Модата на алкохолните турове в Слънчев бряг отминала, но пияни туристи спят по алеите
Спокойно е в курорта, компенсирахме лошия старт на туристическия сезон, каза председателят на Съюза на собствениците Пламен Копчев
Има стотици хиляди туристи в Слънчев бряг и е възможно някои да се напият или да използват наркотици. Така председателят на Съюза на собствениците в Слънчев бряг Пламен Копчев коментира снимката на девойки, спящи на централната алея в курорта, която Флагман.БГ публикува през миналата седмица.
„Тава е изолиран случай. Мисля, че няма засилени прояви на противообществено поведение. Спокойно е в курорта“, добави той.
Те не са умрели, просто са мъртвопияни туристки в Слънчев бряг
На въпроса дали все още са на мода алкохолните турове, Копчев отговори, че вече ги няма.„Има стотици хиляди туристи. Някои може да се напият или да използват наркотици. Това го има навсякъде, но Слънчев бряг е спокоен и сигурен курорт“, подчерта той.
„До 15 септември ще останат командированите полицаи. Всеки хотелиер си има и охрана от частни фирми. Не се позволява едни туристи да пречат на други. До началото на октомври ще работят хотелите. Мисля, че компенсирахме лошия старт на туристическия сезон“, каза още Пламен Копчев.
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

СЛЪНЧЕВ БРЯГ??!
НЕ МЕРСИ
СЛЪНЧЕВ БРЯГ??!
НЕ МЕРСИ