Иво Йовов ще моли за прошка съда в Бургас, родило му се момиченце, докато е в ареста
Състав на Бургаския окръжен съд след малко ще разгледа мярката за неотклонение на задържания с кокаин помориец
31-годишният задържан с кокаин помориец Иво Йовов току-що бе конвориран от съдебна охрана в сградата на Бургаския окръжен съд. Днес магистратите ще разгледат мярката му за неотклонение, след като 72-часовия арест изтече по-рано тази сутрин.
По информация на Флагман.БГ Йовов, в чийто апартамент бяха намерени малко над 55 грама кокаин и сумата от 16 хил. лв. кеш, ще иска по-лека мярка – вероятно домашен арест или дори гаранция.
Причината за това е, че докато е бил в ареста през последните няколко дни, му се е родило момиченце – второто му дете. Вероятно защитата ще заложи на този факт и ще пледира за по-лека мярка, за да може Йовов да се грижи за новороденото и за приятелката си.
Наш репортер е пред залата, където след минути ще заседава състав на Бургаския окръжен съд.
Очаквайте подробности!
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Хакай им го в устите
излизай да празнуваме
Сякаш вие сте много праведни.
Ай сиктир! Всички сте един дол дренки - злобари, сеирджии и завистници .
Продавал дрога , и кво? Вие знаете ли вашите синчета както излязат от вкъщи какво правят навън? Питали ли сте се от къде дъщеря ви има нов айфон?
Ама не,как така , те милите ви дечица са много скромни ,те не пият, не друсат, не продават дрога , щерка ви не духа за нов телефон....
Как не ви е срам да сипете такава помия?
Имайте малко уважение към жена му, идиоти мръсни! Не стига, че мъжа й не е до нея в този прекрасен момент, ами и всички вие "моралисти" сипите отрова върху тях!