Софка се изпокара с родата заради Гринго
Семейството не може да си намери място от тревоги, че дъщеря им иска да се събере с побойник
Софи Маринова се изпокара с близките си заради Гринго. Певицата е на нож с цялото си семейство, след като реши да се върне при мъжа си. Майка й Мария и баща й Марин били твърдо против двамата пак да заживяват заедно. Семейството не може да си намери място от тревоги, че дъщеря им иска да се събере с побойник.
Двамата винаги са подкрепяли Софи и никога не са се месели в личния й живот. Този път обаче тревогите им са основателни. След махленските скандали и побоища, двамата заявили, че няма да приемат Гринго за зет.
Преди половин година, когато Софи и Гринго си казаха „Да”, Марин и Мария били много щастливи, че дъщеря им се е омъжила за човек, когото истински обича. След скандалите и побоя, който преживя певицата обаче, положителното им мнение трайно се развалило, пише"Галерия".
В края на юни певицата ходеше по участия със счупена ръка и се вайкаше, че Гринго ходи по клубовете, пречи на концертите й и заплашва нея и Лоренцо.
Втрещени от скандалите, родителите на Софи зачеркнали зетя и натиснали певицата скоропостижно да се разведе. Маринова ги послуша, но само месец по-късно си прибра мъжа обратно.
„Аман от тези нейни мъже голтаци. Като се ловиш с тях, те гледат всичко да идва от жената, тя да носи вкъщи.
Аз съм й казвала, че те заради нейната слава и пари са с нея. Заръчах й да не взема вече бедни момчета голтаци, а да си намери богат човек, който се е наситил на парите и на живота, на жените също.
При нея животът е хубав. Софи все си глези мъжете–подаръци, екскурзии, всичко.
Как няма да искат да са с нея?”, избухна възмутено майката на певицата.
След развода с Гринго, Марин и Мария започнали сериозно да се боят, че дъщеря им няма да си намери никога свестен мъж. Двамата са втрещени, че зетят им е биел дъщеря им, а си е позволил да заплашва и внука им, при положение, че певицата даваше всичко за него.
Те опитали да обяснят на дъщеря си, че той не е човек, с когото трябва да остане, Софи обаче не искала и дума да чуе и се изпокарала с роднините си.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
