Иво Йовов ще моли за прошка съда в Бургас, родило му се момиченце, докато е в ареста
Състав на Бургаския окръжен съд след малко ще разгледа мярката за неотклонение на задържания с кокаин помориец
31-годишният задържан с кокаин помориец Иво Йовов току-що бе конвориран от съдебна охрана в сградата на Бургаския окръжен съд. Днес магистратите ще разгледат мярката му за неотклонение, след като 72-часовия арест изтече по-рано тази сутрин.
По информация на Флагман.БГ Йовов, в чийто апартамент бяха намерени малко над 55 грама кокаин и сумата от 16 хил. лв. кеш, ще иска по-лека мярка – вероятно домашен арест или дори гаранция.
Причината за това е, че докато е бил в ареста през последните няколко дни, му се е родило момиченце – второто му дете. Вероятно защитата ще заложи на този факт и ще пледира за по-лека мярка, за да може Йовов да се грижи за новороденото и за приятелката си.
Наш репортер е пред залата, където след минути ще заседава състав на Бургаския окръжен съд.
Очаквайте подробности!
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена

Хакай им го в устите
излизай да празнуваме
Сякаш вие сте много праведни.
Ай сиктир! Всички сте един дол дренки - злобари, сеирджии и завистници .
Продавал дрога , и кво? Вие знаете ли вашите синчета както излязат от вкъщи какво правят навън? Питали ли сте се от къде дъщеря ви има нов айфон?
Ама не,как така , те милите ви дечица са много скромни ,те не пият, не друсат, не продават дрога , щерка ви не духа за нов телефон....
Как не ви е срам да сипете такава помия?
Имайте малко уважение към жена му, идиоти мръсни! Не стига, че мъжа й не е до нея в този прекрасен момент, ами и всички вие "моралисти" сипите отрова върху тях!