Синоптиците казаха къде първо в България ще започнат валежи
В сряда облачността ще е променлива, по-значителна над планинските и североизточните райони и на места главно там, около и след обяд ще превали. До края на деня вятърът навсякъде ще се ориентира от североизток и ще е до умерен. Ще е по-хладно, с максимални температури между 25 и 30 градуса, на места в низините на Южна България до 32-33 градуса. Над Черноморието облачността ще е променлива, по-значителна в следобедните часове. На отделни места ще превали и прегърми. Ще духа умерен вятър от север-североизток, пише Блиц.
Максимални температури 26-29 градуса. Температурата на морската вода е 25-26 градуса. Вълнението на морето ще бъде 3 бала, след обяд на места по южното крайбрежие до 4 бала.Над планините облачността ще е по-често значителна. Около и след обяд на места ще превали, възможно е и да прегърми. Повече слънце ще има преди обяд над Родопите, Странджа и Сакар.Ще духа слаб до умерен, предимно североизточен вятър. Максимална температура на височина 1200 метра - около 21 градуса, на 2000 метра - около 13 градуса.
В четвъртък и петък в по-голямата част от страната ще остане сухо, с температури предимно между 25 и 30 градуса, на отделни места в низините през втория ден до 32-33 градуса. Ще преобладава слънчево време с по-значителни временни увеличения на облачността, главно над планините, където на изолирани места ще има следобедни превалявания.Вятърът ще се задържи с източна компонента, слаб до умерен.
Как да си неустоим в леглото: 5 Съвета за увереност и страст
Ще увиснат ли пенсиите и заплатите заради липсата на редовен бюджет
Руски дипломат е открит мъртъв
Присмиват се на Леонардо ди Каприо за младите му гаджета
Може ли да ви глобят заради ароматизатор в колата
Жестоко насилие на спирка в София: Мъж арестуван след нападение над жена
38-годишна роди бебе с 0,15% алкохол в кръвта
Колко пари мога да обменя без декларация за произход
Почина шимпанзето "гений" Ай
Обявиха грипна епидемия във Варна
Милионерче, не се подгрявай: Имат ли руснаците и италианците пари за Алекс и Мони Николови
Дядо шашна опашката в квартален магазин: Как пазарува с евро и лева
