Бой в Пловдив: Яки момчета хвърлят столове и маси в „Изгрев“
Батките вероятно са от агитката на „Ботев“ Пловдив
Яки момчета потрошиха столовете и масите в заведение в Пловдив. Боят станал след футболна среща. Човекът, който ни е изпратил видеото, твърди, че са фенове на „Ботев“ Пловдив, каза водещият на „Здравей, България“ Виктор Николаев.
„На кадрите се вижда как яки момчета нахлуват в заведение. Помислих, че това е „Бесо II”, добави той.
„Нападателите са 11. На едната камера се вижда как хвърлят маси, столове. Отстрани има хора, които се чудят какво се случва“, разказа водещият.
Кадрите са от 31 август, когато е имало футболна среща. Вероятно мелето е станало в заведение в квартал „Изгрев“ заради сблъсък на агитки.
Вижда се как много едри тренирани хора много глупаво хвърлят столове и маси, каза пък водещата Аделина Радева.
Кристиан Ериксен с реакция след втория шок на терена
Идеална формула за кремообразна картофена запеканка
Момче от Балканите може да е сензацията на Световното
Джокович със сензационно предположение за Мондиал 2026
Как се маха мазно петно за 5 минути
Агресивен тип влачи кучето си с кола, полицията го сгащи
Майсторски наръчник за съвършена домашна баница
11/06/2026, Четвъртък 19:21
0
Парламентът с решение за КУБ и незаконния град
11/06/2026, Четвъртък 18:59
2
Почина Алексей Измирлиев
Кънчо Стойчев: Българският производител е роб на веригите, но държавата може да свали цените
Дете в болница след смразяваща катастрофа във Варна
11/06/2026, Четвъртък 18:23
0
