Нефтохимик излиза за победа срещу Септември
До момента няма контузени и всички футболисти тренират пълноценно
В VII кръг на Втора лига Нефтохимик приема Септември /София/. Срещата е в понеделник /2-ри септември/, от 20:00 ч., на Арена Созопол и ще бъде излъчена пряко по Диема спорт.
Септември е един от фаворитите в групата. Тимът от София е на второ място във временното класиране, с актив от 15 точки. „Шейховете“ са осма позиция, с 9 пункта. До петък тренировъчния процес на Нефтохимик се провежда на стадиона в Българово, а в събота и неделя занятията ще бъдат в Долно Езерово.
До момента няма контузени и всички футболисти тренират пълноценно. Наказани футболисти също няма и всички ще са на разположение на Диян Петков за трудното домакинство на Септември. Междувременно стана ясна и съдийската бригада за срещата.
Главен съдия ще е Станислав Ставров от Велико Търново, асистент съдии: Никифор Велков от Севлиево и Мартин Мачев от Плевен, четвърти съдия ще е Петър Аспарухов от Бургас.
Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират
Зеленски се закани: Ако Украйна гори, Москва също ще гори
Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала
Осъдиха родителите на детето, извършило масово убийство в училище в Белград
Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол
Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия
Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите
Несебър събира най-добрите танцьори от 10 държави на международен турнир
Секс, култове и Трета световна война: Изтече тайният дневен ред на световния елит
Делото за прегазения на пешеходна пътека Филип тръгна отначало
Обмислят ДАИ да мине към МВР
Зловеща гледка в центъра на Бургас: Обесиха гларус на покрив на ул. „Марагидик“ (+18)
