За какво мечтае звезда от "Скъпи наследници"
26-годишната красавица мечтае да създаде здраво семейство със сегашния си приятел Кристиян
Актрисата Даяна Ханджиева, чиято звезда изгря в сериала „Скъпи наследници“, е готова да влезе в нова и вълнуваща роля, а именно тази на майка.
26-годишната красавица мечтае да създаде здраво семейство със сегашния си приятел Кристиян.
Любопитна подробност е, че двамата поддържат любовния пламък от разстояние – симпатичният баскетболист учи в колеж във Флорида и играе в местния отбор, докато брюнетката работи у нас.
Според Даяна любов на такава дистанция се поддържа трудно, успехът е следствие от огромна привързаност и уважение към половинката. В началото на тази година тя остана в Америка почти месец, от пътешествието си сподели редица сантиментални кадри в социалните мрежи, писа „Телеграф“.
„До пет години искам да стана майка“, откровеничи Ханджиева, която пояснява, че най-важното е да е убедена на 100% в правилния избор на баща. Кристиян е по-малък от нея, но това далеч не е минус за актрисата, която е склонна да го изчака.
Зодиите, които винаги казват истината
Как да премахнем петна от кафе по чашите
Три зодии са най-големите късметлии на месец май
Зодиите, които ще получат важна вест скоро
Ламин Ямал изпревари Кристиано Роналдо в класация на испанска земя
26/04/2026, Неделя 21:21
0
Домашна шкембе чорба по класическа рецепта
Трик с лимон и сода, който освежава хладилника за минути
Бърза супа топчета
Зодиите, които винаги казват истината
26/04/2026, Неделя 20:00
0
Трик за премахване на мазни петна от дрехи
Везенков с голямо признание на Стария континент
Емил Дечев: И Ваня Стефанова трябва да подаде оставка като и.ф. главен прокурор
Българка стана на 100 години, кмет й отиде на гости
