Иво Йовов ще моли за прошка съда в Бургас, родило му се момиченце, докато е в ареста
Състав на Бургаския окръжен съд след малко ще разгледа мярката за неотклонение на задържания с кокаин помориец
31-годишният задържан с кокаин помориец Иво Йовов току-що бе конвориран от съдебна охрана в сградата на Бургаския окръжен съд. Днес магистратите ще разгледат мярката му за неотклонение, след като 72-часовия арест изтече по-рано тази сутрин.
По информация на Флагман.БГ Йовов, в чийто апартамент бяха намерени малко над 55 грама кокаин и сумата от 16 хил. лв. кеш, ще иска по-лека мярка – вероятно домашен арест или дори гаранция.
Причината за това е, че докато е бил в ареста през последните няколко дни, му се е родило момиченце – второто му дете. Вероятно защитата ще заложи на този факт и ще пледира за по-лека мярка, за да може Йовов да се грижи за новороденото и за приятелката си.
Наш репортер е пред залата, където след минути ще заседава състав на Бургаския окръжен съд.
Очаквайте подробности!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост

Хакай им го в устите
излизай да празнуваме
Сякаш вие сте много праведни.
Ай сиктир! Всички сте един дол дренки - злобари, сеирджии и завистници .
Продавал дрога , и кво? Вие знаете ли вашите синчета както излязат от вкъщи какво правят навън? Питали ли сте се от къде дъщеря ви има нов айфон?
Ама не,как така , те милите ви дечица са много скромни ,те не пият, не друсат, не продават дрога , щерка ви не духа за нов телефон....
Как не ви е срам да сипете такава помия?
Имайте малко уважение към жена му, идиоти мръсни! Не стига, че мъжа й не е до нея в този прекрасен момент, ами и всички вие "моралисти" сипите отрова върху тях!