Нинова: Когато Караянчева получи одобрението на над 2 млн българи, тогава да коментира президента!
"Проблемите на ГЕРБ са си тяхна работа. Борисов да се оправя", коментира тя разцеплението на ГЕРБ в Русе
Когато Караянчева получи одобрението на над 2 милиона българи, тогава да коментира президента. Това заяви председателят на БСП Корнелия Нинова пред журналисти в Русе в отговор на въпрос как ще коментира думите на Цвета Караянчева, че Румен Радев е неин беквокал, съобщиха от пресцентъра на партията.
"Всеки има право на мнение. Въпросът е колко тежи то. Нека Цвета Караянчева, Бойко Борисов или който искате от ГЕРБ, се яви на пряк, мажоритарен избор пред народа. Ако получат подкрепата на два милиона шейсет и три хиляди тридесет и двама българи, колкото получи президентът Радев, да ги коментираме. Сега просто ще е загуба на време", каза лидерът на БСП.
Нинова продължи, че друго я е разтревожило вчера от изказването на Караянчева и от това на Борисов днес.
“Какво младо поколение българи искаме? Те говорят пред младежите на ГЕРБ срещу президента, срещу лидера на опозицията, нахъсват ги с агресия и отрицание и нито дума за образование на младите, за заетост, за младите семейства и децата. Обръщам се към тези млади хора: вие сте избрали да членувате в партия ГЕРБ. Това е ваше право. Вие сте свободни хора. Но мислете как да се решат проблемите на вашето поколение", каза още Корнелия Нинова .
"Ето, ние сме в Русе. Стоя до Пенчо Милков - ваш набор, умен, честен, енергичен, кандидатът ни за кмет. И не обсъждаме нито Караянчева, нито Борисов. Чертаем планове как Русе да стане икономически център на Североизтока и неговите три деца, и на русенци децата да живеят тук добре", подчерта Нинова.
Попитана за разцеплението на ГЕРБ в Русе, Нинова заяви: “техните проблеми са си тяхна работа. В други партии не се месим. Борисов да се оправя".
Яхтклуб "Черноморец Бургас" покори Охридското езеро с впечатляващи победи
Васил Петров празнува 30 години на сцена с безплатен концерт в Поморие
Мароко спря нов масов щурм към Сеута, най-малко 111 мигранти са задържани
Нелепа трагедия: 31-годишен загина, докато приятели опитвали да изтеглят джипа му
Българските грации с бронз на Световното първенство в Германия
Човешката небрежност подпалва България: 90% от пожарите тръгват заради хора
61 кражби по плажовете край Варна от юни, полицията предупреждава туристите
Дунав удари рекордно ниско ниво при Русе
Европа ускорява биотехнологиите: ЕС отваря по-бърз път за нови терапии до пациентите
Над 150 колоездачи поеха на 100-километров велотур през Родопите
Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“ от 16 до 20 часа
Трагедия в Унгария: Полски автобус се преобърна, най-малко 12 души загинаха

Или пак ще обясняваш как няколко кмета са Велика Победа???...
Също както Нинова.