Модата на алкохолните турове в Слънчев бряг отминала, но пияни туристи спят по алеите
Спокойно е в курорта, компенсирахме лошия старт на туристическия сезон, каза председателят на Съюза на собствениците Пламен Копчев
Има стотици хиляди туристи в Слънчев бряг и е възможно някои да се напият или да използват наркотици. Така председателят на Съюза на собствениците в Слънчев бряг Пламен Копчев коментира снимката на девойки, спящи на централната алея в курорта, която Флагман.БГ публикува през миналата седмица.
„Тава е изолиран случай. Мисля, че няма засилени прояви на противообществено поведение. Спокойно е в курорта“, добави той.
Те не са умрели, просто са мъртвопияни туристки в Слънчев бряг
На въпроса дали все още са на мода алкохолните турове, Копчев отговори, че вече ги няма.„Има стотици хиляди туристи. Някои може да се напият или да използват наркотици. Това го има навсякъде, но Слънчев бряг е спокоен и сигурен курорт“, подчерта той.
„До 15 септември ще останат командированите полицаи. Всеки хотелиер си има и охрана от частни фирми. Не се позволява едни туристи да пречат на други. До началото на октомври ще работят хотелите. Мисля, че компенсирахме лошия старт на туристическия сезон“, каза още Пламен Копчев.
Украински войници превърнаха BMW 7-Series в мобилна ракетна установка
Лионел Меси получи часовник за 1,1 милиона долара
Грешката, която качва разхода на гориво през зимата с до 2 литра на 100 км
Четвърти цвят на светофара: бъдещето на трафика с автономни коли
ЕК отстъпва от забраната на ДВГ, но с нови условия, които може да убият автомобилната индустрия
Празниците насаме: как да превърнем самотата в грижа за себе си
2026: Годината, в която Близнаци, Везни и Водолей спират да отлагат съдбата си
Предсрочните избори (не)избежни – 22 март или 5 април са най-вероятните дати
2025: Рекордна година за златото - поскъпване, търсене и интерес от българските инвеститори
Мария Цънцарова не е освободена от работа
РИОСВ потвърди: Производството на „Кроношпан“ е в екологичните норми
Игнажден чука на вратата: Вярвания, ритуали и как да посрещнем късмета

СЛЪНЧЕВ БРЯГ??!
НЕ МЕРСИ
СЛЪНЧЕВ БРЯГ??!
НЕ МЕРСИ