Иво Йовов ще моли за прошка съда в Бургас, родило му се момиченце, докато е в ареста
Състав на Бургаския окръжен съд след малко ще разгледа мярката за неотклонение на задържания с кокаин помориец
31-годишният задържан с кокаин помориец Иво Йовов току-що бе конвориран от съдебна охрана в сградата на Бургаския окръжен съд. Днес магистратите ще разгледат мярката му за неотклонение, след като 72-часовия арест изтече по-рано тази сутрин.
По информация на Флагман.БГ Йовов, в чийто апартамент бяха намерени малко над 55 грама кокаин и сумата от 16 хил. лв. кеш, ще иска по-лека мярка – вероятно домашен арест или дори гаранция.
Причината за това е, че докато е бил в ареста през последните няколко дни, му се е родило момиченце – второто му дете. Вероятно защитата ще заложи на този факт и ще пледира за по-лека мярка, за да може Йовов да се грижи за новороденото и за приятелката си.
Наш репортер е пред залата, където след минути ще заседава състав на Бургаския окръжен съд.
Очаквайте подробности!
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Хакай им го в устите
излизай да празнуваме
Сякаш вие сте много праведни.
Ай сиктир! Всички сте един дол дренки - злобари, сеирджии и завистници .
Продавал дрога , и кво? Вие знаете ли вашите синчета както излязат от вкъщи какво правят навън? Питали ли сте се от къде дъщеря ви има нов айфон?
Ама не,как така , те милите ви дечица са много скромни ,те не пият, не друсат, не продават дрога , щерка ви не духа за нов телефон....
Как не ви е срам да сипете такава помия?
Имайте малко уважение към жена му, идиоти мръсни! Не стига, че мъжа й не е до нея в този прекрасен момент, ами и всички вие "моралисти" сипите отрова върху тях!