев, Кристиян Мирославов, Боримир Карамфилов, Цветан Чахов, Цветан Филипов, Диян Молдованов, Живко Петков, Павел Здравков, Джунейт Али, Галин Димов, Мирослав Радев, Иван Колев, Пламен Тенев, Росен Андонов, Радослав Апостолов, Димитър Костадинов
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син

Не можахте да победите един аматьорски отбор,който ви надигра по всички правила на играта,че да ви дарят най-срамната дузпа на света в 93' за да изравните.Дори нещо повече - след нея съдийчето изгони трима наши,като ни остави с 8 човека за да успеете да биете.Гордейте ли се с този мач?