Модата на алкохолните турове в Слънчев бряг отминала, но пияни туристи спят по алеите
Спокойно е в курорта, компенсирахме лошия старт на туристическия сезон, каза председателят на Съюза на собствениците Пламен Копчев
Има стотици хиляди туристи в Слънчев бряг и е възможно някои да се напият или да използват наркотици. Така председателят на Съюза на собствениците в Слънчев бряг Пламен Копчев коментира снимката на девойки, спящи на централната алея в курорта, която Флагман.БГ публикува през миналата седмица.
„Тава е изолиран случай. Мисля, че няма засилени прояви на противообществено поведение. Спокойно е в курорта“, добави той.
Те не са умрели, просто са мъртвопияни туристки в Слънчев бряг
На въпроса дали все още са на мода алкохолните турове, Копчев отговори, че вече ги няма.„Има стотици хиляди туристи. Някои може да се напият или да използват наркотици. Това го има навсякъде, но Слънчев бряг е спокоен и сигурен курорт“, подчерта той.
„До 15 септември ще останат командированите полицаи. Всеки хотелиер си има и охрана от частни фирми. Не се позволява едни туристи да пречат на други. До началото на октомври ще работят хотелите. Мисля, че компенсирахме лошия старт на туристическия сезон“, каза още Пламен Копчев.
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки

СЛЪНЧЕВ БРЯГ??!
НЕ МЕРСИ
СЛЪНЧЕВ БРЯГ??!
НЕ МЕРСИ